• Projektor Epson EH-TW5700 Android TV NOWY !

3599.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
image

Projektor kina domowego Full HD z kontrastem 35.000:1 i wbudowanym modułem Android TV

Epson EH-TW5700

URZĄDZENIE JEST NOWE - OPAKOWANIE JEDYNIE OTWIERANE.

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Przedstawiamy wysokiej jakości, dobrze wyposażony i atrakcyjny cenowo projektor kina domowego Epson EH-TW5700. Wbudowany multimedialny odtwarzacz strumieniowy Android TV upraszcza konfigurację zestawu projekcyjnego, dzięki czemu niezwykle łatwo możesz oglądać swoje ulubione filmy i wydarzenia sportowe bądź uruchomić grę z komputera lub konsoli na wielkim ekranie.

image
image

Projektor EH-TW5700 już sam w sobie stanowi niemal kompletny zestaw domowej rozrywki - wystarczy gniazdo zasilania 230V, bezprzewodowy dostęp do internetu i kawałek gładkiej powierzchni (choćby ściany) do wyświetlania obrazu - poza tym wszystko co potrzebne jest na wyposażeniu tego urządzenia. "Na pokładzie" znajdziemy: wysokiej jakości układ projekcyjny w technologii 3LCD z wydajną lampą o długiej żywotności, obiektyw z powiększeniem optycznym x1,2, układy elektroniczne zapewniające precyzyjną obróbkę sygnału wideo i optymalizację jakości obrazu, a także głośnik o mocy 10W. Ale to nie wszystko, producent wyposażył model EH-TW5700 we wbudowany moduł Android TV, który jest "oknem na świat", umożliwiając dostęp do setek aplikacji czy serwisów streamingowych jak też udostępnianie treści z urządzeń mobilnych. Netflix, YouTube oraz wiele innych serwisów dostępnych w przepastnych bibliotekach Google Play masz w samym projektorze, bez potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń, plątaniny kabli oraz skomplikowanych połączeń!

Jeśli Twoim celem jest stworzenie bardziej zaawansowanego zestawu kina domowego to oprócz projektora zastosuj także ekran wyposażony w dobry materiał projekcyjny, podłącz dodatkowe nagłośnienie (do wyjścia audio z projektora albo bezprzewodowo - urządzenie posiada nadajnik Bluetooth AptX), a z gniazdem wejściowym HDMI w projektorze połącz dowolne źródło sygnału (np. komputer, odtwarzacz czy konsolę do gier). Jeśli masz więcej źródeł sygnału dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie amplitunera, który wraz z zestawem głośników odpowiadał będzie za odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego, ale jednocześnie będzie dla projektora przełącznikiem źródeł sygnału. Opisane w tym akapicie przykładowe urządzenia dodatkowe nie wchodzą w zakres niniejszej oferty, więc należy je zakupić odrębnie.

Magia wielkiego ekranu

Projektor Epson EH-TW5700 pozwala poczuć magię wielkiego ekranu, umożliwiając wyświetlanie obrazów o przekątnej do 332 cali. Dzięki temu Twój zestaw domowej rozrywki będzie w stanie pokazać większość nastrojowych scen z wyraźnie widocznymi cieniami i głębokimi czerniami, jednocześnie zapewniając wyrazistość i ostrość obrazu oraz płynność podczas scen o szybkiej akcji, w czym wielką zasługę mają funkcje optymalizacji szczegółów oraz interpolacji klatek. Jeśli jesteś zapalonym graczem możesz całkowicie zanurzyć się w rozgrywce, a sceneria i dynamika gry będą dodatkowo wzmocnione z wykorzystaniem zwiększonego współczynnik gamma dla ciemnych kolorów. Jasny obraz umożliwi uchwycenie każdego szczegółu, dzięki czemu poczujesz że jesteś w centrum akcji, a gra pozostawi niezapomniane wrażenia.

Wszechstronne możliwości

Dzięki usłudze Android TV możesz odtwarzać treści rozrywkowe oraz korzystać z serwisów streamingowych przy użyciu jedynie projektora Epson EH-TW5700 z bezprzewodowym dostępem do internetu. Wykorzystanie Asystenta Google ułatwia wygodę obsługi wielu aplikacji, a wbudowany moduł umożliwia również udostępnianie treści np. z telefonu. Dobre parametry oraz kompleksowe wyposażenie rzutnika umożliwiają uzyskanie ostrego obrazu, głębokiej czerni, płynnego ruchu oraz zapewniają łatwą konfigurację zestawu kina domowego i ustawienie parametrów projekcji.

image
image

Jasne i realistyczne obrazy

Usiądź wygodnie, oddaj się relaksowi i zachwyć się jakością wyświetlanych obrazów. Projektor EH-TW5700 posiada wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, zapewniających niesamowite wrażenia z oglądania filmów czy innych treści. Opracowana przez firmę Epson technologia 3LCD zapewnia żywe i realistyczne kolory, a wyświetlane obrazy barwne charakteryzują się wysoką jasnością (poziom natężenia światła białego oraz barwnego są takie same). Ten projektor Full HD zapewnia światło o mocy 2.700 lumenów i współczynnik kontrastu 35.000:1, dzięki czemu nawet w dość jasnych pomieszczeniach obraz wyświetlany na ekranie wygląda bardzo dobrze.

