• Dysk twardy Western Digital Black 8TB SATA III 3,5" WD8001FZBX

1499.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało

Dysk twardy Western Digital Black 8TB

STAN: NOWY

image
image

Wydajność i pojemność, które spełniają wymagania graczy

Pojemności do 10 TB sprawiają, że twarde dyski do gier WD_BLACK  umożliwiają pobranie najnowszych tytułów AAA przy jednoczesnym zapewnieniu gotowości do grania w klasyczne i ulubione gry. Nie gódź się na kompromisy w zakresie przechowywania swojej kolekcji gier. Przechowuj więcej i graj dłużej dzięki WD_BLACK.

image

Wydajność i pojemność do gier

Dysk WD_BLACK  został stworzony dla poprawy doświadczeń podczas gry na komputerze PC. Dostępny z wyjątkową pamięcią podręczną DRAM 256 MB  w modelach o większych pojemnościach, dysk twardy WD_BLACK jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, co umożliwia dłuższą grę i krótszy czas ładowania. Połącz dysk twardy WD_BLACK z dyskiem SSD WD_BLACK, aby uzyskać dwudyskową konfigurację, która zmaksymalizuje Twoje doświadczenia podczas gry i pozwoli na przechowywanie większej liczby ulubionych gier.

Wydajność podporządkowana Tobie

Dysk twardy WD_BLACK  zapewnia wysoką szybkość odczytu i przesyłania plików dzięki dużej pamięci podręcznej – nawet 256 MB  pamięci DRAM w modelach o dużej pojemności. Opracowana przez firmę Western Digital technologia dynamicznego buforowania w czasie rzeczywistym optymalizuje alokację pamięci podręcznej między cyklami odczytu i zapisu, podnosząc efektywność buforowania. Poświęć mniej czasu na ładowanie gry, a więcej na zwyciężanie.

Dwurdzeniowy procesor testowany na polu bitwy

W przypadku ładowania najnowszych gier przydatna jest duża moc obliczeniowa. Twardy dysk do gier WD_BLACK  zawiera dwurdzeniowy procesor, którego wydajność jest dwukrotnie większa w porównaniu z procesorem jednordzeniowym i pozwala zwiększyć szybkość ładowania gier.

image

Popraw wyniki w grach

Dysk twardy WD_BLACK  to idealne rozwiązanie w zakresie magazynu danych komputera dla graczy, oferujące duże pamięci podręczne i pojemności, aby umożliwić przechowywanie ulubionych tytułów i ich pakietów rozszerzeń DLC. Ten potężny dysk zapewnia niezwykłą wydajność i pojemność dzięki połączeniu z dyskiem SSD.

Przechowuj więcej, graj dłużej

Pojemności do 10 TB sprawiają, że twarde dyski do gier WD_BLACK  umożliwiają pobranie najnowszych tytułów AAA przy jednoczesnym zapewnieniu gotowości do grania w klasyczne i ulubione gry. Nie gódź się na kompromisy w zakresie przechowywania swojej kolekcji gier. Przechowuj więcej i graj dłużej dzięki WD_BLACK.

Zwiększona niezawodność

Dysk twardy do gier WD_BLACK  wykorzystuje technologię StableTrac™ (w modelach o pojemności 2 TB i większej). Chroni ona wałek silnika wewnątrz napędu dysku, co zwiększa niezawodność i pomaga zmniejszyć wpływ wibracji wzbudzanych pracą napędu na inne elementy, takie jak dodatkowy sprzęt do gier. Stabilizacja talerzy dysku WD_BLACK zapewnia dokładniejsze śledzenie toru w sektorze podczas operacji odczytu i zapisu danych – rozwiązanie to podnosi wydajność i niezawodność.

image

Dane techniczne:

Producent    WD

Kod producenta    WD8001FZBX

Linia    Black Gaming

Format dysku    3.5"

Pojemność dysku    8TB

Interfejs    SATA III

Pamięć podręczna    256 MB

Prędkość obrotowa    7200 obr./min.

Poziom hałasu    29 dB

Grubość [mm]    26.1

Waga [g]    750

image
Stan Nowy
Kod producenta WD8001FZBX-00ASYA0
Przeznaczenie komputer stacjonarny
Producent Western Digital
Model WD8001FZBX
Interfejs SATA III
Pojemność dysku 8TB
Rodzaj dysku HDD
Format dysku 3,5"
Seria WD_BLACK
Pamięć podręczna 256
Prędkość obrotowa 7200 obr./min.
The Signature Of The
Email
Ask a question