• KOLUMNY KLIPSCH R-41PM BLUETOOTH BLACK OKAZJA HIT!

No goods
1449.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

KOLUMNY KLIPSCH R-41PM BLUETOOTH BLACK OKAZJA HIT!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

G W A R A N C J A 24 MIESIĄCE! DARMOWA DOSTAWA KURIEREM!

image
image

Aktywne głośniki Klipsch R-41PM

Klipsch R-41PM to aktywne kolumny głośnikowe z serii Reference Powered, w których producent wykorzystał sprawdzone rozwiązania techniczne oraz nowoczesne technologie. Pozwoliło to osiągnąć niepowtarzalny charakter brzmienia dźwięku pochodzącego z rożnych źródeł, bez konieczności wykorzystywanie dodatkowych wzmacniaczy, czy amplitunerów.

Duże zainteresowanie kolumnami, w których jest wbudowany wzmacniacz przyczyniło się do powstania R-41PM Reference. Od teraz wystarczy odtwarzacz płyt, sieciowy odtwarzacz muzyki, gramofon, telewizor, czy nawet smartfon lub tablet, by cieszyć się wysoką jakością odtwarzanego dźwięku. Kolumny można połączyć ze źródłem za pomocą przewodu lub bezprzewodowo poprzez moduł Bluetooth.

Wysokiej jakości kolumny podstawkowe

Podstawkowe kolumny głośnikowe Klipsch R-41PM dynamicznie dopasuje się do możliwości słyszenia niższych częstotliwości. Opcja ta była dotychczas dostępna jedynie z amplitunerami audio/wideo i wymagała bardziej rozbudowanego systemu audio. Od teraz do uzyskania potężnego basu niezależnie od poziomu głośności odsłuchu, wystarczą Ci tylko R-41PM i źródło muzyki.

Indywidualne wzmacniacze o ultra niskim poziomie szumów zastosowane w tym modelu zaprojektowano tak, by maksymalnie zwiększyć wydajność systemu. Takie rozwiązanie pozwoliło wyeliminować potrzebę zewnętrznego wzmocnienia, a tym samym pozwoliło ograniczyć koszty i zaoszczędzić miejsce.

image
image

Nowoczesny wygląd, kompaktowe rozmiary

Klipsch R-41PM mają niewielki rozmiary, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się na biurku, czy półce z powodzeniem zastępując bardzie rozbudowane systemy audio. Te podstawkowe kolumny poza niesamowitym dźwiękiem oferują także stylowe wykończenie. Sprawia to, że idealnie sprawdza się zarówno w biurze, jaki i w niewielkiej sypialni, czy salonie.

Co więcej, pilot umożliwia łatwy dostęp do funkcji, takich jak wybór źródła, sterowanie ścieżkami i odtwarzanie/pauza, dzięki czemu nawet nie musisz rosząc się z łóżka aby zarządzać odtwarzaniem. Natomiast jeśli potrzebujesz więcej basu do kolumn R-41PM z łatwością podepniesz subwoofer (do kupienia osobno).

Dane techniczne:

Rodzaj głośnika

Kolumna podstawkowa

Typ głośnika

Aktywny

Moc RMS

70 W

Konstrukcja głośnika

Dwugłośnikowa

Bass-reflex

Łączność przewodowa

Łączność bezprzewodowa

Wbudowany wzmacniacz

Pasmo przenoszenia

76 Hz - 26 kHz

Skuteczność

103 dB

Funkcje dodatkowe

Sterowanie dźwiękiem za pomocą smartfonów

Technologia Tractrix Horn

Zasięg: 10 m

Łączność Bluetooth

Kolor kolumn

Czarny

Wysokość

245 mm

Szerokość

150 mm

Głębokość

195 mm

Waga

8,6 kg

Stan Nowy
Kod producenta R-41PM
Marka Klipsch
Kolor czarny
Rodzaj półkowe
Model R-41PM
Moc znamionowa RMS 70
Konstrukcja dwudrożne
The Signature Of The
Email
Ask a question