• Projektor Acer H5385BDI HD 4000ANSI NOWY

No goods
1699.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

Projektor Acer H5385BDi

URZĄDZENIE JEST NOWE, OPAKOWANIE NOSI JEDYNIE ŚLADY OTWIERANIA !

G W A R A N C J A PRODUCENTA 24 MIESIĄCE !

Projektor o jasności 4000 ANSI lumenów i o rozdzielczości HD

Projektor zapewniający obraz o rozdzielczości HD i jasność 4000 ANSI lumenów. Dzięki niej jest w stanie wyświetlać jasne obrazy bez konieczności zaciemniania pomieszczenia. Dodatkowo oferuje cyfrową regulację obiektywu, cyfrowe powiększenie obrazu, tryb piłkarski, profesjonalną kalibrację ISFccc, obsługę obrazów 3D czy pracę w trybie 24/7.​

image
image

Jasność 4000 ANSI lumenów

Wysoka jasność tego projektora sprawia, że nie ma konieczności zaciemniania pokoju w trakcie projekcji nawet w środku dnia. Dzięki temu możesz realizować prezentacje w dowolnym pomieszczeniu. Jest to w szczególności przydatna funkcja podczas organizowania warsztatów, szkoleń w różnych lokalizacjach lub w sytuacji, gdy projektor jest użytkowany w jednym obiekcie ale w różnych pomieszczeniach. Jasność projektora wynosząca 4000 ANSI lumenów ułatwia konfigurację przestrzeni projekcyjnej.

Zaawansowana regulacja obrazu

Projektor zapewnia cyfrową regulację obiektywu, która umożliwia zmianę położenia obrazu bez konieczności zmiany pozycji samego urządzenia. To ułatwia wykorzystywanie projektora w różnych pomieszczeniach, a także zapewnia zawsze optymalną projekcję. Co więcej model ten oferuje cyfrowe powiększenie obrazu i inne przydatne funkcje umożliwiające dostosowanie obrazu. Dodatkowo umożliwia profesjonalną kalibrację ISFccc, która pozwala na wykorzystanie jego pełni potencjału.

Bezprzewodowe projekcje

Skorzystaj z opcjonalnej komunikacji bezprzewodowej (konieczne jest zastosowanie klucza sprzętowego) i wyświetlaj zdalnie treści. Dzięki temu możesz udostępniać multimedia bezpośrednio z tabletu lub smartfona.

Tryb meczowy

Ciesz się emocjami sportowymi na wielkim ekranie. Wykorzystaj tryb piłkarski, aby zapewnić sobie optymalne warunki oglądania najważniejszych spotkań w sezonie. W trybie tym wszystkie kolory zostają wzmocnione, tak aby zagwarantować Ci jeszcze większe emocje. Z tym projektorem z łatwością zorganizujesz własną strefę kibica.

image
image

Wbudowany głośnik

Projektor posiada wbudowany głośnik o mocy 3 W. Urządzenie jest w stanie zapewnić dźwięk stereo. Dzięki temu możesz skorzystać zarówno z obrazu jak i dźwięku bez konieczności organizowania oraz podłączania zewnętrznego sprzętu audio. To znaczne ułatwienie w szczególności w sytuacji, gdy projektor jest wykorzystywany w różnych pomieszczeniach (np. w szkole).

Stan Nowy
Kod producenta MR.JSD11.001
Marka Acer
Kolor czarny
Funkcje zoom
Model H5385BDI
Złącza HDMI, USB, wyjście słuchawkowe
Cechy dodatkowe Tak
Waga produktu 2.75
Technologia wyświetlania DLP
Wbudowane głośniki tak
Jasność lampy (ANSI) 4000
Rozdzielczość podstawowa (px) 1280 x 720
Kontrast (x:1) 20000
Żywotność lampy w trybie normalnym 6000
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym 15000
Szerokość produktu 16.5
Wysokość produktu 11.3
Głębokość produktu 24
Głośność pracy 27
Pobór mocy 265
Maksymalna wielkość obrazu 300
Format obrazu 16:10
Odległość projekcji 1-10
Załączone wyposażenie Baterie w zestawie, Futerał, Skrócona instrukcja obsługi
Moc lampy 220
Rozdzielczość maksymalna (px) 1280 x 720
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 3.9
The Signature Of The
Email
Ask a question