• SUBWOOFER POLK AUDIO MONITOR XT12 100W OKAZJA HIT!

No goods
1349.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

SUBWOOFER POLK AUDIO MONITOR XT12 100W OKAZJA HIT!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Monitor XT12 zapewnia głośny, głęboki i niewymuszony bas charakterystyczny dla Polk, dzięki czemu możesz cieszyć się filmami, muzyką i grami z większą mocą i emocjami. Subwoofer można łatwo zintegrować z dowolnym kinem domowym lub audiofilskim systemem odsłuchu muzyki. XT12 został wyposażony w nowo opracowane przetworniki niskotonowe, wzmacniacz i obudowę — ten przystępny cenowo subwoofer wypełnia misję Polk dotyczącą oferowania doskonałego dźwięku dla każdego.

Polk zawsze był znany z kolumn, które wytwarzają głęboki, mocny i niewymuszony bas, a MXT12 nie jest wyjątkiem. Duży, 12-calowy przetwornik niskotonowy opracowany w oparciu o technologię Dynamic Balance zamknięty w obudowie z portami, zasilany czystym i ultrawydajnym wzmacniaczem klasy A/B o mocy 100 W, zapewnia bas na poziomie 24 Hz, dodając więcej mocy i głębi ulubionej muzyce, filmom i grom wideo.

Gdy chcesz by bas był tak głośny i niski, Twój subwoofer potrzebuje czegoś więcej niż tylko świetnego przetwornika niskotonowego i potężnego wzmacniacza, aby dźwięk pozostał pod kontrolą. Monitor XT12 wykorzystuje wzmacnianą obudowę MDF z wyjmowaną, precyzyjnie dopasowaną maskownicą izolującą dźwięk głośnika niskotonowego, jednocześnie minimalizując niepożądane rezonanse i zakłócenia dźwiękowe.

MXT12 doskonale wpisuje się w nowoczesny trend integracji dwóch subwooferów w kinie domowym. To rozwiązanie zapewnia bardziej równomierny bas, jednocześnie wyrównując poziom niskich częstotliwości w całym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden subwoofer, czy dwa, Monitor X12 oferuje zmienną zwrotnicę, kontrolę polaryzacji i głośności, dzięki czemu możesz uzyskać potężny bas, który bezproblemowo zgrywa się z systemem. Ponadto, MXT12 oferuje wejścia liniowe, LFE oraz niklowane, pięciopunktowe przyłącza, zapewniające stabilne połączenie i kompatybilność z odbiornikiem.

image

Dane techniczne:

Specyfikacja Techniczna:

Typ wzmacniacza: Class AB

Moc szczytowa: 100 W

Moc ciągła (RMS): 50 W

Częstotliwość filtra dolno-przepustowego: 80Hz – 160 Hz/LFE

Regulacja fazy: 0/180

LFE: Pojedyncze RCA

Głośnik niskotonowy: 12", papier bi-laminat

Terminale: Pojedyncze, niklowane

Rodzaj obudowy: Bass-Reflex

Nóżki: zamontowane na stałe

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 407 x 418 x 456 mm

Waga (netto): 17.7 kg

Kod producenta MXT12SUBBK
Model XT12SUB
Moc znamionowa RMS 50
Waga produktu 17.7
Szerokość produktu 41.8
Wysokość produktu 40.7
Głębokość produktu 45.6
Średnica głośnika niskotonowego 300
The Signature Of The
Email
Ask a question