• Robot odkurzacz ECOVACS DEEBOT OZMO 930 MOP

1099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało
image
image
image

ECOVACS Robotics DEEBOT OZMO 930

ZESTAW NOWY, NIEUŻYWANY, OPAKOWANIE ORYGINALNE RAZ OTWARTE

Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania

Dzięki technologii Smart Navi 3.0, opracowanej przez ECOVACS, model OZMO 930 można dostosować do indywidualnych potrzeb. Skutecznie skanuje, mapuje i planuje sprzątanie, dopasowując się do wymagań Twojego domu, aby zapewnić najskuteczniejsze sprzątanie.

image
image

Główne zalety ECOVACS OZMO 930

Aplikacja mobilna ECOVACS umożliwia stworzenie harmonogramu pracy i ustawienie odpowiedniego trybu czyszczenia. Program pozwala na kontrolę postępów oraz ewentualną zmianę ustawień. Do jego obsługi wystarczy połączenie WiFi.

  • System mopujacy OZMO
  • Skanowanie laserowe z mapą mieszkania
  • Czujniki wykrywajace dywany
  • Raport głosowy

Wymienny wlot ssący – gwarantuje zbieranie wszystkich zanieczyszczeń: włosów i sierści, kurzu oraz drobnych okruchów

Opcje sprzątania można zmieniać w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie idealnie nadaje się do zbierania włosów i sierści bez zaplątywania, a szczotka główna pozwala na bezpośrednie zasysanie i bardziej dogłębne czyszczenie, szczególnie na dywanach.

image
image

Nowa jakość sprzątania z systemem mycia OZMO

Sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę z dużego zbiornika, co umożliwia mopowanie podłogi. Ponadto robot wyposażony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb odkurzania z mopowaniem – dzięki temu sprzątanie jest skuteczne i dokładne.

Tryb czyszczenia strefowego koncentrujący się na wybranych obszarach

Czyszczenie strefowe pozwala na skoncentrowaniu sprzątanie na wybranych obszarach. Dzięki temu można częściej czyścić powierzchnie o silnym poziomie zabrudzania lub dostosowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb.

image
image

Inteligentne czyszczenie różnych rodzajów podłóg

Wyposażony w funkcję wykrywania dywanów DEEBOT OZMO 930 stanowi idealne rozwiązanie do sprzątania zarówno dywanów, jak i podłóg twardych. Robot może automatycznie zwiększyć moc ssania, aby skuteczniej czyścić dywany lub wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa dla dokładnego sprzątania podłóg.

Wykrywanie dywanów dla łatwiejszego sprzątania

Jeżeli podczas pracy robota DEEBOT OZMO 930 czujniki identyfikacji dywanu, wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie zwiększona, co zapewni skuteczniejsze odkurzanie. Podczas pracy na mokro robot omija dywany, sprzątając obszary wokół nich.

image
image

Rozwiązanie na każde zabrudzenia

Niezależnie od rodzaju zabrudzeń, jakie najczęściej występują na Twojej podłodze, DEEBOT OZMO 930 jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu oraz różnym trybom czyszczenia robot skutecznie sprzątnie włosy, sierść i innymi zanieczyszczenia.

Najszybszy dostęp do mobilnej aplikacji

Dzięki aplikacji ECOVACS możesz bez wysiłku zaplanować czas sprzątania, ustawić tryby pracy i monitorować stan czyszczenia, co oznacza, że masz pełną kontrolę nad postępami robota i możesz nim sterować z dowolnego miejsca.

image

Akcesoria w zestawie

Robot automatyczny DEEBOT OZMO 930, stacja ładująca, szczotki boczne (4 szt.), filtry, wymienny wlot ssący, ściereczki z mikrofibry (2 szt.), ściereczki z tkaniny (2 szt.), szczotka główna.

image
image
Stan Nowy
Kod producenta ECODO930
Marka ECOVACS
Kolor dominujący czarny
Model Deebot OZMO 930
Czas pracy bezprzewodowej 110
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie