• Projektor DLP BenQ W1080ST+ KRÓTKI RZUT FullHD !

No goods
1899.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

BenQ W1080ST+

URZĄDZENIE JEST POWYSTAWOWE - NIE UŻYWANE - PEŁEN KOMPLET W ORYGINALNYM OPAKOWANIU

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

Niesamowity dźwięk przestrzenny i projekcja 3D

Moc 10W Potężnego Dźwięku Przestrzenego

Wbudowany 10W głośnik komory rezonansowej jest profesjonalnie dostrojony w celu zwiększenia jakości dźwięku odtwarzanego z głębszych tonów bazowych. W1080ST+ oferuje prawdziwie wciągającą jakość dźwięku, który jest wolny od problemów okablowania głośników stereo. Co więcej, istnieją cztery zaprogramowane tryby dźwiękowe i jeden korektor ustawień, tak aby idealnie dopasować je do muzyki Twojego wyboru i najbardziej optymalnej przyjemności z odbioru ulubionych utworów.

Certyfikat Kalibracji ISFccc® Certification

W1080ST+ posiada Certyfikat ISFccc® dla dostosowania do każdego pomieszczenia, oferuje kalibrację dla zoptymalizowanej wydajności kolorów w dzień i w nocy, tak aby dostosować się do układu każdego pomieszczenia oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Doskonała Wydajność Kontrastu z DarkChip3™

W1080ST+ jest zbudowany z zaawansowaną technologią DarkChip3 DLP® Texas Instrument, dzięki której wyświetlana jest większa jasność i głębsze poziomy czerni poprzez wypełnienie obszaru w których cyfrowe mikro lusterka łączą się, dając filmową jakość obrazu.

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu 3D

W1080ST+ obsługuje wiele form 3D w niesamowitej jakości Full HD 1080p, w tym HDMI 1.4a 3D, Blu-ray, transmisji 3D, gier wideo i łączności PC NVIDIA 3DTV. Teraz bez wiekszych problemów możesz zmaksymalizować przyjemność oglądania obrazu 3D.

image
image

Elastyczność Instalacji

Pozioma Korekcja Keystone/Side-by-side

Funkcja korekcji poziomej, lub side-by-side jest przydatna, gdy masz trudności z usuwaniem rzeczy ze stołu w salonie lub znalezieniem idealnego miejsca stacjonowania dla W1080ST+. Umożliwiając korekcję efektu trapezu, która występuje, gdy projektor znajduje się poza centrum, ta funkcja oferuje elastyczność, czego potrzebujesz, aby skorzystać nieużywanych  narożników stołu czy lub miejsca na stoliku przekształcając je w idealny punkt stacjonowania dla W1080ST+.

100” obraz wyświetlany z odległości 1.5 m

W1080ST+ daje dodatkową elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu. Wymagane są tylko 1,5 m. przestrzeni, aby stworzyć wspaniały 100 "duży obraz. To łatwy w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie!

Przesunięcie - Lens Shift - Położenia Obiektywu dla Większej Elastyczności

Przesunięcie obiektywu zapewnia dodatkową elastyczność, przezwyciężając wszelkie drobne nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu o 110% -130%. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje odrazu perfekcyjny obraz!.

Genialna jakość obrazu

W1080ST+ "psuje" Twoje oczy prawdziwym odwzorowaniem kolorów i szczegółów dostarczonych dla Ciebie dzięki zoptymalizowanemu systemowi optycznemu 1080p Full HD, który składa się z obiektywu projekcyjnego zbudowanego tylko ze szklanych soczewek. Teraz możesz się cieszyć ulubioną rozrywką multimedialną wyświetlaną w wysokiej rozdzielczości oraz w najlepszej jasności i ostrości - od Blu-ray DVD, gier wideo i transmisji HD.

6X-Segment - Niezależne Koło Kolorów

Ekskluzywne narzędzie zarządzania kolorami (6X-Segment RGBRGB) BenQ zapewnia 100% bezkompromisowe realne dostosowanie kolorów w swojej głębi i zasięgu, tak aby dokładnie ustawić barwy, kontrast, jasność, temperaturę kolorów, gammę i poziom białych odcieni i jak najlepiej dopasować je do Twoich indywidualnych preferencji.

image
image

Niesamowita jakość obrazu

Natywny kontrast, zwany ANSI kontrast, jest tym, co napędza postrzeganą jakość obrazu. Jak wykazano w poniższych zestawieniach, ANSI (American National Standards Institute) mierzy i porównuje jasność segmentów czarnych i białych kolorów, oferując bardziej dokładne odwzorowanie wydajności kontrastu projektora poza Fofo (Włączony / Wyłączony), który mierzy i porównuje jasność na pełnych czarnych i pełnych białych ekranach. Ponieważ rzeczywistość jest taka, że ​​większość obrazów wyświetlanych nie jest absolutnie w 100% wpełni czerne i białe, ale jest mieszanką segmentów kolorów czarnego i białego. Z wysokim wspólczynnikiem 560: 1 ANSI kontrastu, W1080ST+ jest tak zbudowany, aby odsłonić najsubtelniejsze szczegóły w najgłębszym, najprawdziwszym kolorze czarnym.

