• HIT! Slider z wółkna węglowego 40cm Zecti

No goods
1 751,60 Kč
Enter your email
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Slider do lustrzanek z wółkna węglowego Zecti

16 cali, 40 cm, gwint 1/4

EGZEMPLARZ NOWY POWYSTAWOWY W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM- Opakowanie zostało otwarte w celu ekspozycji. Urządzenie nie było używane.

OFERUJEMY DARMOWĄ WYSYŁKĘ!

image
image

Przenośny rozmiar 15,7 cala, lekki 21,16 uncji, jest wyposażony w odporną na zarysowania torbę transportową, jest idealny do spakowania do plecaka lub bagażu, aby podróżować w dowolne miejsce.

Suwak śledzenia kamery ma cztery precyzyjne łożyska i system szyn z podwójnym włóknem węglowym, który zapewnia dobrą stabilność i płynny, cichy ruch. Można go podłączyć do sprzętu fotograficznego ogólnego przeznaczenia, takiego jak przeguby kulowe.

image
image

Uniwersalne gwinty 0,2 w złączu do montażu aparatu DSLR lub głowicy kulowej, wiele otworów na 0,2 cala i 0,4 cala na obu końcach, w środku i pod suwakiem dla wielu opcji montażu.

Przesuwny stojak do wielu potrzeb , takich jak umieszczenie go na ziemi, aby uzyskać proste ujęcia poziome, umieszczenie go pionowo w poziomie lub przechylenie na statywie.

image
image

Suwak śledzący może być używany na dowolnej powierzchni ze zdejmowanymi i regulowanymi nogami oraz antypoślizgowymi gumowymi nóżkami i nadaje się do precyzyjnego dostrajania z poziomem pęcherzyków.

Specyfikacja:

Materiał: Obciążenie włóknem węglowym: 11,0 funta. Rozmiar produktu: 16 339 x 5 197 x 2 559 cali. Rozmiar opakowania: 17 323 x 5 906 x 1 969 cali Zastosowanie do sprzętu: do lustrzanek cyfrowych, kamer wideo, DV itp. Aplikacja do funkcji: nagrywanie wideo do filmów, ceremonii, ślubów, zbierania wiadomości itp.

Zawartość Paczki:

  • 1 suwak śledzenia kamery.
  • 1 walizka transportowa.
image
Stan:
Powystawowy
Kod producenta:
4335045140
Marka:
Zecti
Kolor:
czarny
Rodzaj:
slider
Model:
Carbon Camera Slider
The Signature Of The
Email
Ask a question
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.