• Dysk szyfrowany iStorage DiskAshur DT2 10TB OKAZJA

2399.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Dysk szyfrowany iStorage DiskAshur DT2 10000 GB

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

Dostarczany w opakowaniu zastępczym

image

DiskAshur DT2 to pierwszy i jedyny na świecie zaszyfrowany dysk twardy do komputerów stacjonarnych z certyfikatami NCSC CPA, FIPS 140-2 Level 3, NLNCSA BSPA i NATO Restricted Level.

Łatwy w użyciu, ultrabezpieczny, uwierzytelniany kodem PIN dysk twardy USB 3.1 do komputerów stacjonarnych o pojemności do 14 TB i 256-bitowym szyfrowaniu sprzętowym AES-XTS w czasie rzeczywistym, konstrukcja bez oprogramowania i superszybki transfer danych. diskAshur DT2 ma łatwą w użyciu klawiaturę umożliwiającą bezpieczny dostęp do dysku za pomocą własnego unikalnego 7-15 cyfrowego kodu PIN oraz bez oprogramowania konfiguracji i obsługi, diskAshur DT2 jest niezależny od platformy/urządzenia i działa we wszystkich systemach operacyjnych w tym wszystkie wersje MS Windows, MacOS, Linux, Android, Chrome, Thin Clients, Zero Clients oraz systemy wbudowane. W rzeczywistości będzie działać na każdym urządzeniu z portem USB! Jedną z unikalnych i podstawowych funkcji bezpieczeństwa zgodnego z RODO diskAshur DT2 jest dedykowany, bezpieczny mikroprocesor sprzętowy (przygotowany na Common Criteria EAL4+), który wykorzystuje wbudowane mechanizmy ochrony fizycznej zaprojektowane w celu ochrony przed zewnętrznymi manipulacjami, atakami omijania i nie tylko. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, diskAshur DT2 reaguje na zautomatyzowany atak, wchodząc w stan zamrożenia impasu, co sprawia, że ​​wszystkie takie ataki są bezużyteczne. Mówiąc prosto, bez kodu PIN nie ma dostępu!

image

Technologia EDGETM (Enhanced Dual Generating Encryption)

Oferuje zaawansowane bezpieczeństwo danych przenośnych dzięki wbudowanemu mechanizmowi szyfrowania sprzętowego AES 256-bit XTS zgodnego ze standardem FIPS PUB 197. Klucz szyfrowania danych jest losowo generowany przez generator liczb losowych zgodny z Common Criteria EAL4+ i chroniony przez algorytmy zawijania zatwierdzone przez FIPS. Wyjątkowo wyposażony w dedykowany, bezpieczny mikroprocesor zgodny z Common Criteria EAL4+ w celu zwiększenia bezpieczeństwa dzięki prawdziwemu generowaniu liczb losowych i wbudowanej kryptografii. Komponent bezpieczeństwa wykorzystuje mechanizmy ochrony fizycznej w celu ochrony przed wszelkimi zewnętrznymi manipulacjami, omijania ataków laserowych i wstrzyknięć błędów oraz zawiera technologię naruszenia aktywnej osłony. Mówiąc dokładniej, bezpieczny mikroprocesor reaguje na wszystkie formy zautomatyzowanych prób włamania, wchodząc w stan zamrożenia zakleszczenia, w którym urządzenie może ponownie uruchomić się tylko poprzez „włączenie zasilania”. Procedura resetowania (tj. wyłączenie/włączenie zasilania). Funkcja blokady bezpieczeństwa chroni urządzenie przed wszelkimi nieautoryzowanymi modyfikacjami oprogramowania ze strony hosta (w pełni zabezpieczona przed BadUSB). DiskAshur DT2 w unikalny sposób zawiera bezpieczny mikroprocesor zapewniający bezpieczne algorytmy do szyfrowania zarówno danych, jak i klucza szyfrowania, dając pewność, że Twoje dane są chronione zgodnie z najwyższymi standardami w dowolnym momencie.

image

Zweryfikowany algorytm szyfrowania FIPS PUB 197

Wykorzystując 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES-XTS, iStorage diskAshur DT2 bezproblemowo szyfruje wszystkie dane na dysku w czasie rzeczywistym, zapewniając bezpieczeństwo danych nawet po wyjęciu dysku twardego z obudowy.

Superszybki port USB 3.1

Dzięki superszybkiemu transferowi danych USB 3.1, który wynosi 225 MB/s (odczyt) i 223 MB/s (zapis), możesz teraz uzyskać dostęp do plików szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dysk iStorage diskAshur DT2 jest również wstecznie kompatybilny z portami USB 2.0 i 1.1.

Mechanizm obrony przed atakami brutalnej siły

Dysk iStorage diskAshur DT2 jest inteligentnie zaprogramowany do ochrony przed wszelkimi formami ataków Brute Force. Po pięciu kolejnych błędnych wpisaniu kodu PIN, dysk zawiesi się, co wymaga wyłączenia i ponownego włączenia w celu uzyskania kolejnych pięciu prób wprowadzenia kodu PIN. Jeśli kolejnych pięć (w sumie 10) kolejnych niepoprawnych prób kodu PIN zostanie wprowadzonych ponownie, diskAshur DT2 ponownie się zawiesi. Aby uzyskać kolejne i ostatnie pięć prób PIN (w sumie 15), „przesunięcie”? przycisk musi być wciśnięty podczas wyłączania dysku diskAshur DT2, a następnie włączania go ponownie przed wprowadzeniem wstępnie ustawionego kodu PIN iStorage. Przy piętnastym z rzędu wprowadzeniu nieprawidłowego kodu PIN diskAshur DT2 zakłada, że ​​jest atakowany, i usunie klucz szyfrowania oraz sam się zablokuje, sprawiając, że wszystkie dane wcześniej zapisane na dysku zostaną utracone na zawsze.

image

Funkcja resetowania dysku

iStorage diskAshur DT2 zawiera również użyteczną funkcję resetowania dysku, którą można zaimplementować za pomocą unikalnego polecenia. Powoduje to usunięcie wszystkich kodów PIN i danych oraz utworzenie nowego losowo generowanego klucza szyfrowania, umożliwiającego resetowanie i ponowne wdrażanie dysku tyle razy, ile potrzeba.

Funkcja samozniszczenia

Możesz wstępnie zaprogramować diskAshur DT2 własnym unikalnym kodem PIN samozniszczenia, który po wdrożeniu natychmiast usuwa klucz szyfrowania, wszystkie kody PIN, dane, a następnie tworzy nowy klucz szyfrowania.

Funkcja nienadzorowanej automatycznej blokady

Ustaw nienadzorowany diskAshur DT2 tak, aby automatycznie blokował się po określonym czasie.

Zabezpieczenie przed manipulacją

Oprócz włączenia bezpiecznego mikroprocesora, szyfrowania danych i klucza szyfrowania, diskAshur DT2 dodaje kolejną barierę między Twoimi danymi a hakerem. Wszystkie elementy diskAshur DT2 są całkowicie pokryte warstwą super wytrzymałej żywicy epoksydowej, która jest praktycznie niemożliwa do usunięcia bez trwałego uszkodzenia elementów. Bariera ta uniemożliwia potencjalnemu hakerowi uzyskanie dostępu do krytycznych komponentów i przeprowadzenie szeregu bezskutecznych ataków.

Ochrona danych w stanie spoczynku

iStorage diskAshur DT2 wykorzystuje również użyteczną funkcję resetowania dysku, którą można zaimplementować za pomocą unikalnego polecenia. Powoduje to usunięcie wszystkich kodów PIN i danych oraz utworzenie nowego losowo generowanego klucza szyfrowania, umożliwiającego resetowanie i ponowne wdrażanie dysku tyle razy, ile potrzeba.

image

Odporna na zużycie klawiatura

z powłoką epoksydową Zaprojektowana z myślą o ochronie, odporna na zużycie klawiatura z powłoką epoksydową diskAshur DT2 ukrywa użycie klucza, aby uniknąć zwrócenia potencjalnemu hakerowi na powszechnie używane klucze, aby uniknąć zwrócenia potencjalnemu hakerowi na powszechnie używane klawisze.

Kluczowe cechy

  • Szyfrowany dysk twardy USB 3.1 do komputerów stacjonarnych
  • Certyfikat FIPS 140-2 Level 3 (USA) - Certyfikat
  • NCSC CPA (Wielka Brytania) - Certyfikat
  • NLNCSA BSPA (NL) - Certyfikat
  • NATO Restricted level
  • 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES-XTS " nie jest wymagane żadne oprogramowanie
  • niezależne od systemu operacyjnego i platformy
  • wykorzystuje technologię EDGE
image

Dane techniczne:

Ochrona hasła tak

Gniazdo blokady kablowej tak

Algorytmy bezpieczeństwa 256-bitowy AES, FIPS 140-2

czytnik linii papilarnych Nie

Typ gniazda blokady kablowej Kensington

Prędkość odczytu 225 MB/s

Szybkość zapisu223 MB/s

Pojemność dysku twardego 10000 GB

Rodzaj dysku HDD

Złącze USB USB typu B

Technologia Thunderbolt Nie

Wersja USB 3.0 (3.1 Gen 1)

Wi-Fi Nie

Maksymalna szybkość przesyłania danych 5000 Mb/s

Waga 1.24 kg

Szerokość 112 mm

Głębokość 43.5 mm

Wysokość 185.5 mm

Zgodność z RoHS tak

image
Kod producenta IS-DT2-256-10000-CX
Model DT2
The Signature Of The
Email
Ask a question