Głośnik 10W oraz łączność Bluetooth

Wbudowany głośnik o mocy 10 W zapewnia całkiem dobry i dynamiczny dźwięk w niewielkich pomieszczeniach. Do większych przestrzeni lub też do cichego oglądania filmów na pewno przyda się zainstalowany w projektorze Epson nadajnik Bluetooth AptX, który umożliwia łatwe bezprzewodowe podłączenie dźwięku do dowolnego głośnika / soundbara Bluetooth albo słuchawek.

Elastyczne ustawianie

Powiększenie optyczne x1,2 oraz funkcja korekcji pionowych i poziomych zniekształceń trapezowych zapewniają łatwe ustawienie lub podwieszenie projektora w różnych pomieszczeniach, nawet w ograniczonej przestrzeni. Pod tym względem Epson EH-TW5700 jest całkiem elastyczny, dając wiele możliwości konfiguracji zestawu projekcyjnego.

Trwałe rozwiązanie projekcyjne

Jeśli szukasz trwałego, bezproblemowego oraz przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby związane z rozrywką to warto wybrać projektor Epson EH-TW5700. Jego lampa o długiej żywotności (do 7.500 godzin w trybie oszczędnym) umożliwi obejrzenie jednego średniej długości filmu codzienne przez okres ponad 10 lat! Podkreślić także należy, że wymienne lampy do tego modelu są naprawdę niedrogie.

image

Epson EH-TW5700 - specyfikacja techniczna

 • System projekcyjny: technologia 3LCD
 • Panel LCD: 0,61 cala z C2 Fine
 • Natężenie światła barwnego: 2.700 lumen / 1.780 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4
 • Natężenie światła białego: 2.700 lumen / 1.780 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą ISO 21118:2012
 • Rozdzielczość / format obrazu: Full HD 1080p 1920x1080 / 16:9
 • Współczynnik kontrastu: 35.000:1
 • Źródło światła: lampa UHE 200 W
 • Żywotność lampy: 4.500 godzin / 7.500 godzin (w trybie oszczędnym)
 • Korekcja Keystone'a: automatyczna pionowo ±30°, ręczna poziomo ±30°
 • Przetwarzanie wideo: 10 bit
 • Odwzorowanie kolorów: do 1,07 mld kolorów
 • Współczynnik projekcji (proporcja odległości projektora do szerokości obrazu): 1,22:1 - 1,47:1
 • Zoom optyczny: ręczny x1,2
 • Rozmiar projekcji: przekątna obrazu 34 cali - 332 cali
 • Fokus (ostrość): ręcznie
 • Przyłącza: wejście HDMI, wyjście audio mini-jack stereo, złącze serwisowe USB
 • Bezprzewodowa transmisja audio: nadajnik Bluetooth do słuchawek lub głośników
 • Wbudowany strumieniowy odtwarzacz multimediów: moduł Android TV (aplikacje YouTube, Netflix i setki innych)
 • Funkcje: Android TV, suwak wyłączania obrazu i dźwięku, pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu, automatyczna korekta trapezu w pionie, korekcja Quick Corner, interpolacja klatek
 • Zużycie energii: 297 W / 227 W (tryb ekonomiczny) / 0,3 W (tryb czuwania)
 • Wymiary: 309 x 315 x 122 mm (szerokość x głębokość x wysokość)
 • Waga: 3,6 kg
 • Wbudowany głośnik: 10 W
 • Poziom szumu: tryb normalny 36 dB / tryb ekonomiczny 28 dB
 • Wyposażenie w zestawie: pilot IR/BT do projektora i modułu Android TV, dodatkowy pilot Bluetooth do modułu Android TV, kabel zasilający
 • Opcje (nie wchodzą w skład zestawu): miękka torba transportowa, uchwyt sufitowy (różne modele i warianty długości)
 • Okres gwarancji: projektor 24 miesiące / lampa 36 miesięcy lub 3.000 h (co wcześniej)
image
Stan Nowy
Kod producenta V11HA12040
Marka Epson
Kolor biały
Funkcje korekcja zniekształceń, zoom
Model EH-TW5700
Komunikacja Bluetooth
Złącza HDMI
Cechy dodatkowe Bluetooth, Tak
Waga produktu 3.6
Technologia wyświetlania LCD
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 2700
Rozdzielczość podstawowa (px) 1920 x 1080
Kontrast (x:1) 35000
Żywotność lampy w trybie normalnym 4500
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 7500
Szerokość produktu 30.9
Wysokość produktu 12.2
Głębokość produktu 31.5
Głośność pracy 36
Pobór mocy 297
Format obrazu 16:9
Załączone wyposażenie kabel zasilający, pilot
Moc lampy 200
Rozdzielczość maksymalna (px) 1920 x 1080
The Signature Of The
Email
Ask a question