• Słuchawki bezprzewodowe Bragi The Dash FV HiT!

Brak towaru
359.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru

Słuchawki bezprzewodowe Bragi The Dash

DARMOWA I EKSPRESOWA WYSYŁKA!

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: NOWE - POWYSTAWOWE

image
image

Dash to pierwsze na świecie słuchawki, które można usłyszeć: bezprzewodowe inteligentne słuchawki, które łączą w jednym produkcie trzy podstawowe funkcje: słuchanie muzyki, rejestrowanie danych o kondycji i komunikowanie się z innymi. Ulepszone funkcje i funkcje będą z czasem udostępniane za pomocą aktualizacji oprogramowania firmy Bragi.

Bragi KUI (KineticUserInterface) to technologia zapewniająca takie funkcje, jak MyControl, konfigurowalne gesty, które umożliwiają, na przykład, odebranie połączenia przez skinienie głową. MyTap umożliwia kontrolę przez dotknięcie kości policzkowej.

Przesyłaj muzykę przez Bluetooth lub zostaw swój smartfon w domu i korzystaj ze zintegrowanego odtwarzacza muzyki 4 GB. Dash jest sterowany za pomocą gestów przesuwania, dotykając i przytrzymując palec na interfejsie użytkownika EarTouch lub bezpośrednio przez urządzenie Bluetooth.

Rejestruj trening i zbieraj dane o kondycji za pomocą biometrycznego czujnika dousznego. Uzyskaj natychmiastową informację zwrotną dotyczącą tętna, kroków i czasu trwania podczas biegu oraz rejestruj inne dane o kondycji, takie jak kadencja podczas jazdy na rowerze lub oddechy podczas pływania. Zachowaj pełną kontrolę w podróży. Dash jest wodoodporny do głębokości 1 metra i dlatego może być używany do uprawiania sportów wodnych lub wszelkich innych aktywności w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

image

Dash służy również jako urządzenie komunikacyjne Bluetooth. Wbudowany mikrofon EarBone i dwa mikrofony otoczenia filtrują hałas wokół Ciebie, dzięki czemu Twój głos jest lepiej słyszalny nawet w hałaśliwym otoczeniu. Pasywna redukcja szumów zaczyna działać, gdy tylko włożysz Dash do uszu. Przesunięcie palcem po lewej desce rozdzielczej aktywuje przezroczystość dźwięku, co pozwala na odgłosy otoczenia w słuchawkach, a tym samym lepsze postrzeganie otoczenia.

Dash ma żywotność baterii około 3 godzin (około 4 godzin w przypadku korzystania z wewnętrznego odtwarzacza muzycznego) i można go ładować do 5 razy w podróży za pomocą ładowarki. Znajdź idealne dopasowanie dla swoich uszu dzięki naszym FitSleeves. PerfectFit zapewnia bezpieczne i wygodne trzymanie słuchawek. Niezależnie od tego, czy pływasz, biegasz, skaczesz czy tańczysz, Dash siedzi ci mocno w uszach.

Pobierając bezpłatną aplikację Bragi, inteligentne rozszerzenie The Dash, uzyskujesz dostęp do dodatkowych funkcji. Tam możesz kontrolować Dash i personalizować ustawienia. Dash można skonfigurować za pomocą szybkiego przewodnika. Dane o kondycji są podawane w czasie rzeczywistym.

Kluczowe cechy

 • Bez żadnych kabli. Ciesz się perfekcyjnie zsynchronizowanym, prawdziwym dźwiękiem stereo bez echa czy zniekształceń. Przesyłaj muzykę strumieniowo z urządzenia Bluetooth lub użyj wbudowanego odtwarzacza muzyki.
 • Zintegrowana technologia czujników zapisuje trening; oprogramowanie procesora minikomputera może być aktualizowane. Języki komunikatów dodane od czasu wprowadzenia produktu to m. in. chiński, francuski, niemiecki i hiszpański.
 • Audio Transparency dba o to, abyś był świadomy świata wokół siebie, nawet jeżeli właśnie używasz The Dash. Urządzenie Bragi obsługuje MyTap i MyControl, które sprawiają, że Dash reaguje na Twoje ruchy ciała.
 • Słuchaj muzyki podczas pływania. Wodoodporność do 1 metra. Nasz starannie dobrane wzór PerfectFit utrzymuje The Dash zawsze bezpiecznie i wygodnie w Twoim uchu.
 • Moc przez cały dzień! Ładuje The Dash w podróży do 5 razy dzięki przenośnemu etui do ładowania. Na jednym ładowaniu The Dash ma czas pracy baterii wynoszący około 4 godzin.
image

Niezwykłe wrażenia słuchowe, jak nigdy dotąd

Całkowicie bezprzewodowe. Dzięki The Dash możesz cieszyć się doskonale zsynchronizowaną muzyką w krystalicznie czystym dźwięku stereo, bez echa i zakłóceń. Korzystaj ze zintegrowanego odtwarzacza muzyki z 4 GB pamięci lub przesyłaj strumieniowo ze smartfona, tabletu lub komputera. Interfejs użytkownika Dasha EarTouch umożliwia sterowanie urządzeniem mobilnym, słuchanie muzyki, aktywowanie asystenta audio w telefonie komórkowym lub rozpoczęcie ćwiczeń fitness za jednym dotknięciem.

Świat w Twoich uszach

Dash nadaje się do wszystkich zajęć fitness. Zintegrowana technologia czujników umożliwia pomiar tętna, kroków, dystansu, kadencji, liczby pływań i oddechów. Z każdą kolejną aktualizacją Bragi OS, Dash może rejestrować dodatkowe dane biometryczne, a Ty otrzymasz szczegółowe informacje zwrotne na temat swoich wyników.

Przejrzystość dźwięku

Funkcja przejrzystości dźwięku w Dash pozwala odbierać i słyszeć dźwięki wokół siebie, nawet jeśli rozmawiasz przez telefon, ciesząc się muzyką lub ćwicząc.

Wodoodporny

Dash to jedyne urządzenie, które pozwala na słuchanie ulubionej muzyki podczas pływania. Dash jest wodoodporny do głębokości 1 m, więc zawsze pozostaje z tobą.

Naładuj w ruchu

Dash ma jedną z najdłużej działających baterii spośród wszystkich słyszalnych. Z etui ładującym masz energię na cały dzień. Ładuj Dash do 5 razy dziennie, z 3 godzinami pracy na jednym ładowaniu.

image

Dane techniczne:

Rodzaj

 • douszne
 • True Wireless
 • bez pałąka

Budowa zamknięte

Mikrofon zintegrowany

Połączenie Bluetooth 4.0, AAC, aptX

Przewody nie

Sterowanie gestami

Czas działania 3h, 18h (z etui do ładowania)

Akumulator Micro-USB złącze do ładowania, etui do ładowania, 2h Czas ładowania

Pasmo przenoszenia 18Hz - 18kHz

Sterownik Balanced Armature

Waga 26g (Słuchawki douszne)

Kolor biały

Cechy szczególne

 • aktywna redukcja szumów (ANC)
 • sterowanie z aplikacji
 • miernik pulsu
 • termometr
 • czujnik ruchu
 • Odtwarzacze MP3 (4GB)
 • wodoszczelny (IPX7)
image
Stan Powystawowy
Kod producenta B1000-0002
Marka Bragi
Kolor dominujący biały
Model The Dash
Regulacja głośności tak
Rodzaj słuchawek dokanałowe
Mikrofon tak
Transmisja sygnału Bluetooth
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie