• Serwer plików Western Digital My Book Duo 8TB HDD!

1199.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Dysk zewnętrzny HDD RAID WD My Book Duo 8TB

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image

WD My Book Duo 8TB

Dzięki olbrzymiej pojemności dysk My Book™ Duo nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Tryb RAID-0 gwarantuje prędkość odczytu sekwencyjnego do 360 MB/s (przy korzystaniu z portu USB typu C™). Przełącz na konfigurację RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości i zdublowania danych na dyskach WD Red™.

Port USB typu C wraz ze znajdującymi się w zestawie kablami sprawia, że dysk jest w pełni zgodny z wieloma urządzeniami (obsługującymi USB 3.1 Gen 1/3.0/2.0). Dwa porty USB 3.0 typu A umożliwiają podłączenie wielu dodatkowych akcesoriów.

image

Wszechstronne zastosowanie

Olbrzymia pojemność

Dysk My Book™ Duo, podłączany za pomocą tylko jednego kabla, posiada do 8 TB pojemności. Zwolnij cenne miejsce na swoich komputerach. Przechowuj w jednym miejscu zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty. Organizuj je i twórz ich kopie zapasowe.

Fabrycznie skonfigurowany do pracy w trybie RAID-0

Gotowy do działania z maksymalną prędkością i pojemnością w domyślnym trybie RAID-0. Zmień konfigurację na RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości (dublowanie danych) lub podziel magazyn na dwa niezależne dyski (JBOD) za pomocą dołączonego oprogramowania WD Drive Utilities™.

Dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID

Magazyn danych My Book™ Duo zawiera dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID, gwarantujące błyskawiczny dostęp do plików i niezawodność, na których możesz polegać. Zoptymalizowane z myślą o pracy w trybie RAID oprogramowanie układowe doskonale sprawdza się w systemach z macierzami dwudyskowymi, zaś funkcja automatycznego zarządzania pracą dysków pomaga chronić integralność danych podczas cykli odczytu/zapisu.

image

Obsługa USB 3.1

Kompatybilny z technologią USB 3.1 i USB 3.0/2.0 dysk My Book™ Duo pozwala przesyłać dane z zawrotną szybkością bez względu na rodzaj interfejsu. Do zestawu dołączone są kable USB Type-C™ na typ C i typ C na typ A.

Dysk My Book™ Duo może być wykorzystywany jako stacja dokująca z 2 portami hub USB 3.0 typu A do podłączania akcesoriów, takich jak dodatkowy magazyn danych, klawiatura i mysz, czytniki kart czy urządzenia USB, oraz do synchronizacji i ładowania telefonów.

Ochrona hasłem i szyfrowanie AES

Dysk My Book™ Duo posiada funkcję 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES oraz oprogramowanie WD Security™ zapewniające bezpieczeństwo poufnym danym. Aby aktywować szyfrowanie sprzętowe i ochronę danych, wystarczy skonfigurować osobiste hasło.

image

Dane techniczne:

Rodzaj Z dołączonym dyskiem

Pojemność 8 TB

Maksymalna obsługiwana pojemność 24 TB

Kieszenie na dyski 3,5" - 2 szt.

RAID

  • 0
  • 1

Rodzaje wyjść / wejść

  • USB 3.0 - 2 szt.
  • DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
  • USB Type-C - 1 szt.

Dodatkowe informacje

  • Dostęp przez sieć Web
  • Szyfrowanie woluminów
  • Zabezpieczenie Kensington lock

Wysokość 180 mm

Szerokość 100 mm

Głębokość 160 mm

Waga 2,35 kg

Dołączone akcesoria

  • Zasilacz
  • Kabel USB 3.0
image
Kod producenta WDBFBE0080JBK-EESN
Model WDBFBE0080JBK-EESN
Łączna pojemność zainstalowanych dysków 8
The Signature Of The
Email
Ask a question