• PROJEKTOR Acer H6546Ki FullHD 5200ANSI 10000:1

No goods
2799.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

PROJEKTOR Acer H6546Ki

URZĄDZENIA SĄ NOWE ! OPAKOWANIA MOGĄ NOSIĆ JEDYNIE ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Nasycone kolory i doskonała jakość obrazu dla Twojego kina domowego

Witaj w swoim kinie domowym! Acer H6546Ki to doskonały projektor do kina domowego z natywną rozdzielczością Full HD i niesamowitą jasnością 5 200 ANSI lumenów, która zrobi wrażenie nawet w pomieszczeniach, które nie są całkowicie ciemne. Dzięki automatycznej korekcji geometrii obrazu obraz wyrównuje się w kilka sekund i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł cieszyć się wrażeniami z kina domowego. Dzięki bezprzewodowej projekcji możesz pożegnać się z plączącymi się kablami i wyświetlać treści bezprzewodowo ze smartfona lub laptopa. Tryb Acer Football umożliwia uzyskanie jeszcze bogatszych kolorów podczas oglądania sportu oraz dopełnia wrażenia kina domowego.

 • Technologia oświetleniowa: 245 Watt Philips UHP
 • Rozdzielczość: 1080p Full HD (1 920 x 1 080 px)
 • Jasność: 5 200 (standard), 4 160 (ECO) ANSI lumenów
 • Kontrast: 10.000:1
 • Lifetime max. (hrs.): 5,000 (standard), 10,000 (eco), 12.000 (ExtremeEco) godzin
image
image

Ukryta konstrukcja klucza sprzętowego

Ukryty port AcerKonstrukcja: Ukryty port Acer umożliwia podłączenie zgodnejBezprzewodowej bez zewnętrznych ograniczeń. Adapter jest płynnie zintegrowany z obudowąI zachowuje elegancki wygląd bez rogów i krawędzi.

Automatyczne wyłączanie

Funkcja automatycznego wyłączania automatycznie wyłącza projektor AcerFunkcja ta powoduje automatyczne wyłączenie projektora Acer, jeżeli po upływie określonego czasu nie zostanie wyświetlone żadne wejścieprojektor Acer wyłącza się automatycznie, jeżeli po upływie określonego czasu nie zostanie odebrany żaden sygnał wejściowy. Funkcja ta jestmenu i pomaga oszczędzać energię i godziny pracy lampy

Kompensacja kolorów ścian

Kompensacja kolorów ścianKompensacja koloru ścian: Najlepszą jakość obrazu uzyskuje się dzięki kompensacji koloru ścian na kolorowych powierzchniachkolorowych powierzchniach projekcyjnych, takich jak tablice i tapety. 5 zoptymalizowanych kolorów ściankolory ścian można łatwo skompensować za pomocą menu w celu uzyskania najlepszej jakości obrazu

Tryb piłkarski Acer

Dzięki trybowi piłkarskiemu Acer możesz ożywić stadionDzięki trybowi Football Mode przeniesiesz stadion do swojego domu. Tryb ten automatycznieautomatycznie dostosowuje jasność, nasycenie i ostrość obrazu, a także wartości gamma,aby odcienie skóry były bardziej realistyczne, a zieleń bardziej żywa.Optymalny dla fanów piłki nożnej i entuzjastów sportu.

image
image

Acer LumiSense

Technologia AcerTechnologia LumiSense wykorzystuje czujnik światła otoczenia do wykrywania jasności w środowisku projekcji oraz do optymalnej regulacji jasnościotoczenia projekcji oraz optymalnie dostosowuje jasność i nasycenie kolorówNasycenie kolorów, aby je dopasować. Ponadto, funkcja Acer LumiSenseLumiSense analizuje również wyświetlany obraz i optymalizuje jego jakość

Bluelight Shield

BluelightShieldumożliwia użytkownikom zmniejszenie ilości światła niebieskiego w celu ograniczenia negatywnych skutków ekspozycji na światło niebieskieSkutki ekspozycji na niebieskie światło. W projektorze dostępne są trzy poziomy filtrówProjektora, które są odpowiednie dla różnych scenariuszy. Każdy poziom zawiera równieżmechanizm, który optymalizuje poziom niebieskiego światła w zależności od treścizoptymalizowany. BluelightShield może zmniejszyć do 30% niebieskiego światła i chronić TwojeOczy.

Automatyczna korekcja geometrii obrazu

Poprzezdzięki automatycznej pionowej korekcji geometrii obrazu, projektory Acer kompensująprojektory Acer automatycznie kompensują zniekształcenia trapezowe i wyświetlają obraz pod kątem prostymi wyświetlają obraz pod kątem prostym.

Automatyczna korekcja montażu sufitowego

Automatyczna korekcja montażu sufitowego: wbudowany czujnik grawitacji umożliwiający ustawienie obrazu na ścianieKorekta: Wbudowany czujnik grawitacji w projektorze Acer wykrywa, że został onprojektor jest zamontowany na suficie do góry nogami i automatycznie obraca projekcjęautomatycznie obraca projekcję o 180° bez konieczności wykonywania dodatkowych regulacji w menu.

AC Power On

Dzięki funkcji AC Power OnOn, projektor jest w stanie włączyć się automatycznie,gdy tylko projektor zostanie zasilony. Nie trzeba już osobno włączać projektoraosobno, ale można go uruchomić bezpośrednio, np. poprzez włączenie zasilania w sali konferencyjnejw sali konferencyjnej.

certyfikatISF

Kalibracjazgodnie z ISFccc (Imaging Science Foundation) może być przeprowadzona przez specjalnie przeszkolonychTechników. Kalibracja ta oferuje 2 specjalneIdealny obraz dla panujących w kinie domowym warunków oświetleniowychWarunki oświetleniowe.

image

GTIN/EAN

4711121192142

SKU

MR.JW011.002

W zestawie soczewka

yes

Marka

Acer

Typ produktu

Projektor

Obszar zastosowania

Projektory do kina domowego

Typ projektora

DLP

Typ lampy projectora

Lampa

Oznaczenie lampy

UC.JSF11.001

ANSI Lumenów

5 200 ANSI Lumen

ANSI Lumenów w trybie Eco

4 160 ANSI Lumen

Rozdzielczość

1920 x 1080 Full HD

Proporcje obrazu

16:9

Kontrast

10 000 :1

Szumy urządzenia

29 dB

Szumy urządzenia eco

27 dB

Żywotność lampy

5 000 h

Najmniejsza Dystans projekcyjny

100 cm

Maksymalna Dystans projekcyjny

1 000 cm

Najmniejsza Współczynnik rzutu

1,48

Maksymalna Współczynnik rzutu

1,62

Pozioma korekcja Keystone

40 %

wejścia

1x 3,5mm Jack , 2x HDMI , 2x USB-A

wyjścia

1x 3,5mm Jack

 • Właściwości: Wbudowany głośnik , automatyczna korekcja trapezu
 • Szerokość produktu: 31,3 cm
 • Wysokość produktu: 11,4 cm
 • Głębokość produktu: 24 cm
 • Waga: 2,9 kg
 • Kolor standardowy: Biały
 • Zakres dostawy: Pilot , Torba , kabel HDMI , kabel zasilający , zaślepka obiektywu
 • Stan: Nowy
 • Czas trwania gwarancji w miesiącach: 24 month
Stan Nowy
Kod producenta 4711121192142
Marka Acer
Kolor inny
Funkcje obsługa 3D
Model Projector
Złącza D-Sub (VGA), DVI, HDMI, USB
Technologia wyświetlania brak informacji
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 1
Rozdzielczość podstawowa (px) 1600 x 1200
Kontrast (x:1) 10000
The Signature Of The
Email
Ask a question