• WIEŻA PANASONIC SC-PMX94EG-S BT CD USB SILVER HIT!

No goods
1099.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

WIEŻA PANASONIC SC-PMX94EG-S BT CD USB SILVER HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, w stanie bardzo dobrym.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 12 MIESIĘCY! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Dźwięk wysokiej jakości i radio DAB +

Ciesz się bogatymi tonami i jeszcze większą liczbą opcji połączeń dzięki mikro-systemowi PMX94! Cud muzyczny w klasycznym stylu wywołuje harmonijne pole dźwiękowe o mocy wyjściowej 120 watów i wysokiej jakości 3-drożne głośniki bass-reflex. Bez względu na preferencje muzyczne - zawartość można odtwarzać z płyty CD, radia DAB +, komputera, telewizora, smartfona lub tabletu. Ciesz się różnorodnością technologiczną i formatami audio wysokiej rozdzielczości dzięki kompaktowemu systemowi PMX94.

Uniwersalne i szybkie zastosowanie

PMX94 ma wspólne wejścia multimedialne, takie jak stereo cinch, wejście USB i AUX z funkcją automatycznego odtwarzania. Po prostu podłącz swoje istniejące urządzenie audio lub streamingowe, takie jak Chromecast Audio do AUX-IN. Nawet jeśli PMX94 jest wyłączony, sygnał dźwiękowy urządzenia jest rozpoznawany, zasilacz włącza się automatycznie i muzyka jest odtwarzana przez złącze AUX.

image
image

Dobrze podłączony bezprzewodowo

Możesz łatwo odtwarzać ulubioną muzykę ze smartfona lub tabletu przez Bluetooth. Za pomocą Bluetooth Re-Master PMX94 kompensuje sygnały utracone w wyniku kompresji danych podczas przesyłania strumieniowego dźwięków Bluetooth, umożliwiając w ten sposób odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości.

Stan Powystawowy
Kod producenta 000
Marka Panasonic
Kolor srebrny
Model SC-PMX94EG-S
Rodzaj odtwarzanych nośników CD Audio, CD MP3, nośnik USB
Radio DAB, FM
Moc znamionowa RMS 120
The Signature Of The
Email
Ask a question