• PRZENOŚNA KOLUMNA JBL EON ONE COMPACT BLACK HIT!

No goods
2499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

PRZENOŚNA KOLUMNA JBL EON ONE COMPACT BLACK HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, stan wizualny widoczny na załączonych poniżej zdjęciach.

Zestaw oferowany w opakowaniu zastępczym.

W zakresie dostawy: kolumna, kabel zasilający.

image
image

Głośnik klasy profesjonalnej. JBL EON ONE Compact All-In-One Rechargeable Personal PA zawiera w pełni funkcjonalny 4-kanałowy mikser cyfrowy oraz strumieniowe przesyłanie i sterowanie Bluetooth dźwiękiem. Wszystko to znajduje się w najbardziej kompaktowym, zasilanym bateryjnie urządzeniu PA firmy JBL, którego waga nie przekracza 18 funtów. Wysoce przenośny i niezawodnie zaprojektowany, jest to jedyny głośnik, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebował.

Może być na tyle mały, że można go nosić w jednej ręce, ale jego dźwięk jest wystarczająco duży, aby wypełnić pomieszczenie. Dzięki ogromnej mocy wyjściowej i pasmu przenoszenia częstotliwości, EON ONE Compact zapewnia nieporównywalną wydajność akustyczną. Dzięki najwyższemu poziomowi SPL w klasie (112dB), będziesz słyszalny głośno i wyraźnie z każdego zakątka pokoju. A dzięki wyjątkowej reakcji basu (37,5 Hz), będziesz mógł uwolnić ze sceny tylko ostry, mocny bas.

image
image

Szybko i bez wysiłku uzyskaj wspaniały dźwięk. EON ONE Compact jest dostarczany w komplecie ze zintegrowanymi efektami i ustawieniami wstępnymi, które można dostosować bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Prezenterzy, instruktorzy fitness i emcees docenią jego funkcję wyciszania, która obniża poziom głośności muzyki w tle po wykryciu sygnału mowy. Odtwarzanie muzyki za pośrednictwem Bluetooth maksymalnie 4 głośników EON ONE Compact lub rozszerzenie systemu za pomocą gniazda wyjścia przelotowego. Uzyskać niesamowite dźwięki szybko z Lexicon i dbx inspirowane efekty i presetów. Niezależnie od tego, czy jesteś piosenkarzem-pisarzem, DJ-em, prezenterką, instruktorem fitness, czy po prostu chcesz cieszyć się niesamowitym dźwiękiem w podróży, JBL EON ONE Compact zapewnia duży dźwięk w wysoce przenośnym opakowaniu.

Bezkonkurencyjne parametry akustyczne

Wyposażony w konstrukcję, która wykorzystuje 70 lat doświadczenia. Kompaktowy akumulator JBL EON ONE Compact All-In-One Rechargeable Personal PA wytwarza oszałamiający dźwięk, który nie ma sobie równych w przypadku innych głośników tego typu. Dzięki najwyższemu poziomowi wyjściowemu głośnika w swojej klasie (112 dB), EON ONE może pochwalić się bezkonkurencyjnym poziomem wyjściowym. Przekłada się to na dźwięk wypełniający pomieszczenie i zapewniający doskonałą czystość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Nawet osoby znajdujące się z tyłu pomieszczenia będą w stanie usłyszeć Cię z taką samą precyzją jak osoby znajdujące się z przodu. W połączeniu z tym jest to najlepsza w swojej klasie rozszerzona odpowiedź basowa. Dzięki głośnikowi niskotonowemu 8''', EON ONE Compact zapewnia czystość na wszystkich częstotliwościach, aby zapewnić wyraźny, wypełniający pomieszczenie bas do 37,5 Hz. Dzięki kompaktowej nagrywarce JBL EON ONE Compact PA możesz w pełni wykorzystać swój dźwięk.

Natychmiast zabrzmi najlepiej dzięki zestawowi profesjonalnych efektów EON ONE. W tym EQ, reverb, chór, i delay, stylizować wydajność i dodać trochę więcej do show na bardziej wyjątkowy dźwięk. I zoptymalizuj dźwięk dzięki 8-pasmowemu wyjściu EQ, które można dostosować za pomocą jego ustawień wstępnych. Automatycznie optymalizuje nawet dźwięk pod kątem orientacji głośników, aby mieć pewność, że dźwięk nie jest marnowany. Bez względu na to, gdzie znajduje się Twój głośnik, będziesz słyszalny przez każdego z najwyższą jakością dźwięku.

image

Specyfikacja:

Wyjście 112dB - największa objętość w swojej klasie

Głośnik niskotonowy 8''' z głębokim zakresem niskich częstotliwości do 37,5 Hz

Ultralight waży tylko 8 kg.

Szybka i łatwa konfiguracja za pomocą aplikacji JBL EON ONE Compact Control Presets

Brzmi najlepiej dzięki profesjonalnym efektom, takim jak EQ, reverb, chór, oraz delay

Zrównoważenie poziomów głośności za pomocą wbudowanego 4-kanałowego miksera.

Optymalizacja dźwięku dzięki 8-pasmowemu wyjściu EQ, dostosowywalnemu za pomocą ustawień fabrycznych.

Strumieniowe przesyłanie muzyki z telefonu lub tabletu za pośrednictwem Bluetooth maksymalnie czterech urządzeń EON One Compact

Obsługa dwóch urządzeń EON ONE Compact w trybie stereo.

Dwa przedwzmacniacze klasy pro zapewniają pełniejszy, bogatszy dźwięk z każdego mikrofonu.

Połącz miki, instrumenty i urządzenia odtwarzające z dwoma gniazdami XLR/TRS combo, jednym wejściem gitarowym 1/4''' hi-Z i jednym wejściem aux 1/8'''.

Moc fantomowa wspomaga mikrofon skraplacza.

Funkcja "One-touch Ducking" automatycznie zmniejsza głośność muzyki po wykryciu sygnału wejściowego mowy, zapewniając, że każde słowo jest wyraźnie słyszalne.

Dwa porty USB 3.0 umożliwiają szybkie ładowanie urządzeń zewnętrznych.

Beznarzędziowa, wymienna bateria zapewnia do 12 godzin zabawy.

Szybkie ładowanie baterii - tylko 2,5 godziny.

Dwa kierunki działania: monitory i pionowe; tuning oraz wyświetlacze miksera automatycznie dostosowują się do siebie.

Gniazdo słuchawkowe umożliwia prywatne monitorowanie sesji treningowych i zarządzanie zaprogramowanymi ustawieniami.

Wyjście przelotowe 1/4''' umożliwia rozszerzenie systemu o dodatkowe jednostki kompaktowe EON ONE.

Wygodna, wbudowana podstawa pod tablet lub pacjenci z przodu lub z tyłu systemu.

Wbudowany uchwyt do montażu na maszcie rozszerza opcje konfiguracyjne

Opcja zewnętrznej ładowarki akumulatorów dostępna osobno.

Ergonomiczny uchwyt i równomierne rozłożenie ciężaru sprawiają, że przenoszenie systemu jest dziecinnie proste.

image
image
image
image
image
Kod producenta 324925
Model Eon One Compact
Szerokość produktu 25.5
Wysokość produktu 39.9
Głębokość produktu 29.1
Skuteczność 112
The Signature Of The
Email
Ask a question