• Skaner do filmów Plustek OpticFilm 8100 FV23% GW !

Brak towaru
1199.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru

Plustek OpticFilm 8100

URZĄDZENIE JEST NOWE ! OPAKOWANIE JEDYNIE BYŁO OTWIERANE

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Plustek OpticFilm 8100 to skaner slajdów i negatywów skanujący w maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi. Dwa przyciski szybkiego dostępu sprawiają, że skanowanie staje się łatwe i wydajne oraz upraszczają udostępnienie zdjęć na stronach serwisów, jak Flickr, Facebook czy Picasa. Urządzenie stworzono z myślą o wszystkich użytkownikach domowych, łomografach, entuzjastach fotografii małoobrazkowej, amatorach fotografii, a także profesjonalnych fotografach. Skaner Plustek OpticFilm 8100 współpracuje z oprogramowaniem SilverFast. SilverFast Multi-Exposure jest oprogramowaniem dzięki któremu można zwiększyć zakres dynamiki, co w znacznym stopniu przekłada się na wydobycie więcej szczegółów w cieniach oraz eliminacji szumów. SilverFast NegaFix zawiera ponad 120 profili dla filmu negatywowego, tym samym gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas konwersji negatywów na pozytywy.

image
image

Skaner Plustek OpticFilm 8100 jest potężnym urządzeniem, przeznaczonym do skanowania filmów małoobrazkowych, o rozdzielczości optycznej 7200 dpi. Jego źródło światła zapewnia obrazom bardziej precyzyjne renderowanie kolorów, przy mniejszym poborze mocy. Dwa przyciski szybkiego dostępu czynią skanowanie łatwiejszym i bardziej wydajnym, umożliwiając tym samym łatwe udostępnianie zdjęć na stronach serwisów, jak Flickr, Facebook, Picasa, itp.

W porównaniu do konwencjonalnych płaskich skanerów, Plustek OpticFilm 8100 zajmuje znacznie mniej miejsca. Skaner potrzebuje na biurku dosłownie tylko tyle miejsca, co kromka chleba. Wszystkie skanery serii OpticFilm mają w komplecie futerał, który może być używany zarówno do przenoszenia, jak i przechowywania urządzenia.

Skaner Plustek OpticFilm 8100 idealnie współpracuje z oprogramowaniem SilverFast. SilverFast Multi-Exposure® jest oprogramowaniem dzięki któremu można zwiększyć zakres dynamiki, co w znacznym stopniu przekłada się na wydobycie więcej szczegółów w cieniach oraz eliminacji szumów. SilverFast NegaFix® zawiera ponad 120 profili dla filmu negatywowego, tym samym gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas konwersji negatywów na pozytywy.

image

Typ sensora

CCD

Wyświetlacz

Brak

Interfejs

USB

Rozdzielczość optyczna

7200 x 7200 dpi

Głębia koloru (wejście)

48-bitowa

Głębia koloru (wyjście)

48-bitowa

Skala szarości (wejście)

16 bitów

Skala szarości (wyjście)

16 bitów

Obsługiwane nośniki

Klisze

Slajdy

Szerokość

120 mm

Głębokość

271 mm

Wysokość

119 mm

Waga

1,6 kg

Dołączone oprogramowanie

Plustek QuickScan

LaserSoft SilverFast SE Plus 8

Dołączone akcesoria

Zasilacz sieciowy

Stan Nowy
Kod producenta PLUS-OF-8100
Waga (z opakowaniem) 0.15
Producent Plustek
Model OpticFilm 8100
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie