• Skaner Epson WorkForce ES-580W SMART WiFi OKAZJA !

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Skaner Epson WorkForce ES-580W

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE, W BARDZO DOBRY STANIE - PEŁEN KOMPLET W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM

G W A R A N C J A PRODUCENTA

Skaner z podajnikiem

Skaner z podajnikiem pozwoli zaoszczędzić Ci czas na wymianie dokumentów. Nie musisz zmieniać kartek ręcznie, zamiast tego włóż wszystkie dokumenty, które chcesz zeskanować, a podajnik zrobi resztę za Ciebie!

Wyświetlacz

Dzięki wyświetlaczowi możesz wybrać najważniejsze opcje z poziomu skanera. Wszystkie potrzebne opcje skanowania będą wyświetlane na ekranie, dzięki czemu nie musisz ich wybierać na komputerze. Skanowanie będzie jeszcze prostsze niż kiedykolwiek!

image
image

Układ optyczny CIS

Układ optyczny CIS składa się z miniaturowych diod LED w podstawowych kolorach (czerwony, zielony, niebieski), które oświetlają skanowaną kartkę. Elementy światłoczułe, na które trafiają promienie światła odbitego od oryginału, są umieszczone na tej samej listwie co diody LED. Listwa przesuwa się pod dokumentem, tak samo jak w skanerze CCD, skanując dokument. Do zasilania listwy nie potrzeba dużo energii, więc może być zasilana przez samo złącze USB. W przeciwieństwie do skanerów CCD, nie trzeba czekać na rozgrzanie lampy.

WorkForce ES-580W

Utrzymuj porządek w swojej firmie za sprawą tego szybkiego skanera A4 z funkcją automatycznego skanowania dwustronnego i automatycznym podajnikiem papieru. Korzystając z dużego 10,9 cm ekranu oraz Wi-Fi, zapiszesz swoje dokumenty bezpośrednio tam, gdzie powinny się znaleźć. Pracuj szybko i mądrze dzięki gotowym zestawom ustawień, które dostosujesz do własnych potrzeb.

Bez pośrednictwa komputera

Uproszczone skanowanie: dzięki ekranowi dotykowemu 10,9 cm możesz bezprzewodowo skanować dokumenty bezpośrednio do folderów sieciowych i do chmury, na adresy e-mail lub podłączoną pamięć USB — komputer nie jest potrzebny.

Oszczędność czasu

Dwustronne skanowanie w pojedynczym przebiegu, automatyczny podajnik dokumentów na 100 arkuszy oraz prędkość skanowania rzędu 35 PPM/70 IPM sprawią, że zakończysz pracę szybciej i oszczędzisz czas.

image
image

Elastyczne opcje skanowania

Skanuj bezpośrednio z ekranu dotykowego skanera i twórz własne zestawy ustawień i układów bez potrzeby korzystania z komputera. Możesz również skanować i udostępniać dokumenty za pośrednictwem komputera PC lub Mac dzięki oprogramowaniu Epson ScanSmart bądź skorzystać ze swojego telefonu lub tabletu przy pomocy aplikacji Epson Smart Panel.

Inteligentne rozwiązanie

Inteligentna regulacja kolorów i obrazu — automatyczne kadrowanie, korekcja skosu, usuwanie pustych stron oraz tła dzięki technologii przetwarzania obrazu firmy Epson.

Spokój ducha

Dzięki wbudowanym czujnikom wykrywającym zacięcie papieru, podwójne podanie arkusza oraz zabrudzenia na szybie wszystkie dokumenty są bezpieczne i skanowane w najwyższej jakości.

Wszechstronne

Skanuj wszystko o gramaturze z przedziału 27–413 g/m², w tym paragony, wizytówki, karty plastikowe i inne dokumenty, tworząc wysokiej jakości pliki cyfrowe.

Stan Powystawowy
Kod producenta B11B258401
Producent Epson
Model WorkForce ES-580W
Interfejs USB
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 2
The Signature Of The
Email
Ask a question