• Skaner HP Scanjet Pro 4500 fn1 ADF 30s/min OKAZJA!

No goods
1999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Skaner sieciowy HP Scanjet Pro 4500 fn1

USB, LAN, ADF 30s/min, dotykowy wyświetlacz

EGZEMPLARZ POWYSTAWOWY

Dokładny stan wizualny oraz zawartość dostawy są widoczne na zdjęciach REAL umieszczonych w galerii i poniżej w opisie.

image
image

Szybkie skanowanie dwustronne dzięki skanerowi sieciowemu zalecanemu do 4000 arkuszy dziennie. Łatwe przesyłanie cyfrowe z ekranu dotykowego przez sieć bezprzewodową lub Wi-Fi Direct.

Niezawodne przesyłanie cyfrowe – nawet do urządzeń przenośnych

Wysyłaj zeskanowane dokumenty bezpośrednio ze skanera do poczty elektronicznej, folderów sieciowych lub komputera przez połączenie gigabit Ethernet2. Skanuj bezpośrednio do urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji HP JetAdvantage Capture, a następnie edytuj i zapisuj pliki1. Zdalne monitorowanie i zarządzanie zadaniami oraz włączanie ustawień zabezpieczeń za pomocą wbudowanego serwera internetowego.

Szybkie i płynne skanowanie każdej strony

Maksymalnie 60 obrazów (30 stron) na minutę3 ze skanowaniem dwustronnym – zalecane w przypadku 4000 arkuszy dziennie. Łatwe skanowanie każdej strony – nawet w przypadku plików arkuszy obejmujących różne nośniki – dzięki technologii HP EveryPage i czujnikowi ultradźwiękowemu4. Skanowanie dokumentów o rozmiarach do 21,6 x 309,9 cm (8,5 x 122 cali) z wykorzystaniem automatycznego podajnika dokumentów oraz skanowanie w trybie płaskim w przypadku nośników o dużych rozmiarach.

Niestandardowe skanowanie zapewniające uproszczony przepływ pracy

Skanuj obrazy bezpośrednio do aplikacji za pomocą w pełni funkcjonalnych rozwiązań Kofax VRS Pro®, TWAIN i ISIS®. Definiuj profile skanowania często powtarzających się rodzajów dokumentów i skanuj do różnych miejsc docelowych.

Skanowanie do sieci

Natychmiastowa kopia cyfrowa wszystkich zeskanowanych dokumentów zapisanych na serwerze sieciowym.

Jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne

Oszczędzaj czas i ogranicz ilość produkowanych odpadów dzięki funkcji skanowania dwustronnego, która umożliwia rejestrację wszystkich danych podczas jednego przebiegu.

image

ZDJĘCIA REAL OFEROWANEGO ZESTAWU:

image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta L2749A
Marka HP
Model ScanJet Pro 4500 fn1
The Signature Of The
Email
Ask a question