• Dysk WD MyPassport Wireless SSD 2TB NAJTANIEJ HiT

2799.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
image

Dysk zewnętrzny WD MyPassport Wireless SSD 2TB

U NAS TYLKO ZA2799 ZŁ!

DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA!

GWARANCJA 24 miesiące!

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image
image

KOPIOWANIE JEDNYM DOTKNIĘCIEM.

ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY I TRWAŁOŚĆ.

Uniwersalny przenośny dysk twardy My Passport™ Wireless SSD bezpiecznie przechowa zdjęcia i filmy wideo wykonane aparatem i dronem. Dzięki funkcji kopiowania danych jednym przyciskiem możesz zrobić kopię zapasową zdjęć i filmów wideo za pomocą wbudowanego czytnika kart SD™ lub zintegrowanego portu USB bez potrzeby użycia laptopa czy oprogramowania.

WBUDOWANY CZYTNIK KART SD

Dzięki wbudowanemu czytnikowi kart SD 3.0 o szybkości odczytu do 65 MB/s oraz funkcji kopiowania danych jednym przyciskiem można szybko kopiować zdjęcia i filmy z karty SD bez potrzeby użycia komputera czy dodatkowego oprogramowania.

SOLIDNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Pamięć SSD wewnątrz oraz osłona zabezpieczająca na zewnątrz chronią dane przed uszkodzeniem na skutek wstrząsów, wibracji i upadków z wysokości do 1 metra.

image
image

ZWIĘKSZONA PRĘDKOŚĆ PRZESYŁANIA DANYCH SSD

Korzystaj z dużej prędkości dostępu oraz przesyłania danych (nawet do 390 MB/s) podczas przenoszenia plików z/do komputerów PC/Mac za pośrednictwem portu USB 3.0.

BATERIA O CAŁODNIOWYM CZASIE EKSPLOATACJI

Dysk My Passport Wireless SSD może pracować bez przerwy aż do 10 godzin. Wystarczy na cały dzień sesji zdjęciowej i pozwoli dłużej pracować w terenie. Weź go ze sobą w długą podróż i stale przesyłaj strumień wideo, będąc w trasie lub podczas lotu.

BEZPRZEWODOWY DOSTĘP I TRANSMISJA STRUMIENIOWA 4K

Dysk My Passport Wireless SSD umożliwia stworzenie własnej sieci Wi-Fi 802.11ac, dzięki czemu możesz bezprzewodowo łączyć się z dyskiem i przeglądać zapisane zdjęcia oraz płynnie odtwarzać filmy 4K bezpośrednio na swoim telefonie lub tablecie za pośrednictwem aplikacji My Cloud.5 Wykorzystaj aplikacje innych producentów, takie jak FiLMiC Pro do bezpośredniego zapisywania nagrań lub LumaFusion do obróbki wideo w terenie.

IMPORTOWANIE DANYCH Z CZYTNIKÓW KART

Wygodny port USB 2.0 oraz funkcja kopiowania danych jednym przyciskiem umożliwiają łatwe przenoszenie plików z kompatybilnych czytników kart i zewnętrznych urządzeń USB. Lista kompatybilnych czytników kart znajduje się na stronie support.wd.com.

image
image

WBUDOWANY BANK ENERGII

Brak gniazdka elektrycznego! Żaden problem. Naładuj swój smartfon, kamerę filmową i inne urządzenia mobilne podczas podróży za pomocą wygodnego, zintegrowanego banku energii o pojemności 6700 mAh. My Passport Wireless SSD to dysk o mocy do 1,5 A (kiedy jest zasilany – 0,9 A).

OBSŁUGA PLIKÓW RAW

Przeglądaj pliki RAW na swoim telefonie lub tablecie oraz eksportuj je i edytuj za pośrednictwem aplikacji zewnętrznych. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę obsługiwanych plików RAW.

TWÓRZ, BĘDĄC W DRODZE

FiLMiC Pro to zaawansowana aplikacja do filmowania smartfonem, wykorzystywana przez profesjonalistów na całym świecie. Połącz się z My Passport Wireless SSD po nagraniu filmu, aby zapisać plik bezpośrednio na dysku, oszczędzając miejsce w telefonie. Pobierz aplikację ze sklepu internetowego Google Play lub Apple.

EDYTUJ W DOWOLNYM MIEJSCU

LumaFusion to przeznaczony na iPhone'a i iPada profesjonalny edytor wideo i efektów, dający twórcom możliwość obróbki wielu ścieżek wideo, korekcji kolorów, strojenia dźwięku i wiele więcej. Połącz się z My Passport Wireless SSD, aby zaimportować dane bezpośrednio do aplikacji LumaFusion i edytować nagranie, gdziekolwiek jesteś. Pobierz tę aplikację ze sklepu internetowego Apple.

image
image

DANE TECHNICZNE

Kompatybilny z Windows® 10, 8.1 i 7, Mac OS® X El Capitan, Sierra oraz High Sierra. Wymaga urządzenia DLNA®/UPnP® lub Plex do odtwarzania strumieniowego.

Pojemność: 2 TB

Interfejs

  • Gniazdo kart SD 3.0
  • Wi-Fi 802.11ac/n
  • USB 3.0
  • USB 2.0 (do importowania)

Zawartość zestawu:

  • Dysk My Passport Wireless SSD
  • Osłona chroniąca przed uszkodzeniem na skutek upadku
  • Kabel USB
  • Zasilacz USB
Stan Powystawowy
Kod producenta 718037859934
Producent inny
Model 8906810669
Cechy dodatkowe 256-bitowe szyfrowanie danych AES, odporny na wibracje i upadki, wbudowana bateria, wbudowany czytnik kart pamięci
Interfejs USB 3.0
Waga produktu 150
Pojemność dysku 2048
Rodzaj dysku SSD
Materiał obudowy guma, tworzywo sztuczne
The Signature Of The
Email
Ask a question