• Konsola Nintendo New 2DS XL SUPER OKAZJA

Brak towaru
669.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

Zapraszamy Państwa do udziału w aukcji:

Konsola Nintendo New 2DS XL

Stan: Powystawowy - obniżona cena!

Otwarte opakowanie

Posiada lekkie ślady użytkowania widoczne na zdjęciach!

Lepsze sterowanie z nowym Control Stick i tylnymi przyciskami

Nowy kontroler C Stick, umiejscowiony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia bardziej precyzyjne sterowanie. Przybyły również przyciski ZR i ZL, na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te dwie nowe ulepszenia sterowania konsolą, których użyjesz np. przy grze w Monster Hunter 4 Ultimate lub surfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski posłużą do przełączania między zakładkami lub powiększenia strony.

Bardziej wykonny procesor

Pod obudową kieszonkowej konsoli New Nintendo 2DS XL ukrywa się bardziej wykonny procesor, który umożliwia grę w bardziej wymagające gry, puszczanie filmików, szybsze pobieranie i używanie Miiverse oraz gładsze przejścia przy przełączaniu między programami i grami.

Ciesz się swoimi ulubionymi Nintendo DS i 3DS grami

Nie bój się, że stracisz swoje ulubione tytuły Nintendo DS. New Nintendo 2DS XL jest kompatybilne i można praktycznie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi zagrać w trybie 2D. Tak samo można na New Nintendo 2DS XL włączyć wszystkie tytuły dla Nintendo 3DS, z możliwością przeniesienia danych ze starszej wersji konsoli na nową.

Nastaw sobie konsolę po swojemu

Tak jak u poprzednich systemów z serii 3DS, również New Nintendo 2DS XL umożliwia poprawianie wyglądu menu podstawowego za pomocą szerokiej palety tematów. Theme Shop oferuje zakup mnóstwa różnych designów, między którymi nie brakuje np. Maria, Zeldy i wielu innych. Niektóre tematy mają nawet własną muzykę i efekty dźwiękowe!

Wsparcie dla amiibo

Kiedy przystawisz figurkę amiibo do czytnika NFC, umieszczonego poniżej ekranu, wtedy figurka nawiąże połączenie z konsolą, wprowadzając ciekawe funkcje. Pamiętaj, że figurki amiibo są kompatybilne z wybranymi grami Nintendo.

image
image

Specyfikacja

  • Platforma :Nintendo 2DS
  • Dysk twardy :Brak
  • Procesor [MHz] :ARM11 MPCore Quad Core 268MHz
  • Pamięć RAM [MB] :256
  • Inne :Wbudowany czytnik NFC dla kart Czytnik figurek amiibo

Komunikacja

  • WiFi :802.11 b/g
  • NFC :Tak
image
image
image
image
Stan Powystawowy
Kod producenta NI3H97240
Producent Nintendo
Wersja konsoli New 2DS XL
Stan opakowania oryginalne
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie