• ZESTAW AKTYWNYCH KOLUMN WAVEMASTER TWO PRO GREY!

No goods
1149.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

ZESTAW AKTYWNYCH KOLUMN WAVEMASTER TWO PRO GREY!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, stan wizualny widoczny na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

TWO PRO łączy sprawdzoną i zmienioną technologię TWO NEO ze znacznie powiększoną obudową, większą obudową głośnika i prawie dwukrotnie większą mocą wzmacniacza. Grupa docelowa rozpoznaje słuchaczy, którzy szukają głośnika z książkami o większej mocy i głośności w zakresie basów. TWO PRO zapewnia imponujący dźwięk dla głośnika tego typu.

Urządzenie TWO PRO można podłączyć do wszystkich popularnych źródeł stereo (np. Smartfona, tabletu, PC / Mac, MP3, TV, CD itp.). System ma w sumie 5 wejść audio, które można wybrać za pomocą pokrętła na obudowie lub za pomocą pilota na podczerwień. Oprócz wejść analogowych dostępne są również cyfrowe połączenia cyfrowych sygnałów wejściowych o wysokiej rozdzielczości (Toslink / optyczne i USB), a także funkcja przesyłania strumieniowego przez Bluetooth (SBC i aptX). W TWO PRO pracuje wysokiej jakości przetwornik D / A, który obsługuje również sygnały o wysokiej rozdzielczości do 24bit / 192 kHz.

Wspaniały, przestrzenny dźwięk stereo o wyjątkowej głośności (dwukierunkowa konstrukcja i technologia bass-reflex). Zintegrowana regulacja tonów dla funkcji niskich i wysokich tonów i głośności.

Analogowy wzmacniacz dwukanałowy z mocą sinusoidalną 2 x 55 watów (RMS). Optymalna obróbka sygnału od wejścia poprzez kontrolę dźwięku do wzmacniacza mocy, w oparciu o stabilne obciążenie zasilania. Przetwornik D / A z obsługą 24 bitów / 192 kHz.

Kompaktowa, tłumiona akustycznie obudowa MDF. Wysokiej jakości przetwornik basowo / średniotonowy z membranami membrany z kevlaru i kaletą jedwabną z tweeterem.

image
image

Zintegrowany moduł Bluetooth odbiera wysokiej jakości sygnały audio w standardzie A2DP (obsługuje aptX i SBC) i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth 2.1.

TWO PRO wykrywa przychodzący sygnał audio i automatycznie przełącza się na zamierzony status pracy (automatyczne włączanie / tryb gotowości).

TWO PRO można podłączyć do pięciu różnych źródeł stereo jednocześnie za pośrednictwem Bluetooth lub kabla. Istnieje również wyjście dla opcjonalnego subwoofera.

System zużywa mniej niż 0,5 wata w trybie gotowości. Opcjonalnie TWO PRO można również wyłączyć za pomocą włącznika zasilania aktywnego głośnika.

Przełącznik On / Standby / Line-in z przodu obudowy, pilot na podczerwień dla wszystkich funkcji sterowania.

Kontrola tonów niskich / wysokich i przełączana funkcja głośności.

image
image
image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta TWO-PRO Wireless 2.0 Sound System
Marka WAVEMASTER
Kolor inny
Rodzaj półkowe
Model TWO PRO
Moc znamionowa RMS 110
Konstrukcja brak informacji
The Signature Of The
Email
Ask a question