• JACUZZI EASY ZONE SPA 4-6 OSOBOWE BROWN OKAZJA!

No goods
1249.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

JACUZZI EASY ZONE SPA 4-6 OSOBOWE BROWN OKAZJA!

Sprzęt nowy, odpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Dmuchana wanna to produkt niezwykle wszechstronny, można się nią rozpieszczać i rozpieszczać bezpośrednio w zaciszu własnego domu, odwracając uwagę od codziennego stresu, wykorzystać ją jako podgrzewane SPA w najchłodniejsze dni lub wykorzystać jako orzeźwiający basen na upalne letnie dni.

Przetłumaczone z języka Włoskiego.

Z panelu sterującego zainstalowanego na krawędzi wanny można w bardzo prosty sposób sterować zintegrowaną pompą podgrzewającą wodę do 38°C z szybkością około 1-2°C/h, można również uruchamiać i regulować dysze do hydromasażu i nadmuchiwanie wanny

image
image

Zbiornik jest wykonany z laminowanego PVC o grubości 0,6 mm i jest wystarczająco duży, aby pomieścić maksymalnie cztery osoby i pomieścić do 1000 litrów wody. Dno SPA gwarantuje duży komfort, jaki dają dwie warstwy laminowanego PVC, pomiędzy którymi umieszczono warstwę pianki EVA FOAM, miękkiej i wygodnej. Specjalny otwór odpowietrzający znajdujący się w dnie zbiornika zapobiega niepożądanemu pęcznieniu, które mogłoby zdeformować podstawę zbiornika.

Zintegrowana pompa zapewnia dużą wygodę, w rzeczywistości nie zajmuje dodatkowej przestrzeni na zewnątrz wanny, jest łatwo dostępna w celu wykonania czynności konserwacyjnych i jest bardzo cicha, co czyni ją wyróżniającym się elementem tego nadmuchiwanego SPA.

image
image
image
Kod producenta 000
Pojemność 1000
Producent EASY ZONE
The Signature Of The
Email
Ask a question