• Skaner dokumentów Plustek SmartOffice PS30D FV23%

1099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image

Skaner PLUSTEK SmartOffice PS30D

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE, NIE UŻYWANE - PEŁEN KOMPLET W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Cechy szczególne

 • Kompaktowa drukarka laserowa z funkcją automatycznego druku dwustronnego
 • Bardzo szybko do 30 str./min lub 60 obrazów/min
 • Automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy
 • Skanuje od wielkości wizytówki do DIN A4
 • Skanowanie dokumentów z prędkością do 5080 mm długości
 • Brak czasu nagrzewania, natychmiast gotowy do użycia dzięki technologii LED
 • Automatyczne gotowość do pracy
 • Skanuje za pomocą jednego przycisku popularne karty plastikowe, o grubości do 1,2 mm
 • Kompaktowa budowa i niewielkie rozmiary
 • 9 zdefiniowanych przez użytkownika profili skanowania, skanuje do formatów, takich jak PDF z możliwością wyszukiwania, Word, Excel, JPEG oraz TIFF
 • Kompatybilny z TWAIN

Skaner SmartOffice PS30D to kompaktowy, wytrzymały i niezawodny skaner dokumentów. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych grup roboczych, miejsc z małym biurkiem i zwiększonym zapotrzebowaniem na funkcje skanowania do przetwarzania, zarządzania i archiwizacji dokumentów. Warto zauważyć również osiągalną prędkość skanowania, a tym samym potencjalną dzienny wolumen skanera.

Konfigurowalne profile użytkownika

Dołączone oprogramowanie Plustek DocAction umożliwia konfigurację 9 indywidualnych profili skanowania: katalogu, e-mail, kopia, PDF i wiele innych. Oprogramowanie skanuje i zapisuje dokumenty do wszystkich popularnych formatów, takich jak JPEG, TIFF, PDF.

image
image

Uniwersalne przetwarzania dokumentów

Skaner SmartOffice PS3 0D nadaje się do skanowania różnych dokumentów, gramatur i rozmiarów, bez straty czasu na ręczne sortowanie dokumentów według wielkości lub grubości. Wygodne skanowanie kart plastikowych, takich jak dowody osobiste, prawa jazdy, składek członkowskich i kart ubezpieczeniowych, unikalne oprogramowanie DocAction Plustek umożliwia natychmiastowe skanowanie załadowanego dokumentu poprzez naciśnięcie przycisku "Scan". Dokument w formie cyfrowej można natychmiast edytować w różnych formatach do różnych celów i zastosowań. Wyszukiwanie w plikach PDF, PDF / A, OCR i BCR, jak Excel, Word, e-mail kopia bezpośrednio do katalogu docelowego.

Liczne zastosowania

Sterownik TWAIN zapewnia kompatybilność z różnymi aplikacjami do przetwarzania obrazu. Dołączone oprogramowanie ABBYY FineReader 9.0 Sprint umożliwia tworzenie plików PDF za pomocą jednego przyciśnięcia guzika. Teksty w dokumentach, zdjęcia i pliki PDF są wyświetlane z wysoką dokładnością dzięki czemu minimalizują potrzebę ręcznych korekt i powtarzania skanowania minimalizując ilość odpadów. Protokoły do 5080 mm długości.

image
image

Oprogramowanie: NewSoft Presto!PageManager 9 for Win/Mac

Pagemanager to łatwe w obsłudze oprogramowanie do obróbki stron.

Funkcje obejmują przechwytywanie, podgląd, przetwarzanie i dystrybucję swoich dokumentów i wyników skanowania do różnych miejsc przeznaczenia. Po prostu przeciągnij - i - upuść pliki będą ułożone i pogrupowane. Oprogramowanie OCR (Optical Character Recognition) konwertuje pliki PDF z opcją wyszukiwania.

NewSoft Presto! BizCard

BizCard umożliwia skanowanie i obróbkę wizytówek i synchronizowanie informacji w najczęściej stosowanych programach do zarządzania osobistą bazą danych. Można w prosty sposób przechowywać i zarządzać informacjami kontaktowymi.

ABBYY FineReader 9.0 Sprint

FineReader to program do rozpoznawania z dużą dokładnością pisma odręcznego na dokumentach, zdjęciach i plikach PDF i tym samym daje możliwość formatowania i poprawy ręcznego tekst. Narzędzie do produktywnej i wydajnej pracy z prostym interfejsem użytkownika i oprogramowanie OCR do rozpoznawania pisma w 183 językach.

Plustek DocAction

DocAction umożliwia konfigurację 9 indywidualnych profili skanowania i miejsc docelowych skanowania, które można wybrać za pomocą przycisków skanera . Użytkownik może określić, czy zeskanowanego dokumenty trafią do niestandardowej lokalizacji, na dysk w sieci, do drukarki, na e-mail lub zostaną wysłane za pośrednictwem FTP. Oprogramowanie skanuje i zapis dokumenty do wszystkich popularnych formatów zdjęć jak JPEG, TIFF, PDF.

Stan Powystawowy
Kod producenta PS30D
Marka Plustek
Model PS30D
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie