• Cymbergaj / air hockey z oświetleniem Carromco HIT

No goods
1249.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Stół do cymbergaja Carromco Fire vs. Ice 04031

Stół i ślizgacze oświetlone kolorowymi diodami LED, elektroniczny licznik punktów

PRODUKT NOWY, POSIADA JEDYNIE OTWARTE OPAKOWANIE- Obniżona cena!

OFERUJEMY DARMOWĄ WYSYŁKĘ!

image
image

Carromco Fire vs Ice - przenosi grę w cymbergaj na wyższy poziom!

Stół do air hockey na lodzie przyciąga wzrok dzięki konstrukcji ozdobionej tematyką ognia i lodu. Krążek i suwaki są wyposażone w diody LED - dzięki czemu można grać całkowicie w ciemności, co zapewnia dodatkowe wrażenia. Sufity boiska są również wyposażone w diody LED i zapalają się, gdy zdobędziesz punkt. Dzięki elektronicznemu licznikowi bramek możesz zachować przegląd wyniku.

Pierwszy stół do cymbergaja z atrakcyjnymi efektami świetlnymi. Dzięki temu stołowi do cymbergaja mali i duzi gracze mogą się dobrze bawić. Czarne pole gry o wysokim połysku jest wentylowane przez silnik, aby umożliwić krążkom i popychaczom szybsze przesuwanie się po boisku, a tym samym gwarantuje szybką, ekscytującą grę. Dzięki dobrej konstrukcji nóg z poprzecznymi szelkami stelaż jest bardzo stabilny.

image

Cechy produktu:

Cymbergaj Carromco wyróżnia się czarnym boiskiem o wysokim połysku z kolorową grafiką ognia i lodu.

Stół do cymbergaja o długości 146 cm konstrukcja nóg w kształcie litery L z poprzecznymi szelkami dla dodatkowej stabilności, czerwone i niebieskie diody LED w sufitach boiska, czerwone i niebieskie diody LED w krążku i suwakach, elektroniczny licznik bramek, mocny silnik z dmuchawą, regulacyjne nóg, wymiary: 146 x 71 cm. Wysokość: 82 cm. Waga produktu: 18 kg. Konstrukcja: Zamontowany na korpusie, rama podstawy niezamontowana. Pole gry hokeja stołowego jest wentylowane silnikami 12 V i 0,5 A

Narożniki z diodami LED

Nawet 4 rogi tego stołu do cymbergaja są wyposażone w diody LED, które również zapalają się dla zwycięzcy po uderzeniu i zapewniają dodatkową zabawę.

image
image

Elektryczny licznik wyników

Stół do hokeja na lodzie ma elektryczny licznik bramek. Dzięki temu wszyscy gracze mogą stale obserwować wynik.

Ponadto istnieje pole bramki z ręcznymi licznikami. Krążek można wyjąć z pudełka po trafieniach i ponownie włączyć do gry.

Świecące krążki i popychacze z diodami LED

Oczywiście zarówno popychacze, jak i krążek są również wyposażone w diody LED, dzięki czemu mecze są naprawdę ekscytujące w ciemności. Krążki można ładować wielokrotnie za pomocą dołączonego.

image
Stan Nowy
Kod producenta Carromco 4031 Airhockey Table Fire / Ice
Marka Carromco
Bohater brak
Wiek dziecka 4 lata +
Materiał Inny
The Signature Of The
Email
Ask a question