• Robot sprzątający z mopem i stacją oczyszczającą Viomi S9 cichy 70dB

No goods
1129.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Robot sprzątający z mopem i stacją oczyszczającą Viomi S9 cichy 70dB

NOWY POWYSTAWOWY EGZEMPLARZ- Opakowanie zostało otwarte w celu ekspozycji. Urządzenie nie było używane.

OBNIŻONA CENA! DARMOWA I NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!

image
image

Inteligentny robot Viomi S9 Alpha

Inteligentny robot Viomi S9 Alpha dokładnie posprząta podłogi w Twoim domu, podczas gdy Ty zajmiesz się czymś innym. Dzięki mocy ssącej do 2700 Pa, a także funkcji odkurzania oraz mycia na mokro kompleksowo i efektywnie dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Specjalna stacja ładująca i automatycznie opróżniająca zbiornik na śmieci, czas pracy do 220 minut, jak również funkcja inteligentnego skanowania pomieszczeń i zapamiętywania wielu map sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo proste i przyjemne.

Już nie musisz opróżniać pojemnika na odpady

Inteligentny system Auto-Dumping 2.0 umożliwia automatyczne opróżnianie zbiornika na odpady. Dzięki temu ryzyko jego przepełnienia czy zablokowania zostało zminimalizowane. Zmniejsza je również wyjątkowo krótki przewód - jego długość wynosi zaledwie 381 mm. Worek na śmieci ma pojemność aż 3 l - wystarczy, że wymienisz go raz miesiącu. Nie musisz nawet o tym pamiętać - kiedy nadejdzie właściwy czas, na ekranie LED stacji ładującej i opróżniającej wyświetlone zostanie odpowiednie powiadomienie.

image
image

Radzi sobie nawet z uciążliwym brudem

Sprowadzony z Japonii, cichy, bezszczotkowy silnik zapewnia moc ssącą odkurzacza dochodzącą nawet 2700 Pa. Dzięki temu S9 Alpha bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Błyskawicznie pozbywa się kurzu, sierści i drobnych śmieci. Jego główna szczotka znajduje się na tyle blisko podłogi, by efektywnie ją oczyszczać i zasysać brud także z drobnych przerw między płytkami czy panelami. Równie świetnie sprawdza się na dywanach. Efektywne usuwanie kurzu wspomaga zaawansowany system filtracji HEPA, dzięki któremu Twój dom zmieni się w czyste, bezpieczne, wolne od alergenów miejsce.

Zadba o Twoje podłogi

S9 Alpha myje też podłogi na mokro. Dzięki udoskonalonej mikropompie utrzymuje ciśnienie na stałym poziomie i dokładnie kontroluje przepływ wody, zapobiegając jej wyciekaniu. Wykonany z cienkiego włókna wymienny mop ogranicza Twój kontakt z brudem i pomaga Ci dbać o zdrowie. Zbiornik o pojemności 250 ml pozwala dokładnie umyć podłogi o łącznej powierzchni do 250 m2. Możliwe jest również 3-stopniowe dostosowywanie przepływu wody.

image
image

Dostosowane do Twoich potrzeb tryby i trasy sprzątania

Wybieraj spośród 3 trybów pracy S9 Alpha, aby kompleksowo sprzątać podłogi w swoim domu. Robot może je odkurzać, myć lub odkurzać i myć jednocześnie. Dostępne są również 2 trasy czyszczenia - S i Y. Ta pierwsza idealnie sprawdza się na co dzień, umożliwiając szybkie i skuteczne mycie. Druga oznacza dwukierunkowe sprzątanie, które pozwala pozbywać się nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Ciesz się nieograniczoną kontrolą

Z pomocą specjalnej aplikacji możesz planować szczegółowe harmonogramy pracy robota. Ustalaj nie tylko godziny sprzątania określonych miejsc, ale też odpowiednią dla nich moc ssącą czy poziom przepływu wody. S9 Alpha zapamiętuje mapy pięter i pomieszczeń, aby jeszcze dokładniej je czyścić. Automatycznie rozpoznaje pokoje i zaprowadza w nich porządek tak, jak chcesz. Możesz też stawiać wirtualne ściany uniemożliwiające urządzeniu dostanie się w miejsca, które nie wymagają odkurzania.

image

Zaskoczy Cię długim czasem pracy

Viomi S9 Alpha został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 5200 mAh. Dzięki niemu urządzenie może pracować przez około 3,6 h. W tak długim czasie skutecznie wyczyści podłogi o łącznej powierzchni do 320 m2. Nie musisz już przejmować się koniecznością zbyt częstego ładowania robota. S9 może dokładnie posprzątać Twój dom nawet kilka razy po jednym naładowaniu!

Specyfikacja:

 • Model: V-RVCLMD28A
 • Wymiary: 350 x 350 x 98 mm
 • Waga: 3,8 kg
 • Napięcie znamionowe: 14,4V
 • Pojemność: 300 ml
 • Siła ssania: 2700 Pa
 • Pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • Lampa UV: Tak, (tylko model S9-UV)
 • Sterowanie aplikacją: Tak
 • Czas pracy: Do 220 minut
 • Czas ładowania: 5 godz.
Stan Nowy
Kod producenta V-RVCLMD28A
Marka Viomi
Kolor dominujący biały
Model S9 Alpha
Komunikacja wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, wyświetlacz
Cechy dodatkowe Wyświetlacz LED
Waga produktu 7.8
Szerokość produktu 41.1
Wysokość produktu 43.5
Głębokość produktu 41.1
Załączone wyposażenie Baza ładująca
Moc 50
Napięcie akumulatora 14.4
Czas ładowania 220
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 11.3
Czujniki antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, schodów, zbliżeniowy
Stan opakowania oryginalne
Pojemność zbiornika na kurz 3
Czas pracy bezprzewodowej 120
Typ akumulatora litowo-jonowy
Filtr HEPA
Opcje czyszczenia czyszczenie intensywne, mopowanie, odkurzanie, sprzątanie miejscowe (SPOT)
Funkcje robota automatyczne opróżnienie pojemnika, automatyczne wyłączenie, automatyczny powrót do bazy, programator pracy, wirtualna ściana
Liczba programów pracy 3
Obszar działania 320
The Signature Of The
Email
Ask a question