• Dysk wewnerzny NAS Toshiba NAS N300 12TB GW FV!

No goods
1199.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Dysk wewnętrzny NAS Toshiba N300 12TB

STAN: NOWY

image
image

ZAPROJEKTOWANY DLA NAS

Kontaktując się z producentami serwerów NAS, firma Toshiba dostrzega zapotrzebowanie na dyski o wysokiej niezawodności w celu obsługi nowoczesnych wymagań związanych z przechowywaniem i wyszukiwaniem danych, w tym przesyłaniem strumieniowym, tworzeniem kopii zapasowych i archiwizacją. Dysk, który może obsługiwać systemy multi-RAID z maksymalnie 8 dyskami twardymi, umożliwia niezawodne przechowywanie dużych ilości danych i dostęp do nich wielu klientom przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

ZINTEGROWANE CZUJNIKI RV

Zwykłe dyski twarde bez czujników RV mogą wpływać na wydajność wielokieszeniowego systemu NAS, generując wibracje typu „knock-on”. Dyski N300 zapewniają wysoką niezawodność, minimalizując efekty drgań dzięki zaawansowanej technologii sterowania i wykrywania. Wiele czujników wykrywa najmniejsze wstrząsy, a wbudowane czujniki RV kompensują również wibracje obrotowe - eliminując możliwość wibracji „odrzutu” w systemach konfiguracji NAS z wieloma wnękami.

image

NIEZAWODNA, ZAWSZE DOSTĘPNA PRACA

Systemy NAS w małych firmach lub środowiskach kreatywnych często wymagają jednoczesnego dostępu kilku użytkowników w różnych lokalizacjach. Dlatego dzisiejsze dyski NAS muszą zapewniać wysokie szybkości przesyłania danych oraz jednoczesne przesyłanie i pobieranie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferując wysoką niezawodność i skalowalność, dyski N300 osiągają max. Współczynnik obciążenia 180 TB/rok, do 3 razy większy niż w przypadku wygodnych dysków twardych do komputerów stacjonarnych.

WYSOKA TRWAŁOŚĆ I OCHRONA PRZED CIEPŁEM

Zastosowanie komponentów o wysokiej wytrzymałości jest jednym z powodów, dla których seria N300 oferuje lepszą trwałość niż inne konwencjonalne dyski twarde. Jednocześnie automatyczna regulacja prędkości wyszukiwania w celu zmniejszenia ciepła podczas pracy w wysokiej temperaturze dodatkowo poprawia wytrzymałość w wymagających sytuacjach.

image

WYSOKA PRĘDKOŚĆ W ŚRODOWISKU WIELODYSKOWYM

Wysoka wydajność i duża szybkość odczytu są możliwe przy dużym obciążeniu dostępu do danych wielu użytkowników dzięki buforowi danych o pojemności 512 lub 256 MB. Dzięki temu dysk jest odpowiedni dla małych firm i kreatywnych profesjonalistów poszukujących rozwiązań do obsługi dużych ilości danych w środowiskach NAS z wieloma RAID.

ZOPTYMALIZOWANA ALOKACJA PAMIĘCI PODRĘCZNEJ

Technologia Dynamic Cache firmy Toshiba, niezależny algorytm pamięci podręcznej z wbudowanym zarządzaniem buforem, optymalizuje alokację pamięci podręcznej podczas odczytu/zapisu, aby zapewnić wysoką wydajność wymaganą przez domeny czasu rzeczywistego.

image

Dane techniczne:

Producent Toshiba

Kod producenta HDWG21CUZSVA

Technologia CMR Tak

Model N300

Format 3.5''

Grubość 26.1 mm

Waga 770 g

Rodzaj dysku HDD

Pojemność dysku 12 TB

Interfejs SATA III (6 Gb/s)

Pamięć podręczna 256 MB

Prędkość obrotowa 7200 obr./min.

Nominalny czas pracy 1 mln godzin

image
Stan Nowy
Kod producenta HDWG21CUZSVA
Producent Toshiba
Model HDWG21CUZSVA
Cechy dodatkowe 0 - 65 °C, Serial ATA III
Interfejs SATA III
Pojemność dysku 12000
Rodzaj dysku HDD
Format dysku 3,5"
Seria N300
Pamięć podręczna 256
Prędkość obrotowa 7200 obr./min.
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.915
The Signature Of The
Email
Ask a question