• Dysk zewnętrzny SSD Samsung T7 Touch 2TB GW FV HiT

No goods
1249.00
Enter your email
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Dysk przenośny SSD Samsung T7 Touch 2TB

STAN: NOWY - POWYSTAWOWY

image

Przenośny dysk SSD Samsung T7 Touch 2TB

Niezależnie od tego, czy przenosisz gry, filmy, czy poufne pliki, niewielki przenośny dysk SSD Samsung T7 Touch zapewni Ci prędkość i bezpieczeństwo. Jest kompatybilny m.in. z urządzeniami PC, Mac i Android czy konsolami do gier. W skład zestawu wchodzą kable USB Typu-C oraz USB Typu-C do USB Typu-A, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Miej dostęp do swoich plików zawsze i wszędzie.

image

Przesyłaj dane błyskawicznie

Za sprawą niezwykłej szybkości złącza USB 3.2 Gen2 dostępnego na T7 Touch, przesył ogromnych plików trwa zaledwie kilka sekund. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości odczytu/zapisu sekwencyjnego wynoszących odpowiednio nawet 1050/1000 MB/s. T7 Touch wyposażono też w diodę LED, która sygnalizuje, jaki proces aktualnie przeprowadza dysk.

image

Solidna konstrukcja

SSD, czyli dysk półprzewodnikowy, to urządzenie pozbawione jakichkolwiek elementów ruchomych. Wytrzymała metalowa obudowa zabezpiecza umieszczony wewnątrz sprzęt, chroniąc zapisane dane przy upadkach z wysokości nawet 2 metrów.

Co ważne, T7 Touch rozmiarem niewiele odbiega od karty kredytowej, waży 58 gramów, a jego solidny, aluminiowy, jednoelementowy korpus wygodnie układa się w dłoni.

image

Zabezpiecz dotykiem

Chroń swoje prywatne pliki, nie rezygnując z wygody użytkowania. Wbudowane opcje zabezpieczeń T7 Touch wykorzystują szyfrowanie AES 256-bit, dając Ci także możliwość odblokowania urządzenia przy pomocy odcisku palca bądź hasła.

Aby ułatwić Ci ustawienie hasła i odcisku palca oraz aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T7 Touch wyposażono w udoskonalone oprogramowanie do komputerów PC i Mac. Z kolei w przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację mobilną.

image

Dane techniczne:

Typ dysku SSD

Pojemność 2000 GB

Format 2.5"

Interfejs USB 3.2 Typu C - 1 szt.

Prędkość odczytu (maksymalna) 1050 MB/s

Prędkość zapisu (maksymalna) 1000 MB/s

Dodatkowe informacje

  • Aluminiowa obudowa
  • 256-bitowe szyfrowanie danych AES
  • Ochrona danych za pomocą klucza dostępu
  • Czytnik linii papilarnych
  • Sprzętowe szyfrowanie
  • Kompatybilność z Windows i Mac OS

Kolor Czarny

Wysokość 8 mm

Szerokość 57 mm

Głębokość 85 mm

Waga 58 g

Kod producenta MU-PC2T0K/WW

image
Stan Powystawowy
Kod producenta MU-PC2T0K/WW
Producent Samsung
Model T7 Touch
Interfejs USB 3.1
Pojemność dysku 2000
Rodzaj dysku SSD
The Signature Of The
Email
Ask a question