• Dysk wewnętrzny SSD Transcend SSD370 256GB FV HIT

Brak towaru
249.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Brak towaru

Dysk SSD Transcend SSD370S 256GB

DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA!

GWARANCJA 12 MIESIĄCE

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: POWYSTAWOWE

image
image

Oszczędzanie energii. Szybki czas reakcji

Dyski SSD firmy Transcend oferują niezwykle dużą prędkość transferu, kompaktowy i lekka konstrukcję, wytrzymałość na wstrząsy i wibrację a także wspiera tryb DevSleep. Oznacza to, że możesz cieszyć się płynną, wolną od opóźnień pracę nawet gdy korzystasz z laptopa podczas dłuższej podróży. Dysk SSD370 zwiększa żywotność baterii notebooka, kiedy nie jest w użyciu dzięki pełnej obsłudze trybu SATA Device Sleep Mode. DevSleep oszczędza więcej energii niż obecne tryby oszczędzania energii, takie jak tryb czuwania poprzez całkowite wyłączenie interfejsu SATA. Z niezwykłym czasem reakcji poniżej 100 milisekund, można rozpocząć pracę na komputerze ponownie niemal natychmiast .

Sprawdź, jakiej pojemności potrzebujesz

Mimo powszechności serwisów streamujących filmy i muzykę, dyski twarde w komputerach zapełniają się w wyjątkowo szybkim tempie. Najnowsze gry wymagają coraz więcej gigabajtów, a do tego dochodzą kolejne łatki od producentów. Przed zakupem dysku warto więc zastanowić się na wyborem pojemności najlepszej do swoich potrzeb. Sprawdź ile miejsca zajmują system oraz gry na dyskach o poszczególnych pojemnościach i ile wolnego miejsca możesz przeznaczyć na nagrania wykonane kamerką sportową w jakości 4K 30 fps oraz fotografie w formacie *.jpg i jakości 12 megapikseli.

image
image

Ultra smukły. Ultra przenośny

SSD370 zsotal zaprojektowany w standardzie 2.5". Jego grubość wynosząca zaledwie 7 mm i niewielka waga sprawiają że idealnie pasuję do cienkich i lekkich notebooków, komputerów i dzisiejszych Ultrabooków. W celu zapewnienia najlepszego wyboru dotyczącego modernizacji komputera, dysk SSD370 posiada w zestawie 3,5" uchwyt. Wystarczy przykręcić dysk do uchwytu i cieszyć się nowym poziomem prędkości w komputerze PC.

Miej kontrole z SSD Scope

By utrzymać szybkie, wolne od błędów działanie dysku Transcend, zaawansowane oprogramowanie SSD Scope jest gotowe do pobrania i pracy z SSD370. SSD Scope pozwala na monitorowanie stanu zdrowia SSD370 z technologią S.M.A.R.T., umożliwia korzystanie z poleceń technologi TRIM z poziomu systemu operacyjnego po to aby pomóc zooptymalizować prędkość zapisu i wygodnie aktualizować firmware dysku, a wszystko to dzięki jednemu przyjaznemu użytkownikowi narzędziu. Transcend SSD370 oferuję system oczyszczania przestrzeni dyskowej z niepotrzebnych plików. Aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność dysku, wbudowany został system równoważenia zużycia i system korekcji błędów ECC co zapewnia dalszy niezawodny transfer danych.Oprogramowanie SSD Cope zawiera także wygodne narzędzie System Clone, aby pomóc w modernizacji istniejącego komputera w celu zwiększenia wydajności w prosty i szybki sposób

image
image

Dane techniczne:

Model SSD370S

Typ dysku SSD

Typ napędu Wewnętrzny

Format szerokości dysku 2,5'' (SFF)

Pojemność dysku 256GB

Waga 58 g

Prędkość odczytu 570 MB/s

Prędkość zapisu 320 MB/s

Wysokość 6.8 mm

Szerokość 100 mm

Głębokość 69.85 mm

Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) 40 K

Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) 40 K

Pozostałe parametry

  • Controller: TS6500
  • Obsługa SATA Device Sleep Mode (DevSleep)
  • Ultra cienki dysk (2.5", 7 mm)
  • ECC - Error Correction Code
  • System Clone Utility
  • Aktualizacja oprogramowania
  • Praca w temperaturze: od 0 do 70 stopni C

Interfejs dysku SATA III - 6 Gb/s

Prędkość obrotowa SSD

Materiał obudowy Aluminium

Format szerokości 2,5'' (SFF)

Stan Powystawowy
Kod producenta 760557832454
Waga (z opakowaniem) 0.15
Producent inny
Model 9055952992
Cechy dodatkowe S.M.A.R.T.
Interfejs SATA III
Pojemność dysku 256
Maksymalna prędkość odczytu 570
Maksymalna prędkość zapisu 320
Format dysku 2,5"
Seria 9055952992
Rodzaj kości pamięci MLC
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie