• MediCrystal Purple Amethyst Mat 150 x 60 cm HIT

2549.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

MediCrystal Mata ametystowa na podczerwień 150 x 60 cm naturalne kryształy

+ 53 agaty + 4, 8, 10, 14 Hz PEMF Photon - fioletowy średni rozmiar 59 cali dł. x 60 cm szer

 • Stan: Nowy/powystawowy
 • Produkt posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu.
image

Informacje o tym produkcie

 • Górna warstwa systemu 20-komponentowego MediCrystal składa się z tysięcy nieobrobionych, niemalowanych 100% naturalnych ametystów z Brazylii i 53 szt. naturalnych agatów o średnicy 30 mm. Tkanina siatkowa mocuje 5,5 kg 2-7 mm ametystów rozdrobnionych i polerowanych 0,55 kg agatów bez kleju w procesie szycia rzemieślniczego.
 • Ogrzewane kryształy i kamienie szlachetne naturalnie uwalniają jony i głębokie uderzenie w podczerwień. Ametyst koncentruje promienie kryształowe w najbardziej chłonnym zakresie długości fali 4-16 µm z szczytami energii przy 6 i 12 mikronach do 15-20 cm głęboko w chusteczkach.
 • Ujawnij kryształy zasilają i przynoszą do Twojego domu życiowe naturalne siły świeżego powietrza, gór, wodospadów, słońca, oceanu plaż i magnetyzmu ziemi w środku nowoczesnej cywilizacji! Zrób to niezbędny dodatek do Twojego aktywnego stylu życia, bez względu na to, ile masz lat.
 • Dodaj matę do swoich ćwiczeń i zdrowej rutyny używanej do poprawy nieobecności i pozbądź się mgły mózgowej i okazjonalnej bezsenności. Miej dobry całodzienny regenerujący sen pomagający utrzymać zdrowe serce, inspirowany i pobudzony umysł, optymalną temperaturę ciała, siłę.
 • System ogrzewania maty jest wolny od EMF z ochroną przed przegrzaniem i dwoma wymiennymi regulatorami do ustawienia i utrzymania temperatury 30°-70°C.

Opis produktu

MediCrystal Bio-Magnetic Photon Amethyst Mat jest produkowany pod ścisłą kontrolą jakości amerykańskiej firmy przez dziesięcioletnią fabrykę certyfikowaną TUV i CE. 10 powodów, dla których warto wybrać MediCrystal ponad konkurencję

1. Kup najlepsze specyfikacje produktu z zaawansowanym systemem grzewczym Zero EMF i więcej czujników do precyzyjnego równomiernego ogrzewania

2. Bez zapachu i odgazowywania. Tkanina siatkowa mocuje kamienie szlachetne bez kleju w procesie szycia rzemieślniczego

3. Używamy wyłącznie naturalnego fioletowego ametystu klasy A i agatu. Kamienie szlachetne znajdują się na całej powierzchni maty od krawędzi do krawędzi.

4. Fioletowe maty przewyższają wszystkie poprzednie generacje podkładek grzewczych FIR dzięki dwóm dodatkowym funkcjom: Photon 660 Nm Red Light do syntezy skóry i kolagenu; pulsujące pole elektromagnetyczne PEMF (naturalna ładowarka do ogniw).

5. W zestawie dodajemy dwa wymienne kontrolery. Jedna z 10 Hz PEMF. Kolejna z 4, 8, 14 Hz 7. Podkładka 3D zapewnia podparcie ciała równomiernie rozprowadza nacisk z gorących kamieni matowych, ułatwiając sen i długie sesje. Wielowarstwowa wodoodporna osłona chroni zarówno górną i dolną część maty

image
image
image
image
 • Masa: ‎10 Kilogramów
 • Marka: ‎MediCrystal
 • Producent: ‎MediCrystal
 • Numer modelu: ‎MC-Purple-Parent
 • Wymiary produktu: ‎150 x 60 x 4 cm; 11 kg
Kod producenta 0000
Marka MediCrystal
Szerokość produktu 60
Długość 150
The Signature Of The
Email
Ask a question