• KOLUMNY DALI OBERON 5 BLACK PARA OKAZJA HIT!

No goods
3099.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
image

KOLUMNY DALI OBERON 5 BLACK PARA OKAZJA HIT!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać ryski.

Zestaw oferowany w opakowaniu zastępczym, kompletny.

image
image

Dali Oberon to przełom: to pierwsze kolumny, które zawierają opatentowaną przez Dali technologię SMC, drastycznie redukującą nieliniowe zniekształcenia magnetyczne - dzięki czemu można usłyszeć ulubioną muzykę w sposób, jaki nigdy wcześniej nie słyszałeś. Dzięki nowym, ponadwymiarowym głośnikom wysokotonowym, głośnikom niskotonowym o szerokim rozproszeniu i efektownym duńskim projektowaniu obudów, Oberon wyznacza nowe standardy dla niedrogich głośników audiofilskich. Czas odkryć na nowo magię muzyki.

Po prostu lepszy dźwięk

Oberon to pierwsze głośniki klasy podstawowej, które umożliwiają radykalną redukcję zniekształceń powodowanych przez konwencjonalne przetworniki, miedzy innymi dzięki zastosowaniu unikalnej technologii SMC (Soft Magnetic Compound) opracowanej przez firmę DALI. Ta technologia, w połączeniu z nowym 29 milimetrowym tweeterem o miękkiej kopułce, dużymi membranami z włókna drzewnego opracowanymi przez DALI oraz sztywnymi obudowami z tworzywa MDF, tworzy serię głośników, które dostarczają dźwięk z dowolnego źródła dokładnie tak, jak stworzył je artysta.

Idealny punkt odsłuchu

Łącząc wygodę w najnowocześniejszymi rozwiązaniami inżynieryjnymi, seria OBERON oferuje także uniwersalnie umiejscowiony w przestrzeni idealny punkt odsłuchu, przez co głośniki nie muszą być skierowane w stronę słuchacza, by zapewnić czysty i dobrze zintegrowany dźwięk za każdym razem, w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Magnesy z systemem Linear Drive

Nowy, innowacyjny, rozwijany we własnym zakresie, korzystający z technologii SMC system magnesów Linear Drive eliminuje cztery czynniki zniekształcające w systemie napędowym głośników: prądy wirowe, histerezę, zmiany strumienia i indukcyjność cewki głośnikowej.

Technologia SMC

Zaawansowana technologia miękkiego materiału magnetycznego (SMC) eliminuje zmiany mocy strumienia w szczelinie magnesu. W rezultacie redukuje ona zniekształcenia do minimum, w porównaniu z konwencjonalnymi głośnikami.

image

Dane techniczne:

Zakres częstotliwości (±3 dB): 39 - 26 000 Hz

Czułość (2,83V/1m): 88 dB

Impedancja nominalna: 6 Ω

Maksymalne SPL: 108 dB

Rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 150 W

Częstotliwość zwrotnicy: 2 400 Hz

Typ: 2-drożny

Przetwornik wysokotonowy: 1x 29 mm miękka kopułka

Przetworniki niskotonowe: 2x 5¼"

Typ obudowy: Bass reflex

Częstotliwość strojenia Bass Reflex: 43 Hz

Wejścia: pojedyncze

Zalecane umiejscowienie: podłoga

Zalecana odległość tylnej strony głośnika od ściany: 15 - 80 cm

Waga netto: 10.80 kg

Wymiary produktu: 162 x 830 x 283 mm

Kod producenta Oberon 5 blk
Model Oberon 5
Moc znamionowa RMS 150
The Signature Of The
Email
Ask a question