• Kosiarka akumulatorowa Einhell RASARRO 36/38 38 cm

No goods
1199.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Kosiarka akumulatorowa Einhell Rasarro 36/38

STAN: NOWA - POWYSTAWOWA

Posiada lekko uszkodzony kosz

Zdjęcia REAL prezentują dokładny stan przedmiotu

image

Kosiarka akumulatorowa Einhell Rasarro jest idealnym pomocnikiem do pielęgnacji trawników – wyposażona w „Brushless Energy” i zalecany do 450 m². Dwa akumulatory systemu 4,0 Ah dostarczają energii, trzy diody LED wskazują poziom napełnienia. Akumulatory nadają się do wszystkich urządzeń PXC. 6-stopniowa regulacja wysokości cięcia (25-75 mm), szerokość cięcia 38 cm oraz grzebień do koszenia bez krawędzi pomagają kosić. Highwheeler posiada duże, duże koła, które nie delikatnych powierzchni. Komfortowa praca dzięki ergonomicznemu uchwytowi i teleskopowej, składanej wręgi prowadzącej ze stabilnego aluminium. Wbudowany uchwyt. Zbierak trawy (45l) posiada wskaźnik poziomu. Zakres dostawy obejmuje 2 akumulatory, ładowarkę (PXC-Twincharger) i klin.

image

Kosiarka akumulatorowa Einhell do trawy Rasarro pracuje mocno i bezprzewodowo przez zielony – pod każdym kątem w ogrodzie. RASARRO zalecany jest do trawników o powierzchni do 450 m2 – zasilany dwoma mocnymi akumulatorami Power X-Change 4 Ah.

Pasujące akumulatory Power X-Change do obsługi urządzenia RASARRO wchodzą w zakres dostawy. Wysokiej jakości akumulatory litowo-jonowe Power X-Change mogą być używane we wszystkich urządzeniach marki Einhell z innowacyjnej serii systemów.

Dzięki Einhell Power X akumulatorki można w mgnieniu oka naładować. System szybkiego ładowania Power X-Change wchodzi w zakres dostawy. Wskaźnik poziomu napełnienia za pomocą trzech diod LED pokazuje w każdej chwili dostępne rezerwy energii.

Mocna, bezprzewodowa i wydajna!

Kosiarka akumulatorowa Einhell RASARRO wyposażona jest w przyjazne dla trawnika, duże koła. Kosz na trawę o pojemności 45 litrów posiada wskaźnik poziomu napełnienia. Grzebień trawnikowy umożliwia koszenie blisko krawędzi. RASARRO polecany jest do trawników o powierzchni do 450 m² – zasilany dwoma akumulatorami Power X-Change 4,0 Ah.

image

Dzięki „Brushless Energy” – z bezszczotkowym silnikiem elektrycznym – kosiarka akumulatorowa pracuje mocno i bez mechanicznego zużycia silnika przez rodzimą zieleń. Pojemnik na trawę o pojemności 45 litrów posiada wskaźnik poziomu napełnienia.

6-stopniowa centralna regulacja wysokości cięcia od 25 do 75 mm przy szerokości cięcia 38 cm można dostosować do indywidualnych potrzeb projektowych. Grzebień umożliwia koszenie nawet blisko krawędzi przy użyciu kosiarki.

Koła są wyposażone w duże koła chroniące trawnik. Praca bez zmęczenia zapewnia ergonomicznie ukształtowany obszar uchwytu. Zintegrowany uchwyt do noszenia ułatwia transport. W zakres dostawy wchodzi klin do mulczowania.

Teleskopowa prowadnica o regulowanej wysokości można indywidualnie dopasować do użytkownika. Uchwyt jest składany do praktycznego przechowywania kosiarki z akumulatorem. Wykonana z aluminium, prowadnica jest lekka, a mimo to stabilna.

image

Dane techniczne:

Waga    19,700 kg

Wymiary    86,00 × 45,00 × 43,50 cm

Typ zasilania    akumulatorowe

Napięcie zasilania [V]    36

Typ baterii    Li-Ion

Ilość baterii w zestawie    2

Pojemność baterii [Ah]    2×4.0

Ładowarka w zestawie    tak

Ilość baterii zasilających    2

Rodzaj silnika    Bezszczotkowy

Wskaźnik naładowania baterii    tak

Szerokość koszenia - ostrze [cm]    38

Ustawienie wysokości koszenia    centralne, 6 poziomów

Zakres regulacji wysokości koszenia [mm]    25-75

Pojemność pojemnika [L]    45

Obudowa kosza na trawę    tworzywo sztuczne

Zalecana powierzchnia robocza [m2]    do 450

Łagodny start    tak

Szybki stop    tak

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta 3413180
Marka Einhell
Seria Rasarro
Informacje dodatkowe ładowarka w zestawie
Kosz z koszem
Pojemność kosza 45
Regulacja wysokości koszenia z regulacją
Zakres regulacji wysokości koszenia 2.5-7.5
Szerokość koszenia 38
Napięcie akumulatora 18
Pojemność akumulatora 4
Czas ładowania 1
Wydajność koszenia 450
Waga narzędzia 15.5
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 16
Emisja hałasu 98
The Signature Of The
Email
Ask a question