• DEPILATOR PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI954/00 OKAZJA!

No goods
1249.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
image

DEPILATOR PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI954/00 OKAZJA!

Sprzęt powystawowy, w 100% sprawny technicznie, może posiadać drobne mikro ryski.

Zestaw oferowany w oryginalnym opakowaniu, kompletny.

image
image

Specjalistyczna technologia IPL do stosowania w domu, opracowana we współpracy z dermatologami

Termin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg zapobiegający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, nawet jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała. Urządzenie Philips Lumea zostało przetestowane w warunkach klinicznych i o pracowane we współpracy z dermatologami, aby umożliwić łatwe i efektywne przeprowadzanie zabiegów w domowym zaciszu.

Działanie na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym

Urządzenie Philips Lumea Prestige działa zarówno na zasilaniu sieciowym, jak i akumulatorowym. W przypadku stosowania zabiegów na dużych obszarach, na przykład na nogach, zalecamy korzystanie z zasilania sieciowego, aby uniknąć konieczność przerywania zabiegu. Podczas stosowania zabiegów na mniejszych lub trudno dostępnych obszarach, takich jak twarz, pachy czy okolica bikini, warto skorzystać z zasilania akumulatorowego, które zapewnia większą swobodę ruchu.

image
image

Zaawansowane nasadki dostosowują zabiegi dla każdego obszaru ciała

Różne części ciała różnią się kształtem i typem włosów, dlatego każdy obszar wymaga odmiennego traktowania, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Urządzenie Philips Lumea Prestige ma specjalnie wyprofilowane, zaawansowane nasadki do ciała (do nóg, ramion, brzucha) i twarzy (górna warga, podbródek). Każda zaawansowana nasadka różni się kształtem, rozmiarem okienka i filtrem i po nałożeniu na urządzenie uruchamia program dla określonej części ciała. To połączenie przemyślanej konstrukcji i indywidualnie dostosowanych zabiegów umożliwia skuteczne i bezpieczne stosowanie urządzenia nawet na delikatnych i wrażliwych obszarach.

Dane techniczne:

Informacje podstawowe

Model

Lumea Prestige BRI954/00

Dane techniczne

Sposób depilacji

IPL

Przeznaczenie

Do bikini

Do nóg

Do twarzy

Zasilanie

Akumulatorowo-sieciowe

Liczba prędkości

5 stopni

Użytkowanie

Na sucho

Funkcje

System masażu

Nie

Głowica goląca

Nie

Trymer

Nie

Dane fizyczne

Ruchoma głowica

Nie

Oświetlenie miejsca depilacji

Tak

Element kolorystyczny

Różowy

Kod producenta BRI954/00 (2)
Model BRI954/00 (2)
Waga produktu 1.76 (2)
Żywotność lampy świetlnej (liczba błysków) 250000
The Signature Of The
Email
Ask a question