• Dysk NAS HDD Western Digital My Book Duo 20TB GW!

No goods
2599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Dysk zewnętrzny NAS WD My Book Duo 20TB

STAN: NOWY (RECERTYFIKOWANY)

image

WD My Book Duo 20TB

Dzięki olbrzymiej pojemności dysk My Book™ Duo nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Tryb RAID-0 gwarantuje prędkość odczytu sekwencyjnego do 360 MB/s (przy korzystaniu z portu USB typu C™). Przełącz na konfigurację RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości i zdublowania danych na dyskach WD Red™.

Port USB typu C wraz ze znajdującymi się w zestawie kablami sprawia, że dysk jest w pełni zgodny z wieloma urządzeniami (obsługującymi USB 3.1 Gen 1/3.0/2.0). Dwa porty USB 3.0 typu A umożliwiają podłączenie wielu dodatkowych akcesoriów.

Ochrona hasłem i szyfrowanie AES

Dysk My Book™ Duo posiada funkcję 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES oraz oprogramowanie WD Security™ zapewniające bezpieczeństwo poufnym danym. Aby aktywować szyfrowanie sprzętowe i ochronę danych, wystarczy skonfigurować osobiste hasło.

image

Olbrzymia pojemność

Dysk My Book™ Duo, podłączany za pomocą tylko jednego kabla, posiada do 20 TB pojemności. Zwolnij cenne miejsce na swoich komputerach. Przechowuj w jednym miejscu zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty. Organizuj je i twórz ich kopie zapasowe.

Fabrycznie skonfigurowany do pracy w trybie RAID-0

Gotowy do działania z maksymalną prędkością i pojemnością w domyślnym trybie RAID-0. Zmień konfigurację na RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości (dublowanie danych) lub podziel magazyn na dwa niezależne dyski (JBOD) za pomocą dołączonego oprogramowania WD Drive Utilities™.

image

Dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID

Magazyn danych My Book™ Duo zawiera dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID, gwarantujące błyskawiczny dostęp do plików i niezawodność, na których możesz polegać. Zoptymalizowane z myślą o pracy w trybie RAID oprogramowanie układowe doskonale sprawdza się w systemach z macierzami dwudyskowymi, zaś funkcja automatycznego zarządzania pracą dysków pomaga chronić integralność danych podczas cykli odczytu/zapisu.

Obsługa USB 3.1

Kompatybilny z technologią USB 3.1 i USB 3.0/2.0 dysk My Book™ Duo pozwala przesyłać dane z zawrotną szybkością bez względu na rodzaj interfejsu. Do zestawu dołączone są kable USB Type-C™ na typ C i typ C na typ A.

Dysk My Book™ Duo może być wykorzystywany jako stacja dokująca z 2 portami hub USB 3.0 typu A do podłączania akcesoriów, takich jak dodatkowy magazyn danych, klawiatura i mysz, czytniki kart czy urządzenia USB, oraz do synchronizacji i ładowania telefonów.

image

Dane techniczne:

Rodzaj Z dołączonym dyskiem

Pojemność 20 TB

Maksymalna obsługiwana pojemność 24 TB

Kieszenie na dyski 3,5" - 2 szt.

RAID

  • 0
  • 1

Rodzaje wyjść / wejść

  • USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.
  • USB Type-C - 1 szt.
  • DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.

Dodatkowe informacje

  • Dostęp przez sieć Web
  • Szyfrowanie woluminów
  • Zabezpieczenie Kensington lock

Wysokość 180 mm

Szerokość 100 mm

Głębokość 160 mm

Waga 2,52 kg

Dołączone akcesoria

  • Zasilacz
  • Kabel USB 3.0

Kod producenta WDBFBE0200JBK-EESN

image
image
Kod producenta wdbfbe0200jbk-eesn
Model WDBFBE0200JBKEESN
Wysokość produktu 165
Głębokość produktu 157
Pojemność dysku 20480,00
The Signature Of The
Email
Ask a question