• Kierownica FlashFire Pace Wheel and Pedals PS4

Brak towaru
599.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru
image

Zapraszamy Państwa do udziału w aukcji:

Pace Race Wheel and Pedals (PS4)

Stan: Nowy, powystawowy - obniżona cena!

Opis przedmiotu:

Oficjalnie licencjonowane Pace Wheel zostało zaprojektowane specjalnie dla PlayStation 4, aby dać ci dodatkową przewagę, aby pokonać nawet najtrudniejszych przeciwników. Wbudowane silniki przenoszą wibracje z toru wyścigowego bezpośrednio na kierownicę i dają poczucie akcji w tobie i wokół ciebie (jeśli gra, w którą grasz, obsługuje funkcje wibracji), a ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort bez zmęczenia podczas długiego grania sesje.

Wykorzystując innowacyjną, najnowocześniejszą technologię Hall Sensor, oficjalnie licencjonowaną kierownicę Sony PlayStation 4 Pace Wheel, zapewnia najwyższą precyzję w grach wyścigowych. Wyposażone w regulowane kąty nachylenia kół i solidny zacisk stołowy, z wyjątkową opcją przechowywania pod stołem, Pace Wheel nie tylko zapewnia realistyczne wrażenia z jazdy, ale także zapewnia naturalną wygodną pozycję wyścigową. W przeciwieństwie do innych kół, które wykorzystują konwencjonalne rezystory, które mogą z czasem ulec erozji, a także są podatne na operacyjne martwe strefy, Pace Wheel wykorzystuje zupełnie nową technologię czujnika Halla oferującą magnetyczną bezkontaktową mechanikę koła. Nie tylko zapewnia to praktycznie zerowe zużycie, ale także czujnik Halla zapewnia precyzyjne sygnały cyfrowe, które zapewniają lepszą czułość i dokładność operacji. Strefy martwe również należą do przeszłości, ponieważ czujnik Halla zapewnia spójną synchronizację w porównaniu z konwencjonalnymi rezystorami. <P <Samo koło oferuje sterowanie w dwóch osiach z 12 przyciskami akcji wraz ze sprzężeniem zwrotnym wibracji (dla obsługiwanego oprogramowania), obrót o 270 stopni i regulację wrażliwość.

Oprócz wysokiej jakości decku sterującego, Pace Wheel jest również wyposażony w w pełni regulowany zestaw pedałów. Wyposażony w antypoślizgowe uchwyty na podstawie, dzięki czemu można ich używać na wszystkich typach podłóg, zestaw pedałów oferuje 3 pozycje płyty podstawy (prawa, lewa, środkowa). Nieużywaną płytę podstawy można również złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

image
Stan Nowy
Kod producenta 000
Producent Flashfire
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie