• Obiektyw CANON EF 70-200 MM F/2.8L USM GW FV HiT

No goods
5499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Obiektyw CANON 70-200 MM F/2.8L USM

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image
image

Tele zoom dla najbardziej wymagających

Seria L (Luxury) to elita zaawansowanych obiektywów Canon, zaprojektowana i zbudowana pod kątem potrzeb najbardziej wymagających zawodowców. Obiektywy wyróżniają się najwyższą spotykaną jakością optyki, wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie, a wewnętrzne mechanizmy zrobiono z wytrzymałych metali. Są także odporne na złe warunki atmosferyczne i wstrząsy. Występują w kolorach jasno-szarym i czarnym, a na ich końcu umieszczona jest charakterystyczna, czerwona obwódka. W obiektywach tej serii stosowane są specjalne szkła fluorytowe, najlepiej redukujące współczynnik aberracji chromatycznej.

Przeznaczenie

Canon 70-200 mm f/2.8L EF USM to uznany obiektyw plenerowy, posiadający uszczelnioną na pył i wilgoć obudowę. Doskonale sprawdza się na sesjach portretowych i ślubnych z uwagi na fantastyczny efekt "odcięcia" głównego tematu od tła. Lubiany także przez fotografów przyrodniczych i sportowych dzięki długiej, zmiennej ogniskowej, ułatwiającej fotografowanie dynamicznych sytuacji. Dzięki jasnej przysłonie f/2.8 w całym zakresie ogniskowych sprawdzi się w słabych warunkach oświetleniowych.

image

Cechy i korzyści

Cichy i szybki silnik autofokusa USM

Obiektyw wysposażono w ultradźwiękowy silnik ustawiania ostrości USM, który działa wyjątkowo szybko, precyzyjnie a do tego bezgłośnie. Ponadto, umożliwia on ręczne doprecyzowanie ostrości bez konieczności przełączania się między trybem automatycznym i manualnym bez odsuwania aparatu od oka. Zwiększta to szanse na uchwycenie na fotografii tzw. decydującego momentu.

Solidna obudowa do pracy w plenerze

Konstrukcja obiektywu Canon 70-200 mm f/2.8L EF IS II USM, jak wszystkich obiektywów z serii L, uszczelniona jest przed wilgocią i pyłem. Umożliwa to bezpieczne fotografowanie w plenerze, nawet w trudnych warunkach pogodowych a także gwarantuje długą żywotność sprzętu.

Kontrastowe i wyraziste fotografie

Zaawansowana kontrukcja optyczna obiektywu składa się z 18 elementów rozmieszczonych w 15 grupach, co pozwala uzyskać jakość charakterystyczną dla profesjonalnych obiektywów.

Zastosowane 4 elementy UD (ultra nisko dyspersyjne) redukują występowanie aberracji a powłoki Super Spectra zapewniają wiernie odwzorowaną kolorystykę, precyzyjny balans kolorów i poprawę kontrastu. Redukują również efekty odbicia światła, tzw flary i duszki.

Kontrola głębi ostrości

Jasna przysłona f/2,8 (niezmienna w całym zakresie ogniskowych) umożliwia fotografowi kontrolę nad głębią ostrości i wyeksponowanie obiektu na pierwszym planie. 8-listkowa, okrągła konstrukcja przysłony pozwala uzyskać plastyczny obraz z miękko rozmytym tłem.

Kompatybilny ze wszystkimi aparatami Canon

Obiektyw pełnię swoich możliwości pokaże we współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami Canon. Będzie współpracował również z aparatami niepełnoklatkowymi o mniejszych matrycach APS-C. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego adaptera będzie kompatybilny również z bezlusterkowcami Canon M.

Obiektyw jest w 100% zgodny z telekonwerterami Canon 1.4x oraz 2x.

image

Dane techniczne:

Oznaczenia: L EF IS USM

Ogniskowa [mm]: 70-200

Kąt widzenia [stopnie]: 29–10; 19,30–7; 34–12 (poziomo, pionowo, po przekątnej)

Przysłona [f/]: 2,8

Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 2,8

Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 2,8

Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 32

Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 32

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 150

Stabilizacja: brak

Budowa: 18 elementów w 15 grupach

Skala odwzorowania: 1:6,25

Średnica filtra [mm]: 77

Waga [g]: 1310

Wymiary (średnica x długość) [mm]: 84,6 x 193,6

Bagnet: Canon EF

Zestaw zawiera

  • obiektyw
  • osłona na bagnet
  • zaślepka obiektywu
image
Stan Powystawowy
Kod producenta 3044C005AA
Producent Canon
Model EF 70-200 mm F 2.8 L IS III USM
Waga produktu 1480
Głębokość produktu 19.9
Stabilizacja tak
Mocowanie Canon EF
Ogniskowa 70-200 mm
Przysłona f/2.8
Typ ogniskowania zmiennoogniskowe (zoom)
Typ obiektywu teleobiektyw
Ustawianie ostrości autofocus
Średnica filtra 77
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 2.5
Obiektyw do matryc APS-C, pełna klatka
Minimalny dystans ostrzenia 120
The Signature Of The
Email
Ask a question