• ZESTAW GŁOŚNIKÓW STEELSERIES ARENA 9 5.1 BLUETOOTH OKAZJA!

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

ZESTAW GŁOŚNIKÓW STEELSERIES ARENA 9 5.1 BLUETOOTH OKAZJA!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Bezprzewodowe głośniki tylne

Tylne głośniki łączą się bezprzewodowo z subwooferem i są przystosowane do montażu na ścianie, co pozwala na idealne rozmieszczenie ich w pomieszczeniu. Konfiguracja Twojej Areny jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, bez konieczności prowadzenia kabli przez całą przestrzeń gry. Poszerz dźwięk z gier o grzmiące, głębokie basy, emitowane przez 6,5-calowy subwoofer skierowany w dół. Usłysz, jak ożywają wszystkie wybuchy i rytm bębnów.

2-drożna konstrukcja głośnika

Wejdź w świat bogatego, szczegółowego i dokładnego dźwięku, w którym dynamiczne przetworniki współpracują, aby stworzyć wysoce precyzyjny, solidny krajobraz dźwiękowy. Głośniki niskotonowe obsługują średnie częstotliwości, pozwalając głośnikom wysokotonowym skupić się na maksymalnej czystości wysokich tonów.

Zaprojektowane z myślą o stworzeniu akustycznie dokładnego i porywającego krajobrazu dźwiękowego, głośniki niskotonowe są wykonane z najwyższej jakości włókien organicznych, natomiast głośniki wysokotonowe składają się z jedwabnych kopułek.

image
image

Dostosowywanie dźwięku z Sonar

Panel sterowania OLED daje dostęp do informacji o głośności, wyciszaniu, 5.1 Upmix, przełączaniu przewodowych słuchawek, kontrolkach, Bluetooth czy dostosowywaniu dźwięku. Dostosuj swoją Arenę dzięki 10-pasmowemu korektorowi i symuluj dźwięk przestrzenny dzięki Sonar Spatial. Przenieś porywające dźwięki w grach na swój PC, Mac lub PS za pośrednictwem portu USB. Skorzystaj z optycznego i standardowego łącza Aux 3,5 mm dla telefonów, tabletów, telewizorów i innych urządzeń.

Oświetlenie reaktywne RGB

Twoja Arena świeci 16,8 milionów kolorów, które reagują na wydarzenia w grze i dźwięki – z możliwością dostosowania. Zaprojektuj olśniewający pokaz na swoim biurku i ścianie tylnej, który synchronizuje się z innymi urządzeniami SteelSeries.

Partner do bezprzewodowego czatu z Areną – mikrofon z redukcją szumów i ClearCast AI zapewni czyste rozmowy. Funkcja redukcji echa akustycznego dodatkowo usuwa sprzężenie zwrotne mikrofonu.

image

Dane techniczne:

Rodzaj zestawu

5.1

Rodzaje wyjść / wejść

AC-in (wejście zasilania)

Wyjście słuchawkowe - 1 szt.

Wejście optyczne toslink - 1 szt.

Wejście AUX - 1 szt.

Wyjście optyczne Toslink - 1 szt.

USB-C - 1 szt.

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth

Sterowanie

Przyciski na głośniku

Dodatkowe informacje

Regulacja głośności

Podświetlenie RGB

Głośnik wysokotonowy 0,75"

Czułość: 89 dB

Pasmo przenoszenia: 35-20000 Hz

Dołączone akcesoria

Kabel zasilający

Kabel USB-C na USB-A

Kolor

Czarny

Stan Powystawowy
Kod producenta 000000
Marka Steelseries
Model Arena 9
Rodzaj zestawu 5.1
The Signature Of The
Email
Ask a question