• NAWIGACJA CIĘŻAROWA GARMIN LGV700 DEZL EUROPA HIT!

No goods
1499.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

NAWIGACJA CIĘŻAROWA GARMIN LGV700 DEZL EUROPA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Nawigacja Garmin Dezl LGV700 MT-D Europa

Garmin Dezl LGV700 to urządzenie nawigacyjne z czytelnym, 7-calowym wyświetlaczem przeznaczone dla samochodów ciężarowych. Świetnie sprawdzi się szczególnie na długich trasach. Nawigacja wyznaczy trasę na podstawie rozmiarów i masy pojazdu, a na ekranie urządzenia pojawi się wyraźny podgląd drogi do przebycia. Dzięki dokładnym mapom Europy z darmowymi aktualizacjami, przystosowanym dla pojazdów wielkogabarytowych, bez problemu trafisz do celu, a załadunek dowieziesz na czas.

Ponadto, nawigacja Dezl LGV700 oferuje dużo opcji, które w znaczny sposób ułatwią kierowcy zarówno wyznaczanie trasy i jazdę, jak również poszukiwanie odpowiedniego miejsca na postój i planowanie przerw. Dane z serwisu Truck Parking Europe ułatwią znalezienie parkingu na trasie, natomiast fabrycznie wgrany katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services ułatwi Ci znalezienie miejsca postojowego.

Duży wyświetlacz o przekątnej 7 cali

Nawigacja Garmin Dezl LGV700 została wyposażona w jasny, wyraźny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7 cali. Ułatwia on korzystanie z urządzenia nawigacyjnego i umożliwia jego intuicyjną obsługę.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

image
image

Wyznaczanie tras dla ciężarówek i alerty dla kierowców

Po wprowadzeniu do urządzenia profilu ciężarówki, podając jej wysokość, masę, długość, szerokość i ewentualne przewożone materiały niebezpieczne, nawigacja Garmin Dezl LGV700 znajdzie najlepsze trasy dla ciężarówki i ładunku*. Jeśli jedziesz w nieznanym terenie, sprawdź trasy dla ciężarówek, z których korzystają inni kierowcy, aby podnieść swoją świadomość sytuacyjną. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują m.in. o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach prędkości i przejazdach kolejowych.

Dołączony do zestawu przewód z odbiornikiem komunikatów drogowych DAB jest gotowy do użycia i zapewnia aktualne i dokładne informacje o warunkach na drodze. Dzięki niemu można omijać wypadki, roboty drogowe i inne przeszkody.

Łączność Wi-Fi i synchronizacja ze smartfonem

Dzięki wbudowanej w urządzenie Garmin Dezl LGV700 łączności Wi-Fi możesz z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera. Komunikaty na ekranie informują o dostępności nowych aktualizacji.

Dodatkowe korzyści czekają na Ciebie po sparowaniu nawigacji z Twoim smartfonem. Wbudowana technologia Bluetooth pozwala na synchronizację zgodnego smartfona z urządzeniem nawigacyjnym w celu nawiązywania połączeń bez odrywania rąk od kierownicy. Wystarczy również, że pobierzesz aplikację Garmin Drive, aby uzyskać dostęp do aktualnych* informacji o ruchu drogowym, pogodzie i cenach paliw. Dodatkowo możesz uzyskać dostęp do kamer drogowych photoLive, jeśli są dostępne. Aplikacja Garmin Drive umożliwi Ci również podgląd Twoich wiadomości tekstowych i innych powiadomień* ze smartfona, na ekranie urządzenia nawigacyjnego.

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Asystent głosowy urządzenia Dezl LGV700 reaguje na polecenia głosowe, dzięki czemu nie trzeba odrywać rąk od kierownicy i można skupić wzrok na drodze.

image

Dane techniczne:

Wyświetlacz

7 cali, 1024 x 600 pikseli

Sterowanie

dotykowe poprzez wyświetlacz

Rodzaj pamięci

karta pamięci

Funkcje GPS:

Wydawca mapy

Garmin City Navigator NT

Zainstalowane mapy

Europy

Profile tras

dla samochodów ciężarowych, dla samochodów osobowych

Wizualizacja mapy

dwuwymiarowa, trójwymiarowa

Nawigacja głosowa

tak

Informacje dodatkowe:

Czytnik kart pamięci

microSD, microSDHC, microSDXC

Bluetooth

tak

Złącze USB

tak

Wyjście słuchawkowe

tak

Funkcje dodatkowe

Garmin Real Directions, TripAdvisor

Parametry fizyczne:

Kolor obudowy

czarny

Wymiary (szer. x wys. x głęb.)

17,7 x 10,6 x 1,9 cm

Waga

240 g

Zasilanie

akumulator litowo-jonowy

Stan Nowy
Marka Garmin
Rodzaj ciężarowa
Model LGV700 DEZL
Dostawca map Garmin City Navigator NT (2)
Przekątna ekranu 7
Aktualizacja mapy dożywotnio
Mapy w zestawie Europa
The Signature Of The
Email
Ask a question