Idealny kompan dla gier wideo

Wysoki czas reakcji - W1080ST+ jest idealnym kompanem dla gier wideo dla Ciebie i Twoich bliskich. Bardzo gładka projekcja oznacza, że ​​otrzymasz nieprzerwany, szybki ruch, pełen wrażeń, gdy ścigasz się z zawodnikami z PS4 lub imitujesz mecz bokserski z X-Box Kinect. Nie ma potrzeby, aby ustawiania trybu dla gier szybkiego ruchu. W1080ST+ jest gotowy do gry, kiedy tylko zechcesz.

image
image

Łatwa i prosta obsługa

W1080ST+ jest bardzo prosty w obsłudze z zupełnie nowym intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, które jest łatwe dla każdego nowego użytkownika. Dodatkowo, zaawansowane narzędzie Automatycznego Wykrywania Źródła Sygnałuy, które wykrywa źródło sygnału o połowę pierwotnej prędkości, podkreślając je na kolor zielony, oznaczjąc je jako "OK" dla startu tego źródła.

Kreator Konfiguracji

Dla ustawiania W1080ST+ po raz pierwszy, po prostu postępuj zgodnie z wizualnymi instrukcjami podanymi w przyjaznym dla użytkownika interfejsie kreatora konfiguracji.

Wyświetlaj filmy bezpośrednio z urządzenia smart

Dzięki wsparciu łączności MHL, W1080ST+ umożliwia bezbłędny przepływ strumienia transmisji cyfrowej przewodowej lub bezprzewodowej z dowolnego smart urządzenia za pomocą kabla MHL lub MHL dongle. To nie tylko rozszerza Twoją mobilną rozrywkę na dużym ekranie za pomocą prostego plug-and-play, ale również sprawia, że łatwiej dzielić radość oglądania wybranych materiałów z rodziną i przyjaciółmi. Istotną fukcją jest możliwość przeglądania stron internetowych, wyświetlania filmów i gry bez konieczności włączania komputera. Dodatkowo można uzyskać dostęp do funkcji odtwarzania na urządzeniu przenośnym za pomocą pilota zdalnego sterowania W1080ST+!

image

Nowoczesne rozwiązania

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Prawdziwe, żywe kolory

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  • Producent: BenQ
  • Gwarancja: 2 lata w serwisie zewnętrznym
  • Grupa produktowa: Projektory BenQ

Technologia

DLP

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1080 pikseli

Jasność

2000 ANSI lum.

Kontrast

10000:1

Ilość wyświetlanych kolorów

1070 mln

Obiektyw

2.6 - 2.78 F

Przekątna obrazu

0,97 - 7,62 m

Obsługiwane systemy

NTSC

PAL

SDTV

SECAM

Złącza zewnętrzne

1 x audio in

1 x audio out

1 x Component

1 x Composite

1 x D-sub 15-pin wejście

1 x RS232

1 x S-Video

1 x USB (B)

2 x HDMI

Głośnik

tak

Moc lampy

240 W

Czas pracy lampy

3500 godz.

Pobór mocy [ praca / spoczynek ]

353/0.5 W

Głośność pracy

33 dB

Szerokość

312 mm

Głębokość

244 mm

Wysokość

104 mm

Waga

2.85 kg

Cechy dodatkowe

pilot z bateriami | kabel zasilający | instrukcja obsługi (CD-ROM) | instrukcja szybkiego uruchomienia | kabel VGA (D-sub 15pin)

Stan Powystawowy
Kod producenta W1080ST+
Marka BenQ
Kolor biały
Model W1080ST+
Złącza Audio IN, Audio OUT, D-Sub (VGA), HDMI, RS-232, USB, złącze komponentowe
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 2000
Rozdzielczość podstawowa (px) 1920 x 1080
Kontrast (x:1) 10000
Żywotność lampy w trybie normalnym 3500
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 6000
Głośność pracy 33
Pobór mocy 353
Załączone wyposażenie kabel VGA, kabel zasilający
Moc lampy 240
The Signature Of The
Email
Ask a question