• Skaner do filmów Plustek OpticFilm 8200i Ai NOWY !

No goods
2099.00
Enter your email
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Plustek OpticFilm 8200i Ai

Profesjonalny skaner o rozdzielczości 7200 DPI do materiałów tradycyjnych

URZĄDZENIE JEST NOWE !

Profesjonalny skaner o rozdzielczości 7200 DPI do materiałów tradycyjnych

Plustek OpticFilm 8200i Ai to skaner przeznaczony do negatywów 35mm. Jego wysoka rozdzielczość wynosząca 7200 dpi zapewnia dokładne odwzorowanie materiału. Zaawansowana optyka sprawia, że negatywy charakteryzują się dużą rozdzielczością tonalną oraz zachowaniem szczegółowości w ciemnych partiach obrazu. Skaner potrafi eliminować kurz i rysy za pomocą wbudowanego kanału podczerwieni. Proces ten jest w pełni automatyczny i nie wymaga ingerencji użytkownika, co pozwala zaoszczędzić czas. OpticFilm 8200i Ai posiada w zestawie wzornik kalibracyjny IT8, który sprawia że obrazy będą charakteryzować się bardzo dokładnym odwzorowaniem kolorów i szczegółów.

image
image

Zapewnij sobie profesjonalne efekty

Skaner świetnie współpracuje z profesjonalnym oprogramowaniem SilverFast firmy LaserSoft Imaging. Dzięki funkcji Multi - Exposure, która jest częścią programu, użytkownik może zwiększyć zakres dynamiki, zredukować szumy oraz polepszyć jakość szczegółów.

Program posiada również funkcję usuwania usuwania kurzu i rys iSRD®, a także automatycznej kalibracji Auto IT8 Calibration®, która optymalizuje odwzorowanie kolorów w niecałe 2 minuty. Do urządzenia została dołączona najnowsza wersja uznanego oprogramowania do digitalizacji SilverFast, która bezproblemowo współpracuje z komputerami 64-bitowymi, zapewniając doskonałą wydajność i przepływ pracy.

Choć skaner przeznaczony jest przede wszystkim dla zaawansowanych amatorów fotografii, producent pomyślał również o mniej doświadczonych użytkownikach - funkcja WorkflowPilot prowadzi krok po kroku przez cały etap skanowania, czyniąc je łatwym i prostym. Plustek OpticFilm 8200i Ai sprawdzi się wyśmienicie w procesie archiwizacji materiałów analogowych, obróbce negatywów, oraz innych procesach, gdzie wymagana jest wysoka jakość obrazu i poprawne odwzorowanie kolorów.

image
image

Wymagania sprzętowe i systemowe:

System operacyjny:

  • Windows 7/ 8/ 10
  • Mac OS X 10.7.x/ 10.8.x/ 10.9.x/ 10.10.x/ 10.11.x/ 10.12.x/ 10.13.x/ 10.14.x/ 10.15

Sprzęt komputerowy:

Windows

  • 2 GHz CPU lub lepszy
  • 2 GB pamięci RAM (Zalecane 4 GB pamięci RAM)
  • 10 GB wolnego miejsca na twardym dysku
  • Napęd CD/ DVD i połączenie z Internetem

Macintosh

  • 2 GHz CPU lub lepszy (CPU na bazie Intel, NIE PowerPC)
  • 2 GB pamięci RAM (Zalecane 4 GB pamięci RAM)
  • 10 GB wolnego miejsca na twardym dysku
  • Napęd DVD i połączenie z Internetem
Stan Nowy
Kod producenta PLUS-OF-8200I-AI
Producent Plustek
Model OpticFilm 8200-AI
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1
The Signature Of The
Email
Ask a question