• Projektor LG HU70LS 4K UHD LED HDR OKAZJA !

No goods
5499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

Projektor LG HU70LS w kolorze białym

URZĄDZENIE JEST NOWE - OPAKOWANIE NOSI JEDYNIE ŚLADY OTWIERANIA

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

Twoje kino domowe w jakości 4K UHD

Projektor LG HU70LS oferuje obraz w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160), technologię 4Ch LED i zoom 1,25x ze zdalnym sterowaniem ostrości. W połączeniu z funkcjami smart webOS 4.5 i aplikacjami pozwala na łatwe i intuicyjne wykorzystanie go w Twoim kinie domowym. Jednocześnie zapewni Ci krystalicznie czyste obrazy, bogatą kolorystykę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

image
image

Technologia 4Ch LED

Technologia LED pozwala na zaoferowanie wyjątkowej kolorystyki obrazu. Brak koła kolorów gwarantuje perfekcyjną jakość obrazów. Dzięki temu rozwiązaniu udało się pozbyć wad, które posiadają tradycyjne projektory DLP - tj. m.in. efektu tęczy. Projektor ten cechuje się także brakiem odbarwień i niezrównaną ostrością barw. Urządzenie wykorzystuje osobne składowe RGB i dynamiczną zieleń. To pozwala na zapewnienie bardziej żywej kolorystyki i subtelnych przejść tonalnych.

Obraz 4K UHD dokładnie taki jak w kinie

Projektor wykorzystuje technologię LED i zapewnia rozdzielczość obrazu 4K UHD. Dzięki temu możesz poczuć się w swoim domu jak w prawdziwym kinie.Obraz o maksymalnej przekątnej 140'' i niezwykle precyzyjne wyświetlanie zapomną Ci wrażenia, których nie zapomnisz. Projektor wykorzystuje 8,3 MP z technologią XPR, co zapewnia niezrównaną dokładność i szczegółowość obrazu. Doświadcz rozrywki na najwyższym poziomie i znajdź się w samym sercu każdej akcji.

Prosta konfiguracja dzięki zoomowi 1,25x

Projektor zapewnia przybliżenie 1,25x i zdalne sterowanie ostrością, co pozwala na prostą regulację obrazu w każdym pomieszczeniu. Nie ma przy tym konieczności zmiany położenia projektora, co ułatwia wpasowanie go w każdą aranżacje wnętrza. Zdalne sterowanie może odbywać się także po podwieszeniu projektora pod sufitem.

Zaawansowane technologie przetwarzania obrazu

Technologia HDR10 stosuje dynamiczne mapowanie dla każdej klatki po kolei, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu dla każdej klatki wyświetlanych multimediów. Dodatkowo projektor wykorzystuje technologię TruMotion, która generuje dodatkowe klatki pomiędzy oryginalnymi klatkami, co zwiększa płynność wyświetlanych obrazów. Technologia ta działa nawet przy rozdzielczość 4K, z funkcjami HDR i przy wysokiej częstotliwości odświeżania wynoszącej do 60 Hz.

image
image

System operacyjny webOS 4.5

Korzystanie z systemu operacyjnego webOS pozwala na "bezstopniowy podgląd", co oznacza, łatwe dostęp do ulubionych filmów, seriali i klipów poprzez połączenie Wi-Fi. Dodatkowo system ten optymalizuje użytkowanie projektora, automatycznie umieszczając aplikacje obok ulubionych treści.

Wiele opcji łączenia

Projektor ten oferuje funkcje bezprzewodowego przesyłania treści, co pozwala na łatwe udostępnianie multimediów z urządzeń mobilnych. Możesz wykorzystać do tego technologię Miracast lub Bluetooth dla urządzeń z systemem iOS. Dodatkowo możesz skorzystać z prostego połączenia USB typu Plug&Play.

Parametry

Rozdzielczość [piksele]:

3840x2160

Rozdzielczość:

4K UHD

Jasność [ansi lm]:

2000

Źródło światła:

LED

Wymiary [mm]:

314x210x95

Poziom hałasu [dB]:

tryb normalny: 28 dB (A), tryb ekonomiczny: 25 dB (A)

Współczynnik projekcji:

1.2 - 1.5

Maksymalna przekątna obrazu [cale]:

140

Odległość projekcji [m]:

2.7~3.4 m

Złącza:

audio 3,5 mm, RJ45, USB 2.0, HDMI, USB-C

Głośniki:

3W + 3W Stereo

Żywotność lampy [h]:

30 000

Waga [kg]:

3,2

Kod producenta HU70LS
Model HU70LS
Cechy dodatkowe Wyłącznik czasowy
Waga produktu 3.2
Jasność lampy (ANSI) 1500
Kontrast (x:1) 150000
Żywotność lampy w trybie normalnym 30000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 30000
Szerokość produktu 31.4
Wysokość produktu 9.5
Głębokość produktu 21
Głośność pracy 28
Pobór mocy 210
Maksymalna wielkość obrazu 140
Załączone wyposażenie instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Pilot zdalnego sterowania, przewód zasilający
Moc lampy 210
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 3.2
The Signature Of The
Email
Ask a question