• Somfy Zestaw zamek Door Lock + bramka internetowa!

No goods
1129.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Somfy Zestaw zamek Door Lock + bramka internetowa 1870632 HIT!

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE.

Produkt może posiadać drobne ryski.

GWARANCJA  12 MIESIĄCE !

PRZY PŁATNOŚCI Z GÓRY DOSTAWA GRATIS!

WYSTAWIAMY FVAT!

Inteligentny zamek Door Lock Somfy

Zyskaj kontrolę i bezpieczeństwo z zamkiem DoorLock z bramką internetową, który umożliwia zarządzanie dostępem do domu z każdego miejsca na ziemi za pomocą smartfona. Jednym kliknięciem otwieraj i zamykaj drzwi, by pod swoją nieobecność umożliwić kurierowi pozostawienie paczki. Generuj również stałe lub tymczasowe pozwolenie dostępu do mieszkania dla pomocy domowej lub opiekunki.

Zyskaj spokój

W łatwy sposób możesz otwierać lub zamykać drzwi przy użyciu smartfona, identyfikatora, kodu lub zwykłych kluczy. Dzięki funkcji otrzymywania powiadomień masz spokojną głowę nawet będąc poza domem. W prosty sposób dowiesz się czy Twoje dzieci wróciły do domu i możesz sprawdzić czy goście opuścili mieszkanie.

image

Pełne bezpieczeństwo z zamkiem Door Lock

Sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa zamek Door Lock Somfy wyposażony jest w atestowaną, zabezpieczoną przed manipulacją wkładkę bębenkową cylindryczną, odporną na przewiercenie i wyłamanie, a także w funkcję szyfrowania danych przy użyciu algorytmu AES z kluczem 256-bitowym (algorytm zatwierdzony przez amerykański Narodowy Instytut Standaryzacji i Technologii (ang. National Institute for Standards and Technology, NIST) oraz przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego ang. (National Security Agency, NSA) do ochrony danych o charakterze tajnym).

Blokowanie i odblokowywanie drzwi z dowolnego miejsca

Za pomocą połączonej z Wi-Fi bramki zdalnie kontrolujesz zamek sterowany przez Internet. Co więcej, możesz sprawdzić jego status (zablokowany lub nie) z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

image

Uzyskaj zdalnie dostęp do historii zmian

Dzięki bramce masz dostęp do wszystkich działań związanych z zamkiem na smartfonie (150 ostatnich zmian). Otrzymujesz powiadomienia na swój smartfon za każdym razem, gdy blokada zostaje aktywowana. Dzięki TaHoma możesz stworzyć scenariusz obejmujący zamek w drzwiach, rolety, alarm i bramę. Wyobraź sobie, że możesz jednym kliknięciem zamknąć okiennice, aktywować alarm i zablokować drzwi.

image

Zawartość zestawu:

  • 3x obudowa: chromowana, mosiężna, biała (z możliwością pomalowania).
  • 1x wkładka zabezpieczająca 7 cm do standardowych drzwi + 3 klucze metalowe
  • 4x baterie AAA
  • 2x wkrętaki + śruby
  • 1x bramka internetowa
Stan Nowy
Marka inny
Kod produktu 1870632
Seria Door Lock
The Signature Of The
Email
Ask a question