• Tablet graficzny XP-Pen Artist 15.6 Pro GW FV HiT!

No goods
1599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Tablet graficzny XP-Pen Artist 15.6 Pro

EKSPRESOWA I DARMOWA DOSTAWA

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: NOWY

Posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenie zawartości

image

Twórz bez ograniczeń

Chcielibyśmy zaprezentować Ci profesjonalny i niezwykle wygodny, piórkowy tablet graficzny XP-PEN Artist 15.6 Pro w kolorze czarnym, kompatybilny z najpopularniejszym oprogramowaniem. Urządzenie ma obszar roboczy wielkości 344,16 x 193,59 mm, rozdzielczość 5080 lpi, a także 8192 poziomy nacisku. Jego obsługę ułatwia 8 przycisków i wielofunkcyjny pierścień dotykowy. Dołączone do niego piórko to akcesorium bezprzewodowe i bezbateryjne, niezwykle czułe na nacisk.

Programowalne przyciski

Tablet graficzny XP-PEN Artist 15.6 Pro umożliwia jeszcze wygodniejszą obsługę za pomocą programowalnych klawiszy funkcyjnych i wielofunkcyjnego pierścienia dotykowego. Sterowanie narzędziem jest wyjątkowo przyjemne i intuicyjne, a także pozwala Ci na szybsze wykonywanie obróbki graficznej. Możliwość personalizacji przycisków umożliwi Ci na uzyskanie komfortowego interfejsu, po którym będziesz poruszał się sprawnie i bezwzrokowo, polegając jedynie na zmyśle dotyku. Bez konieczności odrywania wzroku od ekranu, szybciej skończysz opracowywany przez siebie projekt i będziesz mógł cieszyć się czasem wolnym.

image

Przyjazny dla oczu

Dzięki zastosowanej technologii XP-PEN Artist 15.6 Pro płynnie łączy szkło i ekran, tworząc nierozpraszające środowisko pracy. Kursor pojawi się dokładnie tam, gdzie chcesz, stwarzając wrażenie rysowania po prawdziwym papierze. Na komfort pracy dodatkowo wpływa kąt widzenia 178 stopni i wysoka rozdzielczość 1920 x 1080.

Wygodne piórko

Każdy profesjonalista z pewnością zwróci uwagę na komfort pracy z narzędziami do edycji grafiki, wybierając piórko o ergonomicznym kształcie. Dzięki niemu ręka odczuwa mniejsze zmęczenie, a jej mięśnie i ścięgna są mniej naciągnięte. Nie inaczej jest z tabletem graficznym XP-PEN Artist 15.6 Pro, który został wyposażony w dokładnie takie, ergonomiczne i wygodne piórko. Używając go, znacznie przyjemniej będzie Ci się pracowało nad projektami i boląca od wielogodzinnej edycji dłoń przestanie dokuczać. Zapomnij o bólu i ciesz się wygodnym edytowaniem obrazów bez konieczności robienia sobie przerwy na odpoczynek, by rozluźnić naciągnięte mięśnie.

image

Solidność i wytrzymałość

Tablet graficzny XP-PEN Artist 15.6 Pro został zaprojektowany z największą dbałością o detale. Cechuje go niezwykle wytrzymała i solidna konstrukcja, zwiększa jego odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu żadne przypadkowe uderzenie nie spowoduje uszkodzenia narzędzia.

Nowoczesny wygląd

Tablet graficzny XP-PEN Artist 15.6 Pro prezentuje się niezwykle profesjonalnie i stanowi niezbędne wyposażenie Twojego miejsca pracy. Jego nowoczesny wygląd cieszy oko i przyjemnie współgra stylistycznie z pozostałymi urządzeniami w swoim otoczeniu. W połączeniu z niezawodnym działaniem i wysoką czułością tabletu, staje się wyjątkowo pożądanym przez grafików narzędziem pracy. Dla nich estetyka wykonania, solidność i bezawaryjność, mają wielkie znaczenie. Właśnie te, najważniejsze cechy, posiada prezentowany przez nas sprzęt.

image

Dane techniczne:

Głębokość [mm] 280

Szerokość [mm] 443

Waga [kg] 1.5

Wysokość [mm] 126

Kompatybilność Mac OSX 10.10 lub nowszy, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Kolor Czarny

Typ produktu Tablet piórkowy

Dodatkowe informacje

  • Dostosowany dla osób prawo i lewo ręcznych
  • Wbudowany uchwyt na pióro

Gama kolorów Adobe RGB [%] 120

Interfejs USB

Jasność ekranu [cd/m2] 250

Kontrast 700:1

Obszar roboczy [mm] 344.16 x 193.59

Poziomy nacisku 8192

Przekątna ekranu [cal] 15.6

Przyciski 8 x ExpressKey

Rozdzielczość [lpi] 5080

Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080

Technologia Rezonans elektromagnetyczny

Typ piórka Bezbateryjne, Bezprzewodowe

Wyświetlane kolory 16.7 mln

Zasilanie USB

image
Stan Nowy
Kod producenta Artist 15.6Pro V2_JP
Producent XP-Pen
Model Artist 15.6 Pro
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1
The Signature Of The
Email
Ask a question