• Dysk serwerowy HDD Toshiba Enterprise 16TB GW FV!

No goods
1299.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Dysk serwerowy HDD Toshiba Enterprise 16TB

MG08ACA16TE

Stan: NOWY - POWYSTAWOWY

image
image

Zaprojektowany dla Twojej firmy korporacyjnej

Ponieważ Big Data napędza popyt na bardziej rozproszone przechowywanie w chmurze i lokalach, serwery korporacyjne i systemy pamięci masowej muszą być budowane przy użyciu zaufanych rozwiązań. Dysk twardy Toshiba Enterprise Capacity – seria MG oferuje sformatowane pojemności aż 16 TB z opcjami interfejsu, w tym SATA i SAS, a także zapewnia pracę 24/7 przy obciążeniu roboczym wynoszącym 550 TB/rok. Seria MG idealnie nadaje się do przechowywania w korporacyjnych i przemysłowych serwerów i systemów pamięci masowej. Zapewnia pojemność i zaawansowane technologie, aby sprostać specjalnym wymaganiom w zakresie centrów danych i infrastruktury w skali chmury.

Zastosowanie:

Biznesowe krytyczne systemy pamięci korporacyjnej i pamięci masowej z potrzebą pojemności Główne tablice pamięci masowej (RAID, zdefiniowane oprogramowanie) Chmury i hiperskalowe systemy przechowywania plików rozproszone, Big Data Enterprise i archiwizacja chmur i systemy odzyskiwania danych Centralizowane systemy pamięci danych Serwer przemysłowy i pamięci masowej

Pamięć korporacyjna o dużej pojemności

Dzięki sformatowanym pojemnościom pamięci masowej od 1 TB do 16 TB seria MG oferuje rozwiązania do dysków twardych dla serwerów korporacyjnych i systemów pamięci masowej wymagających pojemności.

image

Zintegrowane czujniki RV

Regularne dyski twarde mogą wpływać na wydajność systemu multi-bay poprzez generowanie wibracji "knock-on". Seria MG zapewnia wysoką niezawodność, minimalizując efekty wibracji dzięki zaawansowanej technologii sterowania i wykrywania. Wiele czujników wykrywa najmniejsze wstrząsy i wbudowane czujniki RV (Rotational Vibration) kompensują wszelkie wykryte wibracje obrotowe eliminując możliwość wibracji "knock-on" w systemach serwerowych.

Bezpieczeństwo krytycznych danych

Twoje dane są kluczowe, więc nie ryzykuj ich. Zaawansowane technologie firmy Toshiba zostały opracowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkownikom korporacyjnym. Dzięki trwałej technologii pamięci podręcznej zapisywania Twoje dane są bezpieczne w przypadku przerwy w zasilaniu podczas zapisywania na dysku twardym. Dane są zapisywane w dużej pamięci podręcznej z pamięcią flash i zapisywane na dysku po przywróceniu zasilania.

Zaawansowane technologie

Innowacyjna technologia Stabilnego talerza firmy Toshiba minimalizuje wibracje dzięki stabilizacji wału silnika na obu końcach. Oznacza to lepszą dokładność śledzenia i maksymalną wydajność podczas operacji odczytu i zapisu. Ponadto technologia Dynamic Cache firmy Toshiba's to samodzielny algorytm pamięci podręcznej z wbudowanym zarządzaniem buforem, optymalizuje sposób przydzielenia pamięci podręcznej podczas odczytu/zapisu, aby zapewnić wysoką wydajność wymaganą przez domeny w czasie rzeczywistym.

image

Wysoka gęstość przechowywania

Dyski HDD MG08 i MG07 Conventional Magnetic Recording (CMR) posiadają uszczelnione helem, zapewniając wydajną wydajność i gęstość przechowywania potrzebną przez dostawców rozwiązań w skali chmury i przedsiębiorstw do realizacji celów TCO. Seria MG08 i MG07 wykorzystuje również technologię spawania laserowego Toshiba Group, aby zapewnić, że hel pozostaje bezpiecznie zamknięty wewnątrz obudowy napędu. Seria MG08 posiada model 9-dyskowy 16 TB, podczas gdy seria MG07 obsługuje zarówno modele dysków 14 TB 9 i 12 TB.

Przechowuj więcej – z elastycznością

Użytkownicy korporacyjni potrzebują elastyczności – seria MG spełnia tę potrzebę z wyborem opcji interfejsu SATA 6 Gbit/s SAS i podwójnego portu 12 Gbit/s SAS oraz rozmiar bloku na żądanie (512e, 4Kn, 512n). Dodatkowo dostępne są opcje dla dysków twardych Toshiba z technologią Self Encrypting lub z technologią Sanitize Instant Erase (SIE), co oznacza, że w mgnieniu oka wszystkie dane zostaną usunięte, bez konieczności nadpisywania dysku przez wiele godzin.

Stworzony, aby zapewnić Ci trwałość

Toshiba jest znana na świecie od 50 lat wiodących innowacji - a moc stojąca za zasięgiem dysków twardych nie jest wyjątkowa. Zaprojektowane z myślą o dużej pojemności i doskonałej wydajności, możesz mieć pewność, że bogate doświadczenie firmy Toshiba w zakresie dysków twardych działa w systemie pamięci masowej.

image

Dane techniczne:

Format 3.5''

Interfejs SATA III (6 Gb/s)

Pojemność dysku 16 TB

Prędkość obrotowa 7200 obr./min.

Rodzaj dysku HDD

Producent Toshiba

Kod producenta MG08ACA16TE

Model Enterprise Capacity

Format 3.5''

Grubość 26.1 mm

Rodzaj dysku HDD

Pojemność dysku 16 TB

Interfejs SATA III (6 Gb/s)

Pamięć podręczna 512 MB

Prędkość obrotowa 7200 obr./min.

Nominalny czas pracy 2.5 mln godzin

Technologia CMR Tak

image
Stan Powystawowy
Kod producenta MG08ACA16TE
Producent Toshiba
Interfejs SATA
Pojemność dysku 16000
Format dysku 3,5"
The Signature Of The
Email
Ask a question