• Konwerter filmów 8mm i super 8 mm Kodak REELS NOWY! NIE PRZEGAP OKAZJI!

1799.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
image

Skaner filmów 8mm i super 8mm Kodak REELS

czarny, 5" ekran LCD, rozdzielczość 8MP

NOWY EGZEMPLARZ W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM

OBNIŻONA CENA! DARMOWA I NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!

image
image

Od przestarzałego do cudownego

Uchwyć minione lata w zapierających dech w piersiach szczegółach dzięki skanerowi Kodak REELS. Ten automatyczny konwerter filmów przekształca nadgryzioną zębem czasu taśmę 8 mm w cyfrowy plik MP4 możliwy do oglądania na wszystkich popularnych obecnie urządzeniach elektronicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym archiwistą, nostalgicznym ojcem rodziny, czy babcią, nie ma lepszego sposobu na zachowanie starych wspomnień na zawsze. Przełomowy interfejs firmy KODAK jest nie tylko szybki i prosty w obsłudze, ale także świetny

Klatka po klatce

W pełni zautomatyzowany skaner z matrycą o rozdzielczości 8,08 megapiksela rejestruje obrazy z wyjątkową wyrazistością, kontrastem, szczegółowością i dokładnością kolorów, co skutkuje najlepszymi możliwymi cyfrowymi plikami wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p [brak dźwięku] | Użyj dostarczonego micro USB, aby przesłać skany do komputera, laptopa, telewizora Smart TV lub innego urządzenia w celu natychmiastowego wyświetlenia na dużym ekranie

Kompatybilny

Skaner KODAK REELS konwertuje taśmy filmowe na cyfrowe pliki MP4, co ułatwia oglądanie ich przez cały czas. Ten wszechstronny, adaptacyjny skaner akceptuje szeroką gamę rozmiarów kołowrotków od 7,6 cm do 23 cm.

Wystarczy załadować filmy 3", 5", 7", 8" lub 9" na uniwersalną rolkę i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wysłać materiał bezpośrednio na kartę SD [brak w zestawie] — bez użycia komputera ani dodatkowego oprogramowania.

Kompaktowy i stylowy

Nasza lekka, przenośna przeglądarka filmów o wymiarach 12,4 x 8,4 cala została specjalnie zaprojektowana z myślą o łatwym transporcie i zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do podawania, nagrywania i zapisywania filmów za pomocą jednego wygodnego urządzenia.

image
image

Konwerter Kodak REELS zapewnia prostą nawigację po intuicyjnym interfejsie i bardzo duży ekran podglądu

Nie znasz się na technologii? Nie martw się!

Wszystko to daje Ci niesamowitą wygodę korzystania z naszego urządzenia typu "wszystko w jednym". Po prostu załaduj stary film do uniwersalnej szpuli, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zapisz filmy sprzed dziesięcioleci na dowolnej karcie SD/SDHC (brak w zestawie) w ciągu kilku minut.

Duży czytelny wyświetlacz

Nagrywaj, konwertuj i odtwarzaj filmy na żywo, oglądaj nagrania zapisane na kartach SD, zmieniaj ustawienia i poruszaj się po różnych opcjach skanowania i edycji za pomocą dużego, 5-calowego wbudowanego interfejsu LCD | Duże, łatwe do odczytania przyciski pozwalają szybko powiększać, wyrównywać kadr, wybierać typ filmu i dostosowywać ekspozycję, ostrość i odcień bez konieczności korzystania z zewnętrznego sprzętu do edycji.

Możesz nawet podłączyć się bezpośrednio do telewizora z dużym ekranem, aby na bieżąco odtwarzać materiał.

Zestaw zawiera:

  • 7-calową pustą rolkę na filmy
  • adaptery szarej i czerwonej szpuli,
  • przewód zasilający AC/DC
  • kabel micro USB
image
Stan Nowy
Kod producenta RODREELSEU
Producent Kodak
Model RODREELS
Interfejs USB
Stan opakowania otwarte (2)
The Signature Of The
Email
Ask a question