• Saksofon altowy e ES - Tuyama TAS-131 Pokrowiec Szelki Pasek MEGAHIT!

No goods
1449.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

Niezawodny model dla początkujących firmy Tuyama

Tuyama TAS-131 to sprawdzony model podstawowy serii saksofonu Tuyama. Ten instrument jest bardzo popularny przede wszystkim w szkołach muzycznych i jest tam stosowany jako popularny model. Ma lekką reakcję i doskonałą intonację. Mechanizm jest absolutnie niezawodny i dobrze wykonany. Wielu uczniów używa tego saksofonu jako instrumentu dla początkujących, ale również dobrze nadaje się jako drugi instrument dla profesjonalistów.

Podobnie jak wszystkie nasze instrumenty, sprawdzamy każdy TAS-131 przed wysyłką w naszym własnym warsztacie.

Cechy w skrócie:

Lekka reakcja

Tuyama TAS-131 w połączeniu z dołączonym ustnikiem D5 zapewnia wyjątkowo lekką reakcję, dzięki czemu nawet początkujący znajdą szybki dostęp do instrumentu. To sprawia, że jest to popularny model saksofonu altowego przede wszystkim w szkołach muzycznych i wśród muzyków hobbystycznych.

Tapicerka skórzana

Model TAS-131 jest w całości wyposażony w wysokiej jakości, niezawodnie uszczelniające skórzane wyściółki. Dzięki temu uzyskuje się minimalny nakład konserwacji i dużą trwałość, którą cenią muzycy na każdym poziomie.

Klapa High Fis

Nasza Tuyama TAS-131 posiada wspaniałą intonację we wszystkich sytuacjach. Dzięki dodatkowej klapie High Fis można wygodnie chwycić wysokie fisy, które grają jako flageolet. Ułatwia to ogólną grę i wirtualizację.

Regulowane śruby

Dzięki śrubom do precyzyjnej regulacji w naszym TAS-131 można dokładnie ustawić napięcie klap. Dzięki temu masz maksymalną elastyczność podczas gry, jeśli tego sobie życzysz. Oczywiście już przed wysyłką ustawiamy śruby tak, aby można było od razu rozpocząć grę bez dalszej regulacji.

Dane techniczne

  • Tonacja: Es
  • Klapa High Fis: Dostępne
  • Materiał tapicerki: skóra
  • Materiał sprężyn: stal
  • Ustnik: soundman d5
  • Materiał korpusu: Mosiądz, lakierowany

Kolor - Żółty

Marka - Soundman

Klucz do instrumentu - Es

Materiał - Metal

Styl - Pojedynczy

Waga produktu - 4,7 Kilogramy

Wymiary elementu dł. x szer. x wys - ‎65 x 33 x 16 cm; 4,7 kg

Stan Nowy
Kod producenta 4251002501064
Marka Tuyama
The Signature Of The
Email
Ask a question