-
Nákupní košík je prázdný
-
x
-
Nákupní košík je prázdný
-
x
-
Projektor LED Podoor CR50 biały 5800 LUX 720P HIT
| Zadejte svůj e-mail |
| Doprava v rámci | 24 hodin |
| Dodací cena | 60 |
| Dostupnost |
Brak towaru
|
Projektor LED Podoor CR50 biały 5800 LUX 720P HIT
- Stan: Nowy/powystawowy
- Produkt posiada otwarte opakowanie w celu sprawdzenia kompletności zestawu.
Doskonałe wrażenia wizualne
1280 x 720p (obsługa 1920 x 1080p), + 50% jasności w porównaniu z zwykłym projektorem. W pełni szczelna i pyłoszczelna konstrukcja. Należy unikać czarnych plam na wyświetlanym obrazie. Mini projektor PODOOR oferuje najdokładniejsze szczegółowe zdjęcia i żywe filmy, wysokiej jakości i niedrogi wybór do aktywności w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Korekcja trapezu i system optyczny poza osi
± 30° korekcja trapezu z systemem optycznym poza osią. Projektor PODOOR zapewnia, że wyświetlany obraz jest zawsze standardowym prostokątem. Bardzo praktyczne ustawienie ekranu za pomocą pilota zdalnego sterowania, w szczególności do projektora wiszącego na suficie.
W zestawie znajduje się:
- Kabel Zasilający
- Kabel HDMI
- Kabel AV
- Pilot
Przenośny projektor multimedialny
mini projektor PODOOR ma wymiary 7,8 x 7,5 x 6 cali, waga 2 funty. W porównaniu do zwykłych projektorów chodzi o prawdziwy przenośny projektor. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja skórzanego uchwytu jest wygodna w noszeniu. Wiele portów: HDMI, USB, Audio. Projektor LED jest kompatybilny z telewizorem, Amazon Fire Stick TV, Chromecast, PC, laptopem, tabletem, pamięcią USB, iPadem, iPhone'em, smartfonem z systemem Android... idealny do kina domowego.
Ogromny rozmiar ekranu i żywotność lampy
60 000 godzin czasu eksploatacji lampy: Dowolny rozmiar obrazu 44 "-200" z odległości 15 stóp do 15 stóp, optymalny rozmiar ekranu wynosi 84". Żywotność lampy do 60 000 godzin, wyposażona w ulepszoną technologię źródła światła TFT-LCD zapewniają mniejsze zużycie energii i dłuższą żywotność niż tradycyjne żarówki.
Podwójny dźwięk stereo i system redukcji szumów wentylatora
Projektor LED PODOOR jest wyposażony w wbudowane podwójne głośniki stereo 3 W z systemem dźwięku SRS i zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe bez zewnętrznych głośników. Aktualizacja innowacyjnego systemu chłodzenia z technologią odprowadzania ciepła i redukcji szumów, która zmniejsza o połowę dźwięków wentylatora.