• NAWIGACJA TOMTOM GO 6250 PROFESSIONAL EU TIR HIT!

No goods
1699.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

NAWIGACJA TOMTOM GO 6250 PROFESSIONAL EU TIR HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany jest w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Nawigacja TomTom GO Professional 6250

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Poznaj TomTom GO Professional 6250 — profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów. Z łatwością wyznaczysz spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego.

Sprawdź, jak produkt wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali

Nawigacja TomTom GO Professional 6250 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 6” i rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

image
image

Mapy TomTom

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO Professional 6250 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania (71%), Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia (43%), Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Rumunia (98%), San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja (92%), Ukraina (45%), Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

System operacyjny TomTom

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji. Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO Professional 6250, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.*

image

Dane techniczne:

Mapy

Europa

Okres licencji map

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Funkcje nawigacji

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Informacje o fotoradarach

Informacje o korkach

Komunikaty głosowe

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości

Wyznaczanie trasy

Tryb ciężarowy

Widok skrzyżowań w 3D

Widok terenu 3D

Zgodność z Siri i Google Now

Pamięć wbudowana

16 GB

Typ wyświetlacza

Dotykowy, pojemnościowy

Przekątna wyświetlacza

6"

Rozdzielczość wyświetlacza

800 x 480 px

Moduł Bluetooth

Wbudowany

Czytnik kart pamięci

Karty microSD

Złącza

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Micro USB - 1szt.

Gniazdo kart SIM - 1 szt.

Źródło zasilania

Wbudowany akumulator

Zapalniczka samochodowa

Dodatkowe informacje

Obsługa nawigacji za pomocą głosu

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Wbudowany moduł Wi-Fi

Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty sim

Wysokość

106 mm

Szerokość

163 mm

Grubość

19 mm

Waga

262 g

Kod producenta 1PL6.002.13
Model Go Professional 6250
Przekątna ekranu 6
Szerokość produktu 16.29
Wysokość produktu 10.56
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1
The Signature Of The
Email
Ask a question