• Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 10/1 GW FV OKAZJA!

No goods
2449.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 10/1

DARMOWA I EKSPRESOWA WYSYŁKA!

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: UŻYWANY

Dokładny stan i zawartość widoczne na zdjęciach REAL

image

Urządzenie dogłębnie czyszci runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

image

Wiele zastosowań

Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 10/1 to produkt, dzięki któremu w łatwy i komfortowy sposób wyczyścisz wykładziny dywanowe, dywany oraz tapicerki tekstylne. Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny, usuwając nieprzyjemny zapach oraz przywracając jej świeży wygląd. Odkurzacz posiada 2 tryby robocze, z których można korzystać w zależności od czyszczonych powierzchni.

Profesjonalne dysze

KARCHER Puzzi 10/1 wyposażony został w profesjonalne dysze spryskująco-odsysające, które pod ciśnieniem nanoszą środek czyszczący i wodę na sprzątaną powierzchnię. Urządzenie nie pozostawia wiele wilgoci, dzięki czemu powierzchnia jest sucha niedługo po czyszczeniu. Rozproszony brud nie pozostaje na powierzchni, ale zostaje wciągnięty do zbiornika na brudną wodę.

Pojemny zbiornik

Zbiornik na wodę brudną można w łatwy sposób wyjąć w celu opróżnienia lub napełnienia. Jego pokrywa, która jest przeźroczysta, pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki takim rozwiązaniom, a także pojemności aż 9 litrów, czas przeznaczony na wymianę wody został skrócony do minimum, co pozwoli ci znacznie skrócić sprzątanie.

image

Praktyczne rozwiązania

Uchwyt na kabel to bardzo proste, ale również praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu przewód zasilający odkurzacza KARCHER Puzzi 10/1 nie będzie się plątał. Duży włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu nie musimy schylać się za każdym razem, chcąc włączyć lub wyłączyć urządzenie.

Do różnych powierzchni

W odkurzaczu piorącym KARCHER Puzzi 10/1 w prosty sposób zmienisz dysze, by jeszcze łatwiej i skuteczniej pracowało się z urządzeniem. W wyposażeniu znajduje się dysza podłogowa oraz ssawka do tapicerki, które dodatkowo zwiększają wydajność i komfort pracy. Dzięki nim urządzenie świetnie sprawdza się podczas sprzątania wielu różnych powierzchni.

Kompaktowa budowa

Stosunkowo niewielkie rozmiary odkurzacza KARCHER Puzzi 10/1 pozwalają na swobodne manewrowanie nawet na niewielkich przestrzeniach. Świetnie sprawdzi się nie tylko na wąskich korytarzach i w małych pomieszczeniach, ale także np. wewnątrz autokaru. Dzięki niskiej wadze łatwo przeniesiesz go w wybrane miejsce.

image

Dane techniczne:

Wydajność powierzchniowa (m²/h) 20 - 25

Wydatek powietrza (l/s) 74

Podciśnienie (mbar/kPa) 254 / 25,4

Wydajność spryskiwania (l/min) 1

Ciśnienie spryskiwania (bar) 1

Zbiornik wody: czystej / brudnej (l) 10 / 9

Moc turbiny (W) 1250

Moc pompy (W) 40

Natężenie (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60

Waga bez akcesoriów (kg) 10,5

Waga z opakowaniem (kg) 16,1

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 690 x 325 x 440

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Stan Używany
Kod producenta 1.100-130.0
Marka Kärcher
Kolor dominujący srebrny/szary
Funkcje pranie, zbieranie płynów
Model Puzzi 10/1
Cechy dodatkowe Pranie
Konstrukcja schowek na akcesoria
Waga produktu 10.7
Szerokość produktu 32
Wysokość produktu 44
Głębokość produktu 69
Załączone wyposażenie Dysza podłogowa z rękojeściom, Ssawka do tapicerki
Moc 1250
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 16.1
Filtr TAK
Zasięg pracy 2.5
Pojemność zbiornika na czystą wodę 10
Rodzaj zbiornika na kurz pojemnik
Pojemność zbiornika na brudną wodę 10
The Signature Of The
Email
Ask a question