• Dysk sieciowy Synology DiskStation DS214se FV HiT!

579.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS (Pobranie) 9
Dostępność Mało

Dysk sieciowy Synology DiskStation DS214se

DARMOWA I SZYBKA WYSYŁKA!

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

STAN: POWYSTAWOWY

image

Przystępna cenowo własna chmura

Wyróżniający się elegancką konstrukcją serwer DS214se jest specjalnym wydaniem 2-kieszeniowego serwera NAS zapewniającym początkującym użytkownikom niedrogą pamięć masową oraz możliwość obsługi, udostępniania i ochrony danych. Poznaj nieograniczone możliwości serwera DS214se.

Doskonały system operacyjny — DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) to przejrzysty, zainstalowany na każdym serwerze DiskStation i RackStation system operacyjny obsługiwany w przeglądarce, który przyśpiesza zarządzanie serwerem Synology NAS. Intuicyjny interfejs użytkownika systemu DSM ułatwia uzyskiwanie dostępu do danych i ich udostępnianie. Centrum pakietów firmy Synology pozwala pobierać i instalować przydatne pakiety dodatkowe przeznaczone dla osób fizycznych i firm, które zapewniają rozrywkę lub zwiększają wydajność w pracy.

Bezproblemowa instalacja systemu

Serwer DS214se udostępnia aplikację Web Assistant, narzędzie obsługiwane w przeglądarce, które ułatwia instalację systemu. Aplikacja Web Assistant automatycznie instaluje na serwerze firmy Synology najnowszą wersję systemu DSM, co pozwala oszczędzić czas potrzebny na znalezienie odpowiedniego pliku instalacyjnego w sieci. Użytkownicy, którzy nie są zaznajomieni ze skomplikowaną konfiguracją routera, mogą korzystać z kreatora Synology Ez-Internet upraszającego konfigurację dostępu do serwera DS214se z Internetu. Pozwala ona także skonfigurować wszystkie ustawienia sieciowe, w tym zaporę, przekierowanie portów, protokół PPPoE i rejestrację w usłudze DDNS.

Tworzenie kopii zapasowych danych na wiele sposobów

Serwer DS214se jest również idealną lokalizacją dla kopii zapasowych danych. Niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows czy komputera Mac, możesz utworzyć kopię zapasową wszystkich danych z komputera bezpośrednio na serwerze Synology NAS przy użyciu aplikacji Cloud Station. Użytkownicy komputerów Mac mogą także korzystać z obsługi rodzimego rozwiązania Apple® Time Machine. Miejscem docelowym kopii zapasowej mogą być nie tylko lokalne dyski twarde, ale również podłączone urządzenia pamięci masowej USB lub usługi chmur publicznych, takie jak Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR czy hicloud. Ponadto rozwiązanie Backup & Replication pozwala planować zadania tworzenia kopii zapasowych i przywrócić serwer do dowolnego punktu w czasie, jednocześnie minimalizując zużycie pamięci oraz czas przetwarzania, zapisując tylko określone bloki danych, które zostały zmienione w kolejnych wersjach.

image

Najlepsze centrum plików

Aplikacja File Station jest szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem służącym do udostępniania plików przechowywanych na serwerze DS214se, jak również zarządzania nimi. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby przesłać dane z komputera Mac lub PC. Zaawansowane filtry ułatwiają wyszukiwanie dokumentów, zdjęć lub filmów wideo. Dzięki wbudowanym klientom FTP i poczty e-mail serwer DS214se umożliwia wygodne organizowanie i udostępnianie plików za pośrednictwem zaawansowanej aplikacji internetowej. Udostępnianie plików i folderów innym osobom jest możliwe również przez przesłanie łącza. Przy pomocy dodatkowej aplikacji mobilnej DS file można także uzyskiwać dostęp do plików na urządzeniach mobilnych. Obsługa protokołu HTTPS, szyfrowania SSL/TSL oraz daty wygaśnięcia łączy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa udostępniania plików przez Internet.

Wszechstronna obsługa udostępniania

Dzięki kompleksowej obsłudze takich protokołów, jak FTP, SMB2, AFP, NFS i WebDAV, serwer DS214se może zapewnić bezproblemowe udostępnianie plików w ramach platform Windows®, Mac® oraz Linux®. Integracja z usługami katalogowymi Windows AD i LDAP umożliwia łatwe wdrożenie serwera DS214se w istniejącym środowisku sieciowym — nie ma potrzeby utrzymywania dwóch zbiorów poświadczeń użytkowników. Nie musisz martwić się utratą plików dzięki funkcji Kosz, która jest obsługiwana w protokołach AFP, CIFS, File Station i WebDAV. Wszystkie pliki usuwane z udostępnionego folderu będą automatycznie przenoszone do kosza.

Pliki dostępne z dowolnego miejsca za pomocą usługi Cloud Service

Serwer DS214se jest wyposażony w rozbudowaną usługę Cloud Service. Aplikacja Cloud Station umożliwia synchronizację plików między serwerami DiskStation i wieloma urządzeniami, w tym komputerami z systemem Windows lub Linux, komputerami Mac, urządzeniami z systemem iOS lub Android, a także urządzeniami przenośnymi z systemem Windows. Ponadto dwustronna synchronizacja pozwala na synchronizację plików między różnymi serwerami DiskStation. Można nawet synchronizować pliki między serwerem DiskStation a usługami Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubiC i Baidu Cloud — tworząc własną chmurę hybrydową zapewniająca większą elastyczność pamięci masowej i chroniąca przed utratą danych.

Szybki i łatwy dostęp do danych

Firma Synology dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwygodniejszy sposób korzystania z wszystkich usług uruchomionych na serwerze DS214se. Dzięki usłudze Synology QuickConnect nie musisz martwić się skomplikowaną konfiguracją usługi DDNS. Usługa QuickConnect eliminuje potrzebę konfiguracji routera i przekierowania portów, co pozwala na błyskawiczne uzyskiwanie dostępu do plików multimedialnych i związanych z pracą z poziomu komputera, komputera przenośnego lub urządzeń przenośnych bez żadnych opłat.

image

Doskonała biblioteka multimediów

Serwer DS214se umożliwia organizowanie, tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie kolekcji zdjęć, muzyki i filmów wideo. Uproszczony i przejrzysty interfejs, a także pakiety Synology — Photo Station, Audio Station i Video Station — pozwalają na łatwe stworzenie własnego centrum rozrywki. Ponieważ cała zawartość jest przechowywana na serwerze DS214se, można używać niestandardowych funkcji porządkowania zawartości bez obaw o dodatkowe, miesięczne opłaty za miejsce do przechowywania. Ponadto kolekcje cyfrowe można udostępniać innym za pośrednictwem łącza.

Serwer multimediów z certyfikatem DLNA

Serwer DS214se jest serwerem multimediów cyfrowych (DMS) z certyfikatem DLNA i może pełnić rolę podstawowego serwera multimediów, umożliwiającego hostowanie cyfrowej zawartości multimedialnej do lokalnego lub zdalnego odtwarzania. Po podłączeniu do routera serwer DS214se pozwala na przesyłanie strumieniowe muzyki, zdjęć i filmów wideo na urządzenia zgodne z DLNA, takie jak telewizory DLNA lub konsole do gier, bez konieczności wstępnej konfiguracji. Można również przeglądać i wybierać zawartość przechowywaną na serwerze DS214se za pomocą aplikacji DS audio i wyznaczać odtwarzacz DLNA w tej samej sieci lokalnej, na którym ta zawartość ma być odtwarzana.

Przesyłanie strumieniowe zawartości do telewizora

Serwer DS214se jest zgodny z wieloma innymi urządzeniami, co pozwala na zarządzanie i odtwarzanie cyfrowej zawartości na posiadanych urządzeniach: komputerach, urządzeniach przenośnych, telewizorach, urządzeniach DLNA i sprzęcie stereo. Firma Synology obsługuje najnowsze technologie przesyłania strumieniowego do telewizorów, w tym do telewizorów Samsung, odtwarzaczy Roku, urządzeń Apple TV i odtwarzaczy Google Chromecast, co oznacza, że można bezproblemowo przesyłać strumieniowo cyfrową zawartość przechowywaną na serwerze DS214se na panoramiczny telewizor.

Mobilność dzięki aplikacjom

Firma Synology opracowuje różnorodne aplikacje mobilne — DS note, DS audio, DS video, DS photo+, DS cloud, DS file, DS download i DS cam — umożliwiające uzyskiwanie dostępu i zarządzanie zawartością przechowywaną na serwerze DS214se przy użyciu smartfonów i tabletów. Usługa QuickConnect ułatwia obsługę sieci, eliminując konieczność konfiguracji routera lub przekierowania portów. Dzięki aplikacjom mobilnym firmy Synology masz zawsze dostęp do swoich kolekcji multimedialnych i plików związanych z pracą poza domem.

image

Dane techniczne:

Rodzaj Bez dołączonego dysku

Maksymalna obsługiwana pojemność 12 TB

Kieszenie na dyski 3,5" - 2 szt.

RAID

 • 0
 • 1

Rodzaje wyjść / wejść

 • USB 2.0 - 2 szt.
 • RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
 • DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.

Procesor Marvell Armada 370 88F6707 (1 rdzeń, 800 MHz)

Pamięć RAM 256 MB

Protokoły sieciowe Dynamiczny DNS (DDNS)

System plików dla dysków zewnętrznych

 • FAT/FAT32
 • NTFS
 • EXT3
 • EXT4

System plików EXT4

Dodatkowe informacje

 • Dostęp przez aplikacje mobilne
 • Dostęp przez sieć Web
 • Obsługa serwera DLNA
 • Obsługa serwera iTunes
 • Obsługa serwera FTP

Wysokość 168 mm

Szerokość 100 mm

Głębokość 226 mm

Waga 0,9 kg

image
Stan Powystawowy
Kod producenta DS214se
Producent Synology
Model DiskStation DS214se
Złącza RJ-45, USB
Cechy dodatkowe ,Mechanizm szy, Koprocesor zmiennoprzecinkowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 3
Taktowanie procesora 800
Obsługiwany format dysków 2,5, 3,5, dyski zewnętrzne
Dyski w zestawie nie
Procesor Marvell Armada 370
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie