• ZESTAW KONFERENCYJNY Logitech Kamera Rally Plus HD

No goods
9999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Logitech Rally Plus Conference Set (960-001224)

Kamera konferencyjna

 • Stan: Nowy - otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu

Rozdzielczość połączeń 4K Ultra HD

Rozdzielczość stanowi bardzo ważny parametr, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie kamery internetowej. Im jest wyższa, tym dokładniejszy obraz może zobaczyć odbiorca. Standard 4K (rozdzielczość 3840 x 2160) sprawdzi się znakomicie wśród wymagających użytkowników, dla których kapitalna jakość rozmów stanowi aspekt priorytetowy. Tego typu urządzenie znajdzie zastosowanie podczas firmowych wideokonferencji, a także w pracy profesjonalnych vlogerów i streamerów.

image

TERAZ WSZYSTKO W JEDNYM URZĄDZENIU

Kamera Logitech Rally zapewnia studyjną jakość wideo, niezrównaną czystość głosu i automatyzację RightSense™, gwarantując lepsze spotkania z użyciem aplikacji zgodnych z urządzeniami USB, takimi jak Google Hangouts, Microsoft Skype® dla firm, Microsoft Teams i Zoom. Dzięki dźwiękowi modularnemu, przemyślanej regulacji długości kabla i wysokiej jakości wykończeniu kamera Rally doskonale nadaje się do średnich i większych pokoi.

image

WIDEO W JAKOŚCI STUDYJNEJ

Rally dzięki systemowi obrazowania Ultra-HD gwarantuje niezwykle ostry obraz, zaskakujące kolory i niesłychaną optyczną dokładność w rozdzielczości do 4K. Technologia Logitech RightLight™ optymalizuje balans światła w celu podkreślenia twarzy i renderowania naturalnie wyglądających odcieni skóry, nawet przy słabym oświetleniu lub podświetleniu.

ZAAWANSOWANY MODULARNY DŹWIĘK

Krystalicznie czysty dźwięk jest podstawą podczas wideokonferencji na światowym poziomie, a kamera Rally zapewnia naturalne, wyraźne i zrozumiałe rozmowy. Technologia RightSound™ firmy Logitech podnosi jakość dźwięku, wyciszając dźwięki otoczenia i wyrównując poziom głosu oraz skupia się na aktywnych mówcach. Niezwykle czułe panele mikrofonowe pozwalają wyraźnie usłyszeć każdą osobę w sali konferencyjnej, a autonomiczne głośniki wypełniają większe pomieszczenia bogatym, naturalnym dźwiękiem.

image

SMUKŁY, INDUSTRIALNY WYGLĄD

Każde urządzenie w systemie Rally cechuje się wysokiej jakości industrialnym wyglądem pasującym do każdego profesjonalnego otoczenia. Oprócz dbania o to, żeby każdy uczestnik wideokonferencji doskonale brzmiał i wyglądał, każde urządzenie w systemie Rally wygląda dobrze samo w sobie. Wysokiej jakości kamera PTZ stanowiąca kluczowy element systemu cechuje się eleganckim, czarnym, matowym wykończeniem z elementami z szarego metalu wzbogaconymi o urządzenia i akcesoria dźwiękowe o atrakcyjnym wyglądzie, dzięki czemu świetnie wygląda w każdym pomieszczeniu.

image

LEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA

Logitech RightSense™ to zestaw technologii wbudowanych w kamerę Rally, które gwarantują lepsze wrażenia użytkownika. Technologia RightSight™ automatycznie umieszcza w kadrze uczestników, niezależnie od tego, w jakiej są odległości od obiektywu. Technologia RightLight™ skupia się najpierw na twarzach, a następnie na otoczeniu, renderując naturalnie wyglądające odcienie barwy skóry. RightSound™ podnosi jakość dźwięku, wyciszając dźwięki otoczenia i wyrównując poziom głosu oraz skupia się na aktywnych mówcach, aby gwarantować lepsze spotkania — wszystko w sposób automatyczny!

image

INTELIGENTNE PROWADZENIE KABLI I UDOSTĘPNIANIE TREŚCI

Dzięki koncentratorowi wyświetlacza i koncentratorowi stołowemu służącym do organizacji kabli urządzenia systemu Rally i komputer pozostają poza zasięgiem wzroku. Obydwa koncentratory łączą się przez pojedynczy kabel CAT6 i umożliwiają wiele połączeń, dzięki czemu można umieścić komputer w pobliżu wyświetlacza lub na stole. Wejście HDMI na koncentratorze stołowym eliminuje potrzebę zakupu dodatkowych przedłużaczy i ułatwia przewodowe udostępnianie treści.

image

ZOBACZ WSZYSTKICH Z IDEALNYM KADROWANIEM

Technologia sterowania1 kamerą Logitech RightSight™ automatycznie przesuwa i reguluje obiektyw, aby zmieścić w kadrze uczestników spotkania w salach o dowolnych kształtach i rozmiarach.

WPUŚĆ TROCHĘ SŁOŃCA

Technologia Logitech RightLight™ z szerokim zakresem dynamiki (WDR) skupia się najpierw na twarzach i postaciach, a następnie na obiektach i powierzchniach nawet w salach konferencyjnych z jasnymi oknami. Efektem jest zbilansowany obraz, który renderuje uczestników w dobrym świetle, zmniejszając rozbłyski i dając delikatniejsze cienie, nawet przy słabym oświetleniu lub podświetleniu

ADAPTACYJNE PRZESUWANIE, POCHYLANIE I POWIĘKSZANIE

Prędkości przesuwania i przechylania automatycznie dostosowują się do poziomu przybliżenia. Efekt: szybsze poruszanie się kamery w oddaleniu w celu szybszego kadrowania i wolniejsze poruszanie się kamery w przybliżeniu w celu uzyskania lepszej kontroli.

DŹWIĘK Z PRZODU POMIESZCZENIA

Głośniki Rally, w odróżnieniu od zestawów głośnomówiących ustawianych na stole i oddzielających głosy od wideo, są przeznaczone do umieszczania z przodu pomieszczenia. Dzięki wyrównaniu głośników z wyświetlaczem głos i wideo osoby dochodzą z tego samego miejsca, nigdy od tyłu, co sprawia, że rozmowy są bardziej naturalne i rzeczywiste.

image

OPCJONALNY ZESTAW MONTAŻOWY RALLY

Użyj zestawu montażowego Rally, aby uprościć proces montażu każdego urządzenia. Możliwość montażu na ścianie gwarantuje idealne ustawienie kamery i dwóch głośników, a wentylowane płytki montażowe pozwalają przymocować wyświetlacz i koncentratory stołowe na ścianie lub pod stołem. Dwa mądrze zaprojektowane uchwyty kabla zabezpieczają go.

image

GŁOŚNO I WYRAŹNIE

Koncentrator wyświetlacza Rally zasila maksymalnie dwa głośniki, zapewniając bogaty dźwięk, nawet w większych pomieszczeniach. Oczekujący na opatentowanie układ zawieszenia praktycznie eliminuje wibracje, które przenoszą się po ścianach, podstawkach i stołach. Zwiększa to eliminację echa, zapewniając brak wstrząsów w wideo nawet przy wysokich poziomach głośności i z przybliżeniem.

image

DO 7 PANELI MIKROFONOWYCH

W przypadku pomieszczeń z ponad 10 uczestnikami dodaj panele mikrofonowe Rally zwiększające liczbę objętych uczestników i zapewniające łatwy dostęp do elementów sterujących wyciszaniem. Każdy panel pozwala objąć sześciu kolejnych uczestników, więc można wykorzystać system Rally w większych salach konferencyjnych i salach posiedzeń z maksymalnie 46 uczestnikami.

image
image

ELASTYCZNE KABLE PANELU MIKROFONOWEGO

Koncentrator paneli mikrofonowych Rally stanowi bardziej elastyczną alternatywę dla łańcuchów połączeń i umożliwia prowadzenie kabli pod stołem z trzema połączeniami dla paneli mikrofonowych Rally lub dodatkowych koncentratorów paneli mikrofonowych. Dzięki połączeniu za pomocą jednego kabla uczestnicy mogą ponownie ustawić własne panele mikrofonowe, aby zwolnić miejsce na stole lub zapewnić sobie łatwy dostęp do elementów sterujących wyciszaniem.

Producent - Logitech

 • Kod producenta - 960-001224
 • EAN - 5099206079526

Informacje podstawowe

 • Zastosowanie Biznes
 • Mikrofon Tak (Stereo)
 • Głośnik Tak (Mini XLR)
 • Kolor Czarny
 • Kamera
 • Rozdzielczość połączeń 3840 x 2160
 • Kąt widzenia 90°
 • Zoom x15

Komunikacja

 • Sposób podłączenia HDMI, USB, USB-C
 • Połączenie sieciowe - Nie
 • Pilot - Tak

Konstrukcja i wymiary

 • Uniwersalny zacisk - Nie
 • Stojak - Tak
 • Montaż na ścianie Nie
 • Szerokość [mm] - 152
 • Głębokość [mm] - 152
 • Wysokość [mm] - 182.5
Stan Nowy
Kod producenta 960-001224
Producent Logitech
Stan opakowania oryginalne
The Signature Of The
Email
Ask a question