• Dysk NAS HDD Western Digital My Book Duo 12TB GW!

No goods
1999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru

Dysk zewnętrzny NAS WD My Book Duo 12TB

STAN: NOWY (RECERTYFIKOWANY)

image

WD My Book Duo 12TB

Dzięki olbrzymiej pojemności dysk My Book™ Duo nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Tryb RAID-0 gwarantuje prędkość odczytu sekwencyjnego do 360 MB/s (przy korzystaniu z portu USB typu C™). Przełącz na konfigurację RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości i zdublowania danych na dyskach WD Red™.

Port USB typu C wraz ze znajdującymi się w zestawie kablami sprawia, że dysk jest w pełni zgodny z wieloma urządzeniami (obsługującymi USB 3.1 Gen 1/3.0/2.0). Dwa porty USB 3.0 typu A umożliwiają podłączenie wielu dodatkowych akcesoriów.

Ochrona hasłem i szyfrowanie AES

Dysk My Book™ Duo posiada funkcję 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES oraz oprogramowanie WD Security™ zapewniające bezpieczeństwo poufnym danym. Aby aktywować szyfrowanie sprzętowe i ochronę danych, wystarczy skonfigurować osobiste hasło.

image

Olbrzymia pojemność

Dysk My Book™ Duo, podłączany za pomocą tylko jednego kabla, posiada do 12 TB pojemności. Zwolnij cenne miejsce na swoich komputerach. Przechowuj w jednym miejscu zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty. Organizuj je i twórz ich kopie zapasowe.

Fabrycznie skonfigurowany do pracy w trybie RAID-0

Gotowy do działania z maksymalną prędkością i pojemnością w domyślnym trybie RAID-0. Zmień konfigurację na RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości (dublowanie danych) lub podziel magazyn na dwa niezależne dyski (JBOD) za pomocą dołączonego oprogramowania WD Drive Utilities™.

image

Dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID

Magazyn danych My Book™ Duo zawiera dyski WD Red™ zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID, gwarantujące błyskawiczny dostęp do plików i niezawodność, na których możesz polegać. Zoptymalizowane z myślą o pracy w trybie RAID oprogramowanie układowe doskonale sprawdza się w systemach z macierzami dwudyskowymi, zaś funkcja automatycznego zarządzania pracą dysków pomaga chronić integralność danych podczas cykli odczytu/zapisu.

Obsługa USB 3.1

Kompatybilny z technologią USB 3.1 i USB 3.0/2.0 dysk My Book™ Duo pozwala przesyłać dane z zawrotną szybkością bez względu na rodzaj interfejsu. Do zestawu dołączone są kable USB Type-C™ na typ C i typ C na typ A.

Dysk My Book™ Duo może być wykorzystywany jako stacja dokująca z 2 portami hub USB 3.0 typu A do podłączania akcesoriów, takich jak dodatkowy magazyn danych, klawiatura i mysz, czytniki kart czy urządzenia USB, oraz do synchronizacji i ładowania telefonów.

image

Dane techniczne:

Rodzaj Z dołączonym dyskiem

Pojemność 12 TB

Maksymalna obsługiwana pojemność 24 TB

Kieszenie na dyski 3,5" - 2 szt.

RAID

  • 0
  • 1

Rodzaje wyjść / wejść

  • USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.
  • USB Type-C - 1 szt.
  • DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.

Dodatkowe informacje

  • Dostęp przez sieć Web
  • Szyfrowanie woluminów
  • Zabezpieczenie Kensington lock

Wysokość 180 mm

Szerokość 100 mm

Głębokość 160 mm

Waga 2,52 kg

Dołączone akcesoria

  • Zasilacz
  • Kabel USB 3.0

Kod producenta WDBFBE0120JBK-EESN

image
image
Stan Nowy
Kod producenta WDBFBE0080JBK-EESN
Producent Western Digital
Model My Book Duo 12TB
Interfejs USB 3.0
Waga produktu 2350
Szerokość produktu 100
Wysokość produktu 180
Głębokość produktu 160
Pojemność dysku 12288,00
Rodzaj dysku HDD
Format dysku 3,5"
The Signature Of The
Email
Ask a question