• Syntezator Teenage Engineering OP-1 SAMPLER SYNTEZATOR

4199.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Teenage Engineering OP-1

Stan: Nowy/powystawowy - niższa cena!

Produkt posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu

image

Teenage Engineering OP-1 to przenośny syntezator, sampler i kontroler w jednym. Dodatkowe funkcje na pokładzie to w budowane radio FM i przypisywalny G - force sensor do płynnego kontrolowania efektów.

Jego modularna architektura daje nieskończone możliwości kreowania dźwięku bez konieczności komplikowania workflow.

Kompaktowa konstrukcja i intuicyjny fizyczny interfejs sprawiają, że inspirujesz się i tworzysz muzykę, niezależnie od tego, kim jesteś i jak bardzo jesteś.

Syntezator i kontroler MIDI

Op-1 posiada 10 silników syntezy, osiem wysokiej jakości efektów i multi-rutowalnych LFO, tak więc nigdy nie uderzysz w ścianę, jeśli chodzi o kreatywność lub znalezienie odpowiedniej barwy dźwięku. Dodaj do tego wbudowane unikalne sekwencery i zrozumiesz, dlaczego tak wielu wysoko cenionych producentów i artystów korzysta z tego urządzenia.OP-1 w trybie kontrolera, przechodzi w pełni rozbudowany kontroler MIDI, z dostępem do transportu (play / stop, rec, rewind/forward), dwuoktawowej klawiatury z czterema enkoderami, jak również moduł dźwiękowy, który może być sterowany z dowolnego oprogramowania zewnętrznego.

Użyj OP-1, aby zsynchronizować dowolnego PO kieszonkowego lub podłączyć go do dowolnego innego sprzętu przy użyciu MIDI/USB.

OP-1 po podłączeniu do komputera widnieje jako kontroler MIDI lub urządzenie pamięci masowej. Jeśli urządzenie pamięci masowej zostało wybrane, wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki audio między komputerem a OP-1. W tym trybie dostępne są wszystkie 4 tracki taśmy, a także próbki perkusyjne i syntezatora. Wszystko gotowe, aby dostosować się lub dodać do DAW. Do transferu plików nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani sterowników, po prostu plug and play.

Funkcja tape 4-track

Nagrywaj wszystko, co wyjdzie ci spod palca! Dopasuj tempo taśmy do tempa sekwensera podczas nagrywania do przodu lub wstecz w czasie rzeczywistym. Przełącz się do miksera 4 kanałów, a następnie dodać trochę punch dzięki wbudowanemu EQ i kompresorowi. Dopieszczony miks zgraj na wirtualnym winylu.

Intuicyjny interfejs

Unikalny i wielokrotnie nagradzany design z kolorowym interfejsem sprawia, że OP-1 jest syntezatorem dla każdego. Czterokolorowe enkodery oraz symbole na klawiaturze są przeznaczone do łatwego i intuicyjnego, sterowania i kształtowania dźwięków. Nie musisz być inżynierem, aby użyć syntezatora.

Dokładny wyświetlacz

Graficzny interfejs użytkownika oparty jest na wyświetlaczu w technologii Super AMOLED. działa w 60 klatkach na sekundę. Wszystkie parametry syntezatora i modulacje są animowane w czasie rzeczywistym w 60 klatkach na sekundę.

16 godzin pracy

Możesz podróżować nad Oceanem Atlantyckim i z powrotem, nieustannie tworząc muzykę na swoim OP-1, zanim skończy się moc.

Twórcze dodatki

Opcjonalnie możesz skorzystać z kompletnej gamy naprawdę kreatywnych akcesoriów OP-1 takich jak korbowody, które pozwalają na szybką zmianę parametrów, sekwencji, szybkość taśmy. Dodatkowe akcesoria to antena FM zwiększająca odbiór sygnału dla wbudowanego radia FM i wreszcie, świetna do podróży, miękka obudowa jest dostępna w kolorze czarnym i szarym.

  • Synteza - OP-1 jest wyposażony w 10 unikalnych silników syntezy, wszystko dostępne od razu pod przyciskiem wyboru dźwięku. Paleta syntezy zawiera od fizycznie modelowanej syntezy smyczkowej do modulacji częstotliwościowej. Synteza DNA jest modelowana indywidualnie unikatowym identyfikatorem, co sprawia, że każdy dźwięk OP-1 różni się nieco od innego. Sekcja syntezy zawiera również wybór wymiennych LFO i efektów.
  • Sampler - sampling odbywa się natychmiast z dwoma wbudowanymi samplerami, jeden dla instrumentów takich jak fortepian i jeden przeznaczony do dźwięków i zestawów perkusyjnych, które automatycznie dzieli nagrany dźwięk i umieszcza na 24 klawiszach. OP-1 jest również wyposażony w zestawy i instrumenty, a jeśli chcesz utworzyć własną bibliotekę próbek, wykorzystaj wbudowany mikrofon lub wejście liniowe. To nigdy nie było prostsze, szybsze i bardziej kreatywne.
  • Mikser i FX - dodawaj efekty i tekstury do dźwięków w 4 kanałowym mikserze, kreuj dźwięk z wykorzystaniem tym EQ, kompresora i 7 efektów stereo. Miksuj poziomy i panoramy dla wszystkich czterech ścieżek taśmy. sfinalizuj swój miks w panelu master out. w trybie miksera masz również możliwość solowania i wyciszania ścieżek poprzez naciśnięcie przycisków lub dodać punch-in w taśmie – triki przydatne na live.
  • Sekwencer - OP-1 jest wyposażony w 10 unikalnych silników syntezy, wszystko dostępne od razu pod przyciskiem wyboru dźwięku. Paleta syntezy zawiera od fizycznie modelowanej syntezy smyczkowej do modulacji częstotliwościowej. Synteza DNA jest modelowana indywidualnie unikatowym identyfikatorem, co sprawia, że każdy dźwięk OP-1 różni się nieco od innego. Sekcja syntezy zawiera również wybór wymiennych LFO i efektów.
  • Wejścia audio i FM - OP-1 posiada trzy wejścia audio; wbudowany mikrofon, wejście liniowe 3,5 mm i wbudowane radio FM. Oprócz dźwięku, wszystkie te trzy wejścia mogą być użyte jako wartości wejściowe w modulatorze elementów, pozwalając na modulowanie dowolnego parametru syntezatora lub efektu z wejścia audio. Radio FM jest również źródłem inspiracji jeśli chcesz posłuchać lokalnych stacji radiowych lub muzyki. Wreszcie przydatna funkcja "out-to-in", pozwalająca na mixdown w trybie taśmy.
  • Błyskawiczna edycja taśmy - cut/lift, drop and split” łatwe edytowanie nagranego materiału. Poczucie obracania pokrętła w celu przeciągnięcia taśmy i naciśnięcia przycisku jest nieporównywalne z pracą na myszy, klawiaturze lub urządzeniami dotykowymi. To fizyczne wkładanie i sprzężenie zwrotne sprawia, że używanie OP-1 jest bardziej intuicyjne, naturalne i pomaga skupić się na ważniejszych sprawach, takich jak tworzenie muzyki
image
image
image
image
Stan Nowy
Kod producenta 164966
Marka Teenage engineering
Rodzaj Syntezator
Model OP-1
The Signature Of The
Email
Ask